LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190460 cest
Nové přelezy:
Lež A Nená 9+
Un Desir S 7b
Les Ruines 7b
Rainbow Ro 8A
Trojan War 8A
Fata Morga 8A
Inmortal J 7c+
Putas Clek 8b
Opiju Tě R 7C
Nagano 7C

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení v Chamonix, Francie

Adam Ondra postupuje do finále, Eliška Adamovská skončila 24.

Adam Ondra postupuje do večerního finále závodu Světového poháru v lezení na obtížnost ve francouzském Chamonix z děleného prvního místa poté, co semifinálovou cestu topoval. Eliška Adamovská skončila v dnešním semifinále na 24. místě.

"Semifinálová cesta byla opět postavena ve spíše vytrvalostním stylu, což se projevilo tím, že většina závodníků dolezla až do závěrečného headwallu, kde se pak rozřadili," komentovali dění na Facebooku ČHS. "Adam z pohledu diváka vypadal, jako že má vše pod kontrolou a že se cestou vyloženě prochází. A to až do topu. Svůj výkon pak ale popisoval s menším zklamáním z toho, že těsně nad hranou udělal drobnou chybu, když si zapatoval zablokovanou řezku, ruku si nechal pod patou a ztratil tak trochu energie, která by mu v případě, že by byl dolez těžší, chyběla.
Společně s Adamem si top připsali také Sean Bailey, Luka Potočar a Satone Yoshida.
Eliška Adamovská se v semifinále cítila dobře, cesta byla totiž dost její styl. Ještě před klíčovou pasáží jí ale bohužel smekla noha a ze závodu si odváží velké zklamání v podobě 24. místa."


Adamův výkon můžete zhlédnout na videu na Adamově Instagramu zde:



Výsledky najdete zde:

obtížnost muži

obtížnost ženy

Mužské finále se čeká v cca 21:30.

Komentáře ČHS najdete zde:

www.facebook.com/horosvaz

Předchozí zpráva ze SP v Chamonix:

SP v lezení v Chamonix, Francie - Adam Ondra a Eliška Adamovská jdou do semifinále obtížnosti

Standa Holec   [úpravy] 15:11 10.07.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Schmilka
IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (188122)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
From Dark Sakai To Sunshine 8B+ Magic Wood
Mythoplasque 6c+ St. Léger Du Ventoux
Je Mange Dietetique Et Je Pete 6c+ St. Léger Du Ventoux
Topná Sezóna IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Na Střeše 6B Hlavatice
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Hek | Re: Hek | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Otrodox fans AO | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (57)
MČR v lezení na obtížnost (55)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (5)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 43 
 Někdy ano 
 36 
 Ne nepoužívám 
 38 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.