LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
49.Jurečka 10006
50.Čech 9988
51.Hebelka 9960
Bouldry:
49.Kohout 8900
50.Chochola 8853
51.Fišer 8850
Hory:
19.Hess 3908
20.Punčochář 3751
21.Novotný 3598

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1161947 cest
Nové přelezy:
Troppo Lei 7b+
Master Of 10-
Rezaté Tom Xb
Trumschiff 9
Untiefen 9-
Nightmare 10
Fuck Capit 9-
Hermés 8A/8A+
Ninnuah 8A
Variante X 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Uncut video z přelezu cesty za 9a+ v Arcu

Uncut video ze svého přelezu pár týdnů staré cesty za 9a+, kterou před léty navrtal David Lama v Arcu, zveřejnil na Facebooku Adam Ondra.

"Mám za sebou několik skvělých dní v Arcu! 🇮🇹 Hodně lezení, žonglování mezi pokusováním (téměř) nemožných projektů, pokusováním více reálných projektů a objevováním nových oblastí. Něco jsem se snažil onsightovat nebo rychle vylézt na druhý pokus. Před pár týdny Gabri Moroni zvládl prvopřelez projektu, který navrtal David Lama. Tak očividný, že je skoro vidět z hlavního náměstí v Arcu! Gabri do projektu investoval 30 sérií a odvedl fakt skvělou práci, aby se z tohoto projektu stala totálně klasická cesta ☝️
Cestu, kterou v jejích 2/3 definuje jasný crux náročný na těžké stisky, k němuž vede nějaké silové 8b+ a pikantní a vzdorovitý závěr na krápníku 😎 Trvalo mi 2 dny, než jsem to zvládl (k tomu jsem to ještě zkoušel před mnoha lety, když to ještě nebylo vyčištěné). První den jsem se dostal velmi daleko, po dni odpočinku jsem se vrátil a už to zvládl přelézt celé. Nicméně určitě se podívejte na poslední metry, které jsem dost podcenil z hlediska vytrvalosti a sotva jsem se dostal ke slaňáku 💪 ..."
uvedl Adam v upoutávce k videu.

To má cca 5 minut:



Standa Holec   [úpravy] 09:55 05.02.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nevtierava krasa amaterizmu14:40:13 07.02.2022
Radost podrzat tie chyty aspon imaginarne. To kompozicne ponatie kameramana mozno moze niekoho znervoznovat , ja som uz zvyknuty, aj moje deti maju podobne umelecke citenie, takze OK.
o.odpovědět 

 Foto dne:

Grenguar, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184445)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stará V Skály U Osinalic
Mimo Plán VI Skály U Osinalic
Pradědova Cesta VII Skály U Osinalic
Náhorní Cesta - Varianta IV Skály U Osinalic
Wait Aufi Patsch Obi 8 Kufstein
Nově komentované:
Žlebský Parlament VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Když V Báru Houstne Dým Xa Prachov
Klínová Spára 6- Mařenka
Klínová Spára 6- Mařenka
En Garde 6a La Mannuta

 Nově v diskusi:
Re: Soldat mamrd | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle sekačka | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle sekačka | Re: Davle | Re: Ztraceny bot |

 Nové komentáře:
Super! | Re: Tak to je | Re: Tak to je | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | Tak to je | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | -3 pokusy |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Sleva na příští rok za zrušené finále žen SP v bouldru v Praze (2)

 Nově v inzerci:
Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana | Spolulezec | Pouzite Evolv Zenist vel. 46 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1477 
 Ne 
 1699 
 Nevím 
 1008 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.