LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
4. 12031
5.Stribrny 11775
6.Štípek 11719
Bouldry:
4.Novák 10900
5.Stráník 10850
6.Jungling 10628
Hory:
10.Procházková 5864
11.Švihálek 5395
12.Abt 5262

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5765 lezců
1171127 cest
Nové přelezy:
Jaxitax 8B
Parodontax 7C
Lila Pause 9-
Capitaine 7b+
Chameleon 10
Tiramisú 7c+
Staré Pově Xb
Il Guardia 7c+
New Dimens 8+/9-
Rock For L Xc

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení Švýcarsko: Aneta Loužecká 2. v rychlosti

Druhá skončila včera naše Aneta Loužecká ve finále závodu světového poháru v ledolezení na rychlost ve švýcarském Saas Fee. Vyhráli Lichtenštejnka Lorena Beck a Mongol Mandakhbayar Chuluunbaatar. Z našich v rychlosti startoval ještě Matyáš Lienerth, který byl v kvalifikaci 28. Včera se lezla také kvalifikace ledolezení na obtížnost, v níž Aneta Loužecká skončila 19. bez postupu do sobotního semifinále.

Další naše závodnice Tereza Sukačová skončila v kvalifikaci obtížnosti 25. V mužích se byl z našich v obtížnosti nejlepší Oliver Hamerský na 35. místě, Matyáš Lienerth skončil 50. a Radek Lienerth 54.

Výsledky najdete zde:

uiaa.results.info

Záznam finále v rychlosti:



Standa Holec   [úpravy] 08:32 27.01.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Mont Blanc du Tacul
Chérécouloir
 Databáze cest:
Všechny cesty (185630)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Smutná 5+ Sekaniny
Low Cost 4 Sekaniny
Mirova 5 Sekaniny
Nargis 6 Sekaniny
Vmáčklá Cesta 6- Buda
Nově komentované:
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata
Tiramisú 7c+ Falesia Dimenticata
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Boulder A Bordel 8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: BoSý | D | Re: Krása | Jo, jo | Re: BoSý | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Edelrid Loopo air M | Testarossa starý model | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1949 
 Ne 
 2229 
 Nevím 
 1451 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.