LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
41.Zedek 10128
42.Kopáček 10113
43.Winter 10101
Bouldry:
41.H2 9309
42.Jeliga 9203
43.Zímová 9203
Hory:
14.Šuraba 4132
15.Hess 4058
16. 3908

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194843 cest
Nové přelezy:
The Rabbit 8A
Aumax 7C
Game Of Th 7b
Komilator 8A
Miauu 9
Crosta P&# 7c
Avance Can 7c
First Klaa 9
Tirali Val 8a+
Alogaki Ex 7c

Stěny
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště
HK Ostaš - Police Nad Metují

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Film z MČR 2013 ve Zlíně

Krátké ohlédnutí za závodem MČR 2013 v lezení na obtížnost - Vertikon Zlín.

Pojďte si připomenout krátkým filmem z dílny Slowprint Art atmosféru závodu, který se ke konci loňského roku konal v lezeckém centru Vertikon-Singing rock.



Zároveň
bychom chtěli pozvat všechny mladé závodníky na blížící se závod Tendon ČP mládeže, který se u nás ve Zlíně bude konat už za dva měsíce - 26.4.2014!

Verča   [úpravy] 14:40 26.02.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pekny video.20:43:27 26.02.2014
Pekny. Proc vlastne Martin Stranik nejezdi na svetaky v lezeni? Vsechny nase ostatni reprezentanty znatelne vykonostne prevysuje.
odpovědět 
 Re: Pekny video.21:55:08 27.02.2014
No, možná je to tím, že Martin moc nestojí o semifinále a na finále jako Adam nemá, kdežto ty ostatní baví sbírat i ty poslední a předposlední místa, a to pořád dokola už několik let.:-D
Karelodpovědět 
  Re: Pekny video.07:29:37 28.02.2014
Lezení s lanem bráchy ani na skalách moc nebaví. To by byly čísla :)
.... odpovědět 

 diky21:34:47 27.02.2014
pěkný film, děkujeme slečno Brkalová
juraodpovědět 
 Re: diky19:01:12 02.03.2014
video dobrý akorát mi příjde že ta hudba se k tomu moc nehodí
Jirka B.odpovědět 

 Strašidlo21:28:53 01.03.2014
Pěkné videjko, na stupních vítězů stojí tři hezké holky, ale zajímalo by mě, co je to za strašidlo stojící vpravo vedle nich. Tváří se jak zdrclý mlíko.
odpovědět 
 Trapny21:55:17 01.03.2014
A co se podivat do vysledku, kdo skoncil na 4. miste? Ale ten tvuj dotaz mel jinej cil nez zjistit kdo to je, coz? :/
odpovědět 

 Foto dne:
Chorreras
Aromas Del Cabeçó, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (188949)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
The Rabbit Sit 8A Chironico
N/N 7a+ Geyikbayiri
Game Of Thrones 7b Geyikbayiri
The Rabbit 7B+ Chironico
La Ilegula 6c Castellet
Nově komentované:
Alogaki Ext. 7c Leonidio
Arabesk 8 Geyikbayiri
Opet Zvone Stara Zvona 7b Osoje - Čikola
Midnight Rider 7b+ Osoje - Čikola
Stormy Story 7c Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Zachráněni již podruhé |

 Kde to vře:
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)

 Nově v inzerci:
Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1702 
 Někdy ano 
 1795 
 Ne nepoužívám 
 1774 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.