LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199724 cest
Nové přelezy:
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+

Stěny
SOU technického - Frýdek-Místek
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
HUDYsport - Brno
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Flash Open Olomouc 2016

outdoorové boulderové závody

smallV sobotu 21. 5. 2016 se na lezecké stěně Flash Wall v Olomouci konaly venkovní boulderové závody Flash Open 2016 určené pro širokou veřejnost. Závod navštívilo 52 závodníků a závodnic, z toho do kvalifikace nastoupilo 17 žen a 35 mužů.

Kvalifikace se odehrála na nových kostkách postavených speciálně k tomuto závodu, na venkovní boulderové věži a vnitřní nové boulderové stěně na připravených dvaceti boulderech v obtížnostech 5B – 7C postavených od stavěčů Tomáše „Krkavce“ Doubravského, a domácích stavěčů Korby a Bruna.

stavěči


Do finále postoupilo nejlepších osm můžu a šest žen a to na základě počtu dosažených topů, pokusů na top, počtu dosažených zón a počet pokusů na zónu. Finále se uskutečnilo na čtyřech finálových bouldrech speciálně určených pro ženy a pro muže na venkovní boulderové věži a boulderových kostkách. Stavěči Krkavec s Korbou připravili pro finalisty záludné bouldery z nových chytů od Makaků a totálně nových neznámých struktur od firmy Chanavy.

Výsledky z finále žen

    1. Klára Halmo
    2. Sabina Večeřová – HUDY stěna Brno
    3. Eva Uvízlová – Flash Boulder Bar, Bordel Team

vítězové ženy

finále ženy


Výsledky z finále mužů

    1. Jakub Konečný – Rafiki, A muerte, Triop, Climbing technology
    2. Martin Žák
    3. Tomáš Duchoň

vítězové muži

finále muži


Neposledně bychom chtěli poděkovat hlavním sponzorům závodu, kteří poskytli hodnotné dary v podobě poukázek a lezeckého vybavení a výzbroje pro vítěze. Makak, Singing Rock, Rock Point, Escapeplan, Hanibal, Rafiki, HUDY, Metolius, Zdraví a fitness, Montana.

Také velké díky patří mediálním sponzorům závodu, kteří zajistili propagaci již druhého ročníku boulderových závodů Flash Open 2016. Jedná se o lezecký portál eMontana a regionální televizi ZZIP TV, která poskytla taktéž report ze závodů, na který se můžete podívat - www.zzip.cz (od času 18:19).












Flash Wall   [úpravy] 13:00 26.05.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Respekt14:20:07 26.05.2016
Obrovský respekt ke všem závodnicím a závodníkům. Dvacet bouldrů a čtyři finálové, většinou na slunci, a na konci ještě všichni plní sil. Jste krutí ;-)
Brunoodpovědět 

 Foto dne:
Sektor: Lorito
Crosstown traffic, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189440)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pralinka 7C Bolešiny
Kari Y Sus Amigos 5c Desplomilandia
Sandic Tree 3 Rusava
Sandic 2 Rusava
Mordyjé 6A Rusava
Nově komentované:
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice
Nad Odpadky 7C Maloměřice
Nagual 7B NÖ

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (31)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1740 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1868 
 Ne, uniklo mi to. 
 1609 
 Sleduji jen Adama. 
 1672 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.