LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Černý 8432
2.Sejbal 8423
3.Groš 7240

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197119 cest
Nové přelezy:
Space Time 7b
Ya Era Hor 7b
El Infiern 8b/8b+
Tankista 7B+
Powerband 8A/8A+
Plytka SD 7C/7C+
Katana SD 8A+
Meister 8B
Obłykampus 7C
Wściekła K 8A+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zimni setkani ve Skotsku

Jelikoz jsem to nikde (jako obvykle) nezeznamenal zadnou zpravu o pozvance na zimni miting ve Skotsku poradany BMC a divil bych se kdyby tato pozvanka neplatila pro CHS.

Mozna se pletu, ale jestli ne tak nekdo neco musi vedet. Ten miting se kona 27/2/05 do 6/3/05 v Glenmore Lodge a k dnesnimu datu se uz ozvalo 20 svazu ze prijedou. Smrdi to zase tim, ze se to da jako minule klukum z vyberu a na normalniho clena se nedostane. Lidi co tam jezdi z jinych zemi nemusi byt v repre aby reprezentovali svaz tak proc ne od nas? Nebo si obycejnej clen co neleze prasky nezaslouzi stejnou peci jako reprezentant? Nemam nic proti nklukum z repre a preju jim at jim to leze, ale pro me reprezentace skupiny lidi nemusi byt na akci jako je tato "all stars" team.

Stepan Ptacek   [úpravy] 12:24 03.02.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 "mítink"13:53:58 03.02.2005
Zdar Štěpáne, díš pravdu, pokud jsem dobře informován, tak tam jedou dva kluci z repre, kteří byli oficiálně vysláni. :-).
vlkodpovědět 
 Re: "mítink"13:35:08 04.02.2005
Neplakej :-) Skoti i anglicani ve skotsku jsou pratelsti, kdyz budes chtit prijet lezt a neco si predem zjistit, na UKC ti urcite nekdo odpovi. A v barech pobliz cest se taky zvecera najde dost lidi..
Jitkaodpovědět 
 Re: "mítink"13:40:15 04.02.2005
Neplakej :-) Skoti i anglicani ve skotsku jsou pratelsti, kdyz budes chtit prijet lezt a neco si predem zjistit, na UKC ti urcite nekdo odpovi. A v barech pobliz cest se taky zvecera najde dost lidi..
Jitkaodpovědět 
  Re: "mítink"15:11:57 04.02.2005
Tak to jsem asi narazil na jiny skoty, anglicany.
Stepan Ptacekodpovědět 
   Re: "mítink"21:38:26 04.02.2005
Asi bydlíš ve špatné části Anglie :-).Nebylo Ti líp v Krase? :-).
vlkodpovědět 

 skotsko13:31:14 06.02.2005
Stepan: take se muze stat :-). Kdybys neco potreboval, tak se ozvi, mohu se preptat (i kdyz ted zrovna se na chvilku vracim do Prahy..).
Jitkaodpovědět 
 Re: skotsko15:19:28 06.02.2005
Vlku mas pravdu bylo. Aspon jsem byl k necemu uzitecny. Jitko uzij si to doma a az se vratis ozvi se mozna se muzem sejit nekde ve skalach a prodebatovat ty dobry a spatny.
Stepan Ptacekodpovědět 

 Foto dne:
Falesia Dimenticata
A.L.M.F 12-2-89, 6b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189229)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
No Name 7a Mula
Pájaro Fósil 6c+ Mula
Powerband 8A/8A+ Rudawy
Katana SD 8A+ Rudawy
Plytka SD 7C/7C+ Jelenia Gora
Nově komentované:
Eiland 7b+ Chulilla
Mandibula Batiente 7c+ Siurana
Sabrina 7b Mula
Sabrina 7b Mula
Kmín Tam 6C Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: Foto dne | Re: Foto dne | Re: Foto dne | Foto dne | Re: Slevy chaty v Tatrách | Mařenka | Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: Za peníze cokoliv | Re: žebřík | Re: Za peníze cokoliv | Re: Za peníze cokoliv | Za peníze cokoliv | žebřík | Re: Nejištěné sólo 😁 | Re: Nejištěné sólo 😁 | Nejištěné sólo 😁 | pravda kterou zde diskutující selektivně nekomentují |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (162)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (9)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)

 Nově v inzerci:
Boty | Spacák Nanok | Moon Board 2017 | Hilleberg Jannu | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Ladakh v srpnu | La Sportiva Mantra Chalk | Spolulezkyně | Vosky SWIX | freeride boty Dynafit Tigard 130 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 22 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 25 
 Ne, uniklo mi to. 
 20 
 Sleduji jen Adama. 
 19 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.