LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)

Žebříček
Cesty:
34.Adamovska 10284
35.Duchoň 10281
36.Lachman 10260
Bouldry:
34.Oliva 9409
35.Stadtherrová 9400
36.Šlapák 9350
Hory:
22.Rojko 3282
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060

Výsledky
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Deníčky
5839 lezců
1193136 cest
Nové přelezy:
Maschinen 7B+/7C
Karambol 9+
Ojos De Pe 7a+
Rattlesnak 9-
High Minde 7C+
Samurai 7C+
No Picnics 7C+
La Castali 7C+
The Traini 7C
Swiss Mini 7C

Stěny
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Škoda Sport Park - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Borháky, znovu výzva BK

Před nedávnem jsem pustil do éteru výzvu ohledně borháků na pískovci. Jediná odezva byla od Ríši Litochleba s tím, že Koubovy borháky v Labáku drží i tam, kde se hodně padá. Pánové, jestiže jsem se nechal přesvědčit do bezpečnostní komise za předsedu, musím volit poněkud profesionálnější přístup. Pokud máme dojít k nějakým závěrům musím mít přesné informace: Typ borháku (rozměry), průměr vrtané díry, způsob temování, nebo lepení (informace typu olovo a cement je k ničemu),použité tmely, příp. malta (cement s pískem sebraným pod skálou?), byla díra před betonováním řádně navlhčena?,pokud se použila nakukovaná malta, tak jaká, jaké má vlastnosti.
Těch dotazů bych vymyslel ještě spoustu. Především chci zdůraznit, že ten kdo osadil fixní jištění, taky za něj nese odpovědnost. To není skoba zatlučená vžule do spáry, kde každej ví, že si ji musí odzkoušet.
Takže pánové, čekám na Vaše zprávy

Ťéša   [úpravy] 16:18 19.09.2003Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 správně00:36:26 22.09.2003
nedělejte fóry a ven s tím. myslím, že tohle zajímá nejen bezpečnostní komisi. ne že bych vám já osobně nevěřil, ale tím spíš snad nejde o nějaké tajemství.
stipodpovědět 

 Konečně aspoň jeden06:55:02 22.09.2003
Od Ríši jsem dostal vyčerpávající odpověď, takže tímto mu děkuji. Co ostatní?????
Ťéšaodpovědět 

 Foto dne:

Pod Hlavaticí
 Databáze cest:
Všechny cesty (191592)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
AW II Bielatal
O Chlup 6C Bahratal
Tan Feo Un Hombre Asi 6b Leonidio
Zugzwang 7- Pirna
Rammler 6+ Pirna
Nově komentované:
Hrana 6+ Davle
Karambol 9+ Josefovské Údolí
Ojos De Perro Azul 7a+ Leonidio
Yorgos Bogos 7a Leonidio
Korala 7b Ulassai

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re | Re: Cha | Re: Cha | Díky za zveřejnění | Není advent jako advent | Re: Cha | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Re: souhlas s rozsudkem | Cha |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (14)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (10)
Tragédie na Grossglockneru: obvinění z usmrcení z nedbalosti (9)
Mezinárodní lezecká federace IFSC mění jméno na World Climbing (5)
Beauty of Aurina (2)
JINGLE JAM vol. 7 - Christmas Edition (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC 44 | Výbava do ledu, Rezervace! | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1012 
 Někdy ano 
 1018 
 Ne nepoužívám 
 1075 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.