LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11225
Hory:
1.Černý 8432
2.Sejbal 8423
3.Groš 7240

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5848 lezců
1197249 cest
Nové přelezy:
Hariquita 8B
Super Furr 7b
La Quebran 7c+
Penurias 8a
Chameleon 9+/10-
Filek 10
Atlantis 9+/10-
Madla Lásk 9+/10-
Chameleon 10
Raise The 10+

Stěny
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Dap Sport - Hradec Králové
HUDYsport - Praha 9

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Novoroční open 2020

smallJako každý rok v polovině ledna pořádá HK Ostaš závody v lezení na obtížnost. V sobotu 18.1.2020 se bude v Sokolovně v Polici nad Metují konat 29. ročník tradičního rankingového závodu na obtížnost.




Poster



Propozice závodu:


Datum: 18.1.2020
Místo konání: sokolovna, Police nad Metují
Kategorie: ženy, muži, juniorky, junioři
Prezentace: na místě od 8:30 do 9:30
Startovné: 150,- Kč

Systém závodu:


Závod se uskuteční dle pravidel soutěžního lezení ČHS s těmito výjimkami.
Závod proběhne systémem kvalifikace a finále. Pro kvalifikaci budou připraveny tři cesty, které se polezou stylem flash. Cesty jsou společné pro všechny kategorie a budou předlezeny stavěči. Pro kvalifikaci si musí každý zajistit svého jističe (může to být i jiný účastník závodu). Postupový klíč bude určen dle počtu závodníků před startem kvalifikace. Finále se pak uskuteční na jedné cestě stylem on sight. Časy uzavření izolací, prohlídek tratí a startů finálových pokusů budou upřesněny podle situace. Závodníci nemusí být členy ČHS a nemusí mít zdravotní prohlídku
Vyhlášení proběhne po ukončení závodu.

Různé:



Kvalifikační cesty, společné pro všechny kategorie, budou přelezeny předlezcem. Pro kvalifikaci si musí každý zajistit svého jističe (může to být i jiný účastník závodu). Počet postupujících do finále bude stanoven v závislosti na počtu přihlášených do závodu. Tento postupový klíč bude vyhlášen ihned po ukončení prezentace.

Nakonec bychom chtěli poděkovat sponzorům těchto závodů: Sportiv Redpoint, Český horolezecký svaz, město Police nad Metují, Sokol Police nad Metují, Restday, AIX, Makak, Hudy Hradec Králové, ManMat, BlueFly, Doldy.

Zdroje:

Další informace najdete na webu HK Ostaš  nebo na události na Facebook.

Dokument ke stažení:
 Novorocni open 20 - Poster download




Pavel "Papouch" Lokvenc   [úpravy] 10:05 04.01.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Highlander
Zlatý koule, 9+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189247)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gylden Skumkrone 6b Bornholm
Lorito 7b/7b+ Chulilla
Fock In Hell 7b Datca
Boulder B 6B+ Arzachena
Boulder A 6B Arzachena
Nově komentované:
La Quebrantá 7c+ Chulilla
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: Bezpecnost | Re: Bezpecnost | Bezpecnost | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Za peníze cokoliv | Re: lige on the edge | Re: Pěkná podívaná | Re: lige on the edge |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (181)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (24)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (4)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (4)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)

 Nově v inzerci:
Boty LaSportiva Nepal Cube GTX 42,5 | Mačky SR Lucifer II Tech | Cepíny CT North Couloir | Lezci s detmi | Statická a dynamická lana | Scarpa Mont Blanc 47 | expediční péřovka | Rukavice Black Diamond Torque, vel. L | Kalhoty Salewa JONA SW, softhellové, pánské, vel. XL - NOVÉ! | Kalhoty Dynafit TLT GORE-TEX Overpants Men, vel. XL - NOVÉ! |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 66 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 75 
 Ne, uniklo mi to. 
 66 
 Sleduji jen Adama. 
 68 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.