LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
24.Vlk 10584
25.Suchan 10532
26.Lebloch 10528
Bouldry:
24.Nespoutaný 9878
25.Břicháček 9828
26.Ďurech 9759
Hory:
14.Hess 4058
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5847 lezců
1197143 cest
Nové přelezy:
Niapas Dea 8a+
La Bella P 8b
Torito L1+ 7b
La Marcian 7b
Aromas De 7b+
Lloricas 7c
El Remanso 7c+
Space Time 7b
Ya Era Hor 7b
El Infiern 8b/8b+

Stěny
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10
Prysk - Prysk
ZŠ Planá - Planá

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko

Adam Ondra ve finále 7.

Adam Ondra skončil dnes večer ve finále závodu Světového poháru v lezení na obtížnost ve slovinském Koperu na 7. místě. Vyhráli Japonec Sorato Anraku a Slovinka Janja Garnbret. Druzí byli Španěl Alberto Ginés López a Korejka Chaehyun Seo, třetí Brit Toby Roberts a Italka Laura Rogora.

Viz výsledky:

ifsc.results.info

Adamův ohlas je v audio zprávě, kterou jsme obdrželi po závodech:



Adamův Facebook:




Adam Ondra, finále SP Koper © IFSC


...

Standa Holec   [úpravy] 22:39 06.09.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Palec13:26:29 07.09.2025
Adame 7 místo pěkný těším se na svěťák
Honzaodpovědět 
 Re: Palec13:28:25 07.09.2025
V soulu
odpovědět 
  Re: Palec16:21:38 07.09.2025
S takovouto formou to na MS v Soulu nevypadá ani na postup do finále.
odpovědět 
   Re: Palec11:24:30 15.09.2025
To se uvidí ... nějak bylo, nějak bude, a zrovna AO má za ta léta rozhodně splněno. Plus na rozdíl od některých jiných se u něj není třeba bát, že bude objíždět závody jen jako turista, bo to by z pohledu PR škodil jen sám sobě.
A pokud fakt chce zkusit LA28, tak je čistě na něm, jakou formu přípravy si zvolí. A pokud si chce tento rok, nebo klidně i příští prostě jen objet pár závodů aby zůstal v kontaktu se závodním lezením, tak co? Za ne je mu přáno.
MModpovědět 
    Re: Palec15:44:57 15.09.2025
Hlavně, aby dodržoval večerku. Pak klapne všechno.
Večerníček odpovědět 
    Re: Palec07:51:16 16.09.2025
Určovat si závody jen tak v jeho věku, když je silně podporovaný svazem, myslím není pouze na něm. Musí taky někdy prokázat, že ta podpora je oprávněná.
odpovědět 
     Re: Palec11:24:51 16.09.2025
Určovat si závody je právě u něj a v jeho věku primárně na něm, bo sám nejlíp ví, co potřebuje ... a hlavně co jeho tělo vydrží.
Do toho mu těžko zejména u nás může kecat ... když je skoro celou svoji kariéru o parník, spíš několik parníků jinde, než ostatní.
Oprávněná podpora ... to je vždy do diskuze, ale pak je tedy otázka, koho podporovat místo něj. Odpověď je taková, že široko daleko nikdo. Zjednodušeně řečeno, i starej;-))) Ondra je u nás lezecký fenomén, který nikomu nic nebere ani neblokuje. Což je samozřejmě smutné, ale to už není problém Ondry, že?
MModpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Monte Cofano 657 m
 Databáze cest:
Všechny cesty (189231)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Torito L1+L2 7b Mula
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
No Name 7a Mula
Pájaro Fósil 6c+ Mula
Powerband 8A/8A+ Rudawy
Nově komentované:
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla
Mandibula Batiente 7c+ Siurana
Sabrina 7b Mula
Sabrina 7b Mula

 Nově v diskusi:
Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Lyže na lezení | Doubek | Re: Lyže na lezení |

 Nové komentáře:
Re: Nejištěné sólo 😁 | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Trestní odpovědnost | Re: lige on the edge | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (175)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (17)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (10)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (9)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (7)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)

 Nově v inzerci:
Rukavice Black Diamond Torque, vel. L | Kalhoty Salewa JONA SW, softhellové, pánské, vel. XL - NOVÉ! | Kalhoty Dynafit TLT GORE-TEX Overpants Men, vel. XL - NOVÉ! | Prodám skialp lyžáky Salomon | La Sportiva Top Nepal 47 | Cepiny BD fuel | Boty | Spacák Nanok | Moon Board 2017 | Hilleberg Jannu |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 38 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 41 
 Ne, uniklo mi to. 
 40 
 Sleduji jen Adama. 
 33 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.