LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190494 cest
Nové přelezy:
Festa Fotr 7c
Dando Brea 8a
FFMeuh 7c+
Sun Goes D 7C
Lež A Nená 9+
Un Desir S 7b
Les Ruines 7b
Rainbow Ro 8A
Trojan War 8A
Fata Morga 8A

Stěny
Sokol Nymburk - Nymburk
Družba boulder - Ostrava Poruba
Hannah Outdoor Centrum - lezení v ledu - !stěna zbourána! - Tanvaldský Špičák II

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bambini Contest a Jungle Kids Contest 2021

Rádi bychom pozvali děti, rodiče a trenéry na dva dětské závody, které se v nejbližších týdnech uskuteční v Praze! Na Bambini Contest do Boulder baru a Jungle Kids Contest do Jungle Sport parku Letňany.



Bambini Contest 2021
Tradiční závod v boulderingu, který každoročně pořádáme v pražském Boulder baru. Loni nám covid vystavil stopku a o to větší máme radost, že letos vás opět můžeme na závod pozvat!
Akce se uskuteční 27. 11. 2021!
Děti budou závodit rozdělené do kategorií podle ročníku narození. Konkrétně se jedná o kategorie U8, U10, U12, U14 a U16. Pro každou kategorii bude připraveno 8 zbrusu nových boulderů, které se polezou systémem flash.

Vyhlášeni a oceněni budou vždy 3 nejlepší holky a kluci v každé kategorii, ale s prázdnou neodejde žádný z účastníků :)

Jedná se o závod III. ligy, čemuž bude odpovídat nastavená obtížnost boulderů. Prosíme proto rodiče dětí, které se pravidelně účastní závodů I. a II. ligy, aby účast na tomto závodě spíše vynechali. Děkujeme za pochopení.

Na závod je nutné se registrovat předem online, a to ZDE. Kapacita je omezená.

Startovné: 300,- Kč

Místo konání: Boulder bar, U Výstaviště 11, Praha 7

Časový harmonogram:
kategorie U8
08:00 - 09:30     registrace
10:00 - 11:00     závod
11:30 - 12:00    vyhlášení

kategorie U10
09:45 - 11:15    registrace
11:45 - 13.15     závod
13:45 - 14:15     vyhlášení

kategorie U12
12.00 - 13.30    registrace
14.00 - 15.30    závod
16.00 - 16:30     vyhlášení

kategorie U14 + U16
14.15 - 15.45    registrace
16.15 - 17.45    závod
18:15 - 18.45 vyhlášení




Jungle Kids Contest 2021
Závod pro děti v lezení na obtížnost, který se uskuteční 5. 12. 2021 v letňanském Jungle Sport parku. Stejně jako v případě Bambini Contestu jde i v tomto případě o závod III. ligy, proto i zde prosíme o zvážení účasti dětí, které jezdí na I. a II. ligu závodů.
Děti budou závodit v kategoriích U10, U12, U14 a U16, podle ročníku narození. Pro každou kategorii budou připraveny dvě lezecké cesty adekvátní k věku dětí, přičemž na překonání jedné cesty budou mít závodníci časový limit 5 minut. Leze se stylem flash s horním jištěním (top-rope).

Vyhlášeni a oceněni budou první tři závodníci a závodnice v každé kategorii a malý dáreček si odnese každý účastník.

Na závod je nutné se registrovat předem ZDE.

Startovné: 300,- Kč

Místo konání: Jungle Sport park, Veselská 699, Praha - Letňany

Časový harmonogram:
Registrace: 7:45 - 9:00
Start závodu:    9:30
Vyhlášení:        15:00



Oba závody se konají s finanční podporou hl. m. Prahy.




BB a Jungle crew   [úpravy] 10:16 20.11.2021Tisk 

Reklama:
 Foto dne:
Schmilka
IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (188123)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L'ceil Du Loup 6c+ St. Léger Du Ventoux
From Dark Sakai To Sunshine 8B+ Magic Wood
Mythoplasque 6c+ St. Léger Du Ventoux
Je Mange Dietetique Et Je Pete 6c+ St. Léger Du Ventoux
Topná Sezóna IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Hek | Re: Hek | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Otrodox fans AO | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (57)
MČR v lezení na obtížnost (55)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (5)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 44 
 Někdy ano 
 37 
 Ne nepoužívám 
 39 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.