LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
6.Širůčková 11747
7.Nespoutaný 11697
8. 11681
Bouldry:
6.Stráník 10800
7.Danda 10606
8.Jungling 10600
Hory:
7.Švihálek 6192
8.Zvonková 5717
9.Hlahulek 5111

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197158 cest
Nové přelezy:
Samsara 8a
Nobody Ist 8A
Santoku 8B
La Nave Va 7C+
Jungle Boo 7C
Iur 8B+
The Dagger 8B+
The Dagger 8B+
Confession 8B+
Komilator 8A

Stěny
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
DDM Stříbro - Stříbro

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra z Dawn Wall: úspěch v 10. délce a ostrý pokus brzy

Z USA hlásí Adam Ondra, že se mu podařil další dílčí úspěch na Dawn Wall na El Capu v Yosemitech, a to v 10. délce za 5.14a. Uvedl, že pro něj to byla 3. nejtěžší délka po dvou traverzových (délkách 14 a 15).

Ve stručném videu Adam mj. říká, že je blízko ostrému pokusu o volný přelez celé cesty. Myslí, že ještě jeden den nacvičování ve stěně, pak dva dny odpočinku a bude připraven na pokus.



sth   [úpravy] 10:49 09.11.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jjjj20:33:36 09.11.2016
Držíme ti moc palce Adame !!! Jdi do toho !!!
Fordákodpovědět 
 Re: Jjjj01:54:49 10.11.2016
Tak tak, jen nevim zda uz to neni pomalu realityshow a to si nejsem jist zda je to dobre. Myslim ze ani pro samotne lezce jako Adam ne. To musi bejt hroznej tlak, ctenari, lezci ocekavaj...nemyslim ze je to dobry. Ale drzim palec
odpovědět 
  Re: Jjjj04:03:01 10.11.2016
Ale tady nejde o lezcovu pohodu.
Je to akce BD, jde o reklamu a ta se díky reality show zjevně daří. Na poli lezeckého marketingu jasný průlom do nové obtížnosti.
Tak doufejme, že se bude dařit i na sportovním poli.
odpovědět 
  Re: Jjjj09:09:38 10.11.2016
Tak jednou za par dnu se na Instagram ci jine soc. medium umisti pomerne dost kratky odstavecek informujici o rekneme dulezitych pokrocich v ceste, ktera ma jen jeden prelez ve dvojici na stridacku, prelez na ktery prvoprelezci trenovali 8 let, prelez, ktery samotny trval 19 dnu, tedy s prehledem nejtezsi vicedelkove cesty na svete. To me moc jako reality show neprijde a osobne si to ctu radeji nez treba sms od Mary Holecka, ktere na nas vetsinou chrli s vyssi kadenci.
odpovědět 

 Další Info. A rozhovor od NG 21:58:00 09.11.2016
Je to sice staré už pár dnů, ale zajímavé počtení a shrnutí https://goo.gl/Ujqe2I
Knedodpovědět 
 Re: Další Info. A rozhovor od NG 02:08:38 10.11.2016
diky!
marekodpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
7c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189204)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Nave Va 7C+ Cresciano
Iur 8B+ Cresciano
Follame IXb/IXc Prachov
Il Dissoluto 6c San Vito Lo Capo
Pravá Krajní Varianta 7 Vernířovice
Nově komentované:
Iur 8B+ Cresciano
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca

 Nově v diskusi:
Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: On se někdo diví ? | Re: Trestní odpovědnost | Re: On se někdo diví ? | Ťulíci na skále a laně. | X | Re: samozřejmě že zakládá | Re: samozřejmě že zakládá | Re: On se někdo diví ? | Re: samozřejmě že zakládá | Re: On se někdo diví ? |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (129)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (9)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
lezení kuřim | Ledopád Bechyně | LAVINOVÝ VYHLEDÁVAČ | koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3424 
 Někdy ano 
 3894 
 Ne nepoužívám 
 3653 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.