LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
13.Bulička 11056
14.Širůčková 11006
15.Smetanová 10972
Bouldry:
13.Danda 10159
14.Pařík 10125
15.Kučera 10125
Hory:
10.Procházková 5670
11.Sukačová 5270
12.Abt 5236

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1154488 cest
Nové přelezy:
Pravda A L 9
Wave Direc 10
Prison Bre 7C
Kleine Mis 10-
Nejslabší XIa
Hardcore Xc
Daywalker 9+/10-
Férový Hrá 8B
In Geheime 9-/9
Sloní Pilí 9

Stěny
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo
Boulder centrum VUT v Brně - Brno

Prodejny
HUDYsport - Jičín
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra 2. na Rock Master Duel 2019, vyhrál Jakob Schubert

Adam Ondra skončil druhý na Rock Master Duel 2019 v sobotu v italském Arku, vyhrál Rakušan Jakob Schubert. Slavný závod byl pro pozvané lezce ze světové špičky. Lezlo se opět dle speciálních pravidel, a to cesta obtížnosti 7c+ s jištěním odspodu, a rozhodovala rychlost.

Třetí byl Němec Jan Hojer. V ženách vyhrála Slovinka Mia Krampl, 2. byla Britka Molly Thompson-Smith, 3. Italka Laura Rogora.


Viz Adamův post na Instagramu, v němž si pochvaluje nestresující atmosféru na rozdíl od nedávného mistrovství světa v Japonsku:





Zde je video finálového duelu:



Předchozí čtyři ročníky Rock Master Duel Adam Ondra vyhrál. A před tím vyhrál ještě v roce 2011.

Více o závodech Rock Master, Arco, viz:

www.rockmasterfestival.com

sth   [úpravy] 09:39 02.09.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 video10:30:56 02.09.2019
myslím, že lidi chcou spíš videa, takže tu https://www.youtube.com/watch?v=y_igDid1AN0
.odpovědět 
 Re: video11:16:46 02.09.2019
dík. škoda že se na konci tak zaseknul, většinu času to vypadalo na lehkej náskok...
odpovědět 
  Re: video13:14:39 02.09.2019
ja myslim ze mu prachobvycejne nedoslo, ze posledni se necvaka.
judovanaodpovědět 
 Re: video11:42:29 02.09.2019
Video doplněno, díky za upozornění!
 Standaodpovědět 

 rychlolezeni13:33:53 02.09.2019
tohle je spravny format "rychlolezeni". Cesta cca 7c+, dostatecne obtizna a pritom pro top lezce lehka... Divacky atraktivni, vyborne koukatelny a zaroven je to porad lezeni! Skoda, ze na olympiade nezvolili podobny format :-/ chjo
misakodpovědět 
 Re: rychlolezeni16:42:21 02.09.2019
No vidíš, a mě to přijde jako paskvil, protože z obtížnosti nevidíš nic, je to lehké a přímočaré, není tam prostor pro zajímavé kroky a vymýšlení toho, jak to přelézt, a z rychlosti nic nemáš také. Přesně tohle je o ničem. To samé bouldery na rychlost, lezou se stejným formátem, i když tam je ta nuda nižší o to, že je to kratší a rychleji za námi :-)
odpovědět 
  Re: rychlolezeni20:08:02 02.09.2019
V tomhle se neshodneme, me se tohle subjektivne libi daleko vic. A kdyz uz, alespon to vypada jako lezeni a ne jako deset skoku do vysky za sebou :-D
misakodpovědět 
   Re: rychlolezeni20:43:56 02.09.2019
V pohodě, já to psal jen jako ukázku toho, že každému se líbí něco jiného. Jinak je mi lezení na OH úplně jedno :-)
odpovědět 
    Re: rychlolezeni10:34:21 05.09.2019
Kdybys to psal jen jako ukázku toho, že se ti to líbí víc, tak bys prostě napsal, že se ti to líbí víc. Ty ale chceš lidi přesvědčit, že tvoje pravda je pravda objektivní, proto nezůstáváš u "mně se tohle líbí víc", ale píšeš i jakési pseudoargumenty.

A co jako, že je ti lezení na OH úplně jedno?
odpovědět 

 Foto dne:
Stefansturm
Torre grande, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (183787)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Glóin 5A Sklárna Jih
Dáin 2 6A Sklárna Jih
Hráli Jsme Kličkovanou VIIb Prachov
U Barového Pultí 6A+ Sklárna Jih
Zhublas VIIIc Prachov
Nově komentované:
Cloister 7- Srbsko
Bongo Mango IXc Teplické Skály
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Hradní Spára 10- Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára |

 Nové komentáře:
Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: logo čhs | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | lezci vs. (horo) lezci | Re: páska - nepáska | páska - nepáska | Re: Plošný zákaz | Re: logo čhs |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (35)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
Petrohradské Padání 2025 (1)

 Nově v inzerci:
Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Bouldermatka ocún moonwalk | Detske lezecky Evolv Venga 32 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 125 
 Ne 
 110 
 Nevím 
 52 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.