LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
41.Bartoš 10094
42.Kohout 10087
43.Sejbal 10072
Bouldry:
41.Bulička 9150
42.Stadtherrová 9150
43.Zíma 9100
Hory:
24.Petr 3083
25.Štalmach 2894
26. 2726

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5728 lezců
1152360 cest
Nové přelezy:
Gladiátor XIa
Kyzová Psy Xb
Götterhämm 9+
Droga 7b
Restrisiko 9
Respektlos 10
Classified 11
Glücksschw 9
Massaker 9+
? 9

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Bývalá US vicemistryně světa volně 5.13 na El Capu

Emily Harrington Golden Gate 5.13, El CapitanŠestnáctiminutové video, jak bývalá americká vicemistryně světa Emily Harrington přelézá volně Golden Gate 5.13 na El Capitanu, se objevilo včera na Youtube.

Podívejte se, jak se na výstup 40 délek tradičního lezení, který provedla během šesti dní, připravovala a jaké lezecké obtíže při výstupu překonávala.

Emily Harrington se věnovala závodnímu sportovnímu lezení 2004 - 2010. V roce 2007 byly vicemistryní světa v lezení na obtížnost a přelezla cestu obtížnosti 5.14b.

Nyní se poslední tři roky věnuje tradičnímu vícedélkovému lezení po vlastním jištění.


Lezec.cz   [úpravy] 09:38 09.07.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jak je to natocene?10:18:56 09.07.2015
Mate někdo názor na to, jak je tohle video natocene? Kamera vypada jako by byla v jiné ceste, ale na 1000m stene? A nevidim zadne lano od kameramana k spodnímu jistici
Frantisekodpovědět 
 Re: Jak je to natocene?11:38:50 09.07.2015
malý dron ?
kktodpovědět 
 Re: Jak je to natocene?12:12:01 09.07.2015
..genialni dotaz..proc by tam melo byt lano k spodnimu jisticimu...tak asi ten kameraman je ten nejspodnejsi...nebo tam naslanoval...nebo cokoli..
hanzodpovědět 
  Re: Jak je to natocene?13:43:23 09.07.2015
Videl jsem dokument o nataceni v ElCapovi a normanlne si naslanuji i nekolik delek zvrchu. A pak samozrejme drony.....
odpovědět 
   Re: Jak je to natocene?16:13:56 09.07.2015
Blbost... Takovyhle videa uz se par let toci pred modrym platnem. CGI rulezzzz!
odpovědět 
    Re: Jak je to natocene?21:59:56 10.07.2015
Na klíčování je lepší zelené plátno :)
BDodpovědět 
   Re: Jak je to natocene?22:04:02 10.07.2015
Spíš mě zaráží, že si na sebe takové profi video vydělá. Sleduje to pár lidí zabývajících se lezením. Není to jako fotbal. Každopádně bych snesl víc záběrů z lezení a méně řečí kolem a záběry na meditující lezce :)
BDodpovědět 
    Re: Jak je to natocene?23:55:57 10.07.2015
Růžová kšiltka, růžová přilba, kurnik zvedá se mi kufr a napsat co si opravdu myslím, tak mě admini vymažou.
odpovědět 
     Re: Jak je to natocene?00:11:19 11.07.2015
Pokračuju v koukání. Kurva tohle teď prodává? Kočena umí lézt, to jo, ale proboha, "odřená zalepená záda chudinky jedné" nebo "Moje kůže je pryč, krvácím všude možně (volý překlad)". Řešili takové píčoviny Hubeři, když to před 14 lety přelezli?!?!?
odpovědět 

 Foto dne:

Czech This Out
 Databáze cest:
Všechny cesty (183593)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Quabbalah 7a Höllengebirge
Waidachstube 7- Frankenjura
Heuler 7- Frankenjura
Varianta 5 Česká Skála
? 6b Buoux
Nově komentované:
Intergalaktické Substance IXc Ostaš
Hai 7a Pfalz
Pánů Radních 5A Radyně
Irmchen 6b 6a+ El Chorro
Der Landsheriff 8 Frankenjura

 Nově v diskusi:
Lezec je v píči | Re: Vyprdění dotazníku | Super rychlej dotazník | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Runy | Re: nezapočítaný chyt | Bezva | Smutny :/ | nezapočítaný chyt | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: SS | Anketa o novém logu | Tak teď už se členem stanu! | Re: Do jednoho |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (14)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Lano!!! | Dětské lezečky La Sportiva Stickit vel. 26-27 | Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 32 
 Ne 
 49 
 Nevím 
 19 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.