LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
32.Sejbal 10331
33.Lachman 10260
34.Čech 10256
Bouldry:
32.Oliva 9409
33.Stadtherrová 9400
34. 9356
Hory:
16.Najman 3723
17.Magič 3304
18.Louda 3282

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5847 lezců
1197141 cest
Nové přelezy:
Torito L1+ 7b
La Marcian 7b
Aromas De 7b+
Lloricas 7c
El Remanso 7c+
Space Time 7b
Ya Era Hor 7b
El Infiern 8b/8b+
Tankista 7B+
Powerband 8A/8A+

Stěny
Flash Wall - Olomouc
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Praha 6
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Megalokra ve Sv. Jánu

hmmmm

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....je vobrovská lokra v podobě odloupnutýho 100kg šutru, kterej se na konci cesty - "Sobotní chvilka poezie" (je to celé pouze převis!!!!)tváří jako supermadlo a hejbe se jak hovado! Myslím že za pár dní to musí slítnout!!!
To samí ve stěně Svatý Ján - Rameno trojůhelníka (viz průvodce od Rešů) je na konci cesty "Rameno trojjediného" (je to ta nejvíc vlevo) taky super mega tak 300kg šutr!!!! Padá to tam všude až na vyjímky! V průvodci nic o lámavosti nepíšou což jest chyba! Vypadalo to nejdřív že se tam jako jedno z mála míst ve Sv. Jánu dá normálně lízt, ale první pohled klame jak hovado! Neřikam že ostatní cesty jsou o něco bezpečnější, ale neni to takovýhlé přímý zrakvování!!!
Díkybohu sem při tom pádu ten šutr nezapoměl odhodit takže se lano nepřetrhlo a 10m pád zachytila krásná zrezlá tuctová skoba!!! A šutr dole minul starou tak vo 2m!
Fakt šlemrus! Co vám budu povídat. Ta se z toho srovnává ještě teď večer! Ale jinak byl dnes fakt suprden!!!
MORÁL ve Sv. Jánu přejí všem VŠICHNI
Čus džus Bambus

krcháč   [úpravy] 00:04 27.10.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Šutr
Koukám máš novej padostroj.Doufám že sis jako správnej horolezec vzal Chemopren a šutr si tam zase vrátil.Pozdravuj ode mě strážného anděla.Ten musí mít křidélka ouplně ulítaný.Ať si na ně dá led.
Letu zdar Himbajz
Zapsal: Himbajz, 22:55:48 27.10.2001
 
a ja si blahove myslel, ze sutry hazis jenom na cizi ( jako treba ve svatoskach )
Zapsal: badlooker, 23:04:36 27.10.2001
 Fakt sila
Jo to je fakt sila. Myslim teda kineticka. Takovy balvan bratru 50 - 100 kg to uz vazne neni sranda ani pro lezce a pro jistice uz vubec ne.
Je dobre ze jsi to napsal, ja mam jeste lepsi napad. Hned inkriminovane cesty zadam do nasi databaze s upozornenim a snad to nekomu zachrani kuzi ci dokonce krk.
Zapsal: JirkaS, 09:25:25 29.10.2001
 DtkRVKMcnhp
DY7ADM Really informative article post.Thanks Again. Will read on...
Zapsal: pMaRTBDbbAyl, 06:31:57 20.12.2013
 NWguguFQfWLKFl
YaH8S0 Wow, great blog post.Thanks Again. Fantastic.
Zapsal: frntFKGPfGoj, 23:56:47 18.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Natilik
7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (189231)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Torito L1+L2 7b Mula
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
No Name 7a Mula
Pájaro Fósil 6c+ Mula
Powerband 8A/8A+ Rudawy
Nově komentované:
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla
Mandibula Batiente 7c+ Siurana
Sabrina 7b Mula
Sabrina 7b Mula

 Nově v diskusi:
Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Lyže na lezení | Doubek | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Pěkná podívaná | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (173)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (12)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)

 Nově v inzerci:
Prodám skialp lyžáky Salomon | La Sportiva Top Nepal 47 | Cepiny BD fuel | Boty | Spacák Nanok | Moon Board 2017 | Hilleberg Jannu | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Ladakh v srpnu | La Sportiva Mantra Chalk |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 30 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 31 
 Ne, uniklo mi to. 
 28 
 Sleduji jen Adama. 
 23 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.