LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v lezení na obtížnost (09.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
50.Barták 10022
51.Bardas 10004
52.S 10000
Bouldry:
50.Jurečka 8950
51.Zímová 8950
52.Chochola 8853
Hory:
19.Najman 3723
20.Tomasu 3348
21.Magič 3304

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5826 lezců
1190086 cest
Nové přelezy:
Il Cinghia 7b+
Las Ensena 7c
Freeman 8a
Me Pone Pa 7c
Monkey Bus 8A
Akumulátor XIb
King Of Bo 8a+
Gandalf 7c
Resentin 7c+
La Puta Ti 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Čakovický boulder/stěna

Čakovice Praha 9Pozvánka do nového boulderu a stěny v Čakovicích.

Nový boulder a stěna v Čakovicích.

Jsme první čakovický boulder + stěna, který kromě toho, že je první, chce být také jedinečný. Máme ambici stát se místem kam s důvěrou přivedete své děti a s radostí si zajdete dát do těla.
Jak již název našeho sportovního klubu napovídá „Boulder MyWay“ je cesta, kterou si  vyberete a my věříme, že ji rádi polezete u nás v prostorech bývalého čakovického cukrovaru, kde najdete 120 m2 velkého boulderu, který má na výšku 5m , druhý boulder je plný převisů o výšce 4m. Vedle dvou boulderů se také můžete těšit na 13m vysokou lezeckou stěnu s plochou 230 m2 a počtem 11 lezeckých linií , kde najdete značené cesty s nataženými lany, takže stačí zabalit lezečky, mágo, chuť rozvíjet motoriku vašich děti, dřít sám na sobě a dorazit.

Kromě lezení, příjemného posezení a čerstvých chuťovek pro vás také připravujeme program v podobě lezeckých a jiných kroužků, které budou pro vaše děti více než pouhým "kroužkem". Jelikož je prostor lezeckých boulderů jak šitý pro dětské "řádění" jsme připraveni realizovat narozeninové oslavy, či jiné privátní akce.

Plánované otevření již začátkem dubna.
Otvírací doba: Po – Ne 7,00-22,00 (v případě zájmu do 23,00)

První čakovickou lezeckou stěnu „Boulder MyWay“ najdete přímo pod KOMÍNEM bývalého cukrovaru v Praze 9 Čakovicích – u modré ubytovny, vedle Fitness Relax La Fabrique .

Čeká na Vás nejen příjemné prostředí,občerstvení,ale i zajímavé a časově zvýhodněné vstupné  (včetně platnosti Multisport karty).

Zdroje:

Více na :

bouldermyway.cz






Hans   [úpravy] 21:33 10.03.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kroužky vs platící lezci16:43:09 13.03.2016
Ahoj, fajn počin, ale jsem zvědav, jak do toho stísněného prostoru dáte děcka z kroužků i normální platící návštěvníky. Já ten prostor znám, délka a výška jsou podle plánku, ale šířka celého prostoru je jen jako šířka těch vrat, pokud se nepletu. Nechci být skeptik, ale tohle zvládají s problémy (a občas spíše nezvládají) i velké prostory jako BB/BW. U vás si to nedovedu představit :-(
odpovědět 
 Re: Kroužky vs platící lezci18:07:03 29.04.2016
Ahoj, NEMÁME v plánu dělat lezecké kroužky a ve stejnou dobu mít stěnu v provozu pro normální lezce, to by vzhledem k prostorům nebylo možné. Prostor je rozdělen do 3 částí (stěna, dětský boulder a klasický boulder) chceme tedy využít všech těchto prostor a zajistit, že vše proběhne bez jakýchkoliv kolizí. 5.5. otvíráme, tak jsi zvaný:-)
Monikaodpovědět 

 Foto dne:
slanění
Jižní hrana
 Databáze cest:
Všechny cesty (188059)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tip Layback 5.11d Indian Creek Canyon
Power Paws 5.11b Indian Creek Canyon
King Of Bongo 8a+ Pratdip
Tre Pilastri 7 Arco
L'Amicizia Continua 7 Arco
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Tyskyewic 6b+ Colodri Est
Tyskyewic 6b+ Colodri Est
Amicizia Continua 7 San Paolo
Větrná Spára 6+ Polední Kameny A Hlídači

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Ah | Re: Jo | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (43)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (2)

 Nově v inzerci:
Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 17 
 Někdy ano 
 17 
 Ne nepoužívám 
 16 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.