LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198823 cest
Nové přelezy:
Teamwork 8A
Xarandonga 7c
H 8a
La Nina Bo 8a
Mr. Magoo 7c+
Bonobo 7b+
Confession 8A
Planeta Na 8a
Brechstang 7C
Komilator 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zase na Kaitru

25.-26.2001

Na kaitru se nám nějak zalíbilo. Jakpa byne. Takhle v létě je tam sice trochu horko, ale v tisíci metrech nad mořem je to pořád příjemější než třeba v Srbsku.

Tentokrát nás tam bylo opravdu hodně: Kochy, Jana, Venca Šlacha s malým Tomášem, Tomáš s Janou a Axíkem, mlaďoši a já s Hynkem. Tomáš dokázal že pro něj cesty za 8+ jsou úplnou samozřejmostí. A Štěpán s Martinem přelezli OS boulder prazdroj. Jeho klasifikaci jsme snížili na 6C. Dál se Štěpánovi podařilo přelízt můj boulder projekt kousek od cesty mr. Bean. přes stropový převis, s navalením se do ukloněné stěnky. Boulder přelezl hned i Martin a nakonec po několika dunivých pádech i já. Nazvali jsme ho Mrdačka (zkuste si ho a pochopíte) a oklasifikovali 6A.

Večer jsme si příjemě poklábosili u piva a vína. Druhý den jsme s Hynkem a Martinem odjeli eskymovat na vyschlou Vydru a tak Vám nemohu sdělit co se ostatním ještě podařilo prásknout a jestli Kochy dal Neuernbahn (9-/9).

Hop   [úpravy] 13:45 27.08.2001Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

Nový komentář 

 Pruvodce se jiz rysuji
Zdar Hope ja ti pisu takovy hezky reportaze o novych oblastech a ty furt jezdis jen na ten Kaiter, pripadne na vodu.
No hlavne, ze obcas taky neco udelas na lezce. Pruvodce zacinaj bejt ok.
Zapsal: JirkaS, 21:31:25 27.08.2001
 Projekt
Tak jsme udělali na Kaiteru boulder. Je to zatím projekt, protože stupy i chyty byli vlhké.
Je to však pěkné 7b-7b+ a pokud by jste si ho chtěli zkusit, tak je to v mírně převislé stěnce pod Baracudou 11-/11, která je také poněkud navlhlá...
Zapsal: Stepan, 20:53:49 29.08.2001
 NygFKcNONzbvLgjDBtb
Check out the j-arms frictionless desecnder. Search for j-arms on You Tube. This device is unreal. There is nothing like on the market today. There is always an easier solution.
Zapsal: XVxLpMVHREqyVTFKqT, 01:38:15 12.08.2012
 SNrfBCVVyhqtMhVUul
Thanks a lot for being my own tutor on this issue. My partner and i enoeyjd the article greatly and most of all cherished how you really handled the aspect I widely known as controversial. You are always rather kind to readers really like me and let me in my everyday living. Thank you.
Zapsal: JYXryXiUkpu, 05:29:04 16.08.2012
 oyfPnKYbvKHIIAD
TjSZtg Very informative article post.Much thanks again. Cool.
Zapsal: gCbiwCNiPJnEoQXdsTB, 04:21:26 20.12.2013
 zPDBSBpTEfWyGkSSd
2F9unY Wow, great blog article.Really looking forward to read more. Really Cool.
Zapsal: vjwLfBXEKdtDW, 03:40:34 21.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Ceuse
 Databáze cest:
Všechny cesty (189347)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Xarandonga 7c Cuenca
H 8a Cuenca
Eliminatoria2 7a Cuenca
La Nina Bonita 8a Olba
Cache Cache 6b+ Manikia
Nově komentované:
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (22)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1660 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1746 
 Ne, uniklo mi to. 
 1506 
 Sleduji jen Adama. 
 1565 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.