LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
17.Lukášek 10878
18.Melen 10832
19.Pail 10806
Bouldry:
17.Šípek 10000
18.Košťál 10000
19.Štípek 9956
Hory:
27. 2726
28.Nehasil 2710
29.Malý 2695

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5744 lezců
1163071 cest
Nové přelezy:
Am Arsch V 9-
Fat Burner 9-/9
Engram 7b+
Troppo Lei 7b+
Lady Domin 7B+/7C
Shaved Bea 7c
Nique La P 7c
Překvapení 9
Hlasy Ze Z Xc
Jay&Sneha 9/9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra a Tommy Caldwell: rozhovor na Youtube

Adam Ondra a Tommy Caldwell si povídají o špičkovém lezení nejen v Yosemitech ve více než hodinu dlouhém rozhovoru, který zveřejnil Adam Ondra na svém Youtube kanálu.

"Udělalo mi obrovskou radost 🙏 pořádně si popovídat s neskutečnou lezeckou legendou Tommy Caldwell!
Během našeho povídání jsme docela detailně rozebrali naši vášeň pro Dawn Wall na El Capitan - bylo fascinující slyšet, jak Tommy rozebíral kousek po kousku cestu Dawn Wall a jak se propracoval přes ty nejtěžší délky! V rozhovoru pak mluvím o tom, jak jsem se na Dawn Wall připravoval já. Jsem docela vděčný jak za naše české, nechvalně proslulé pískovcové věže, tak za kluzké vápencové skály hned za mým domem. Lezení na těchto dvou typech skal mě docela dobře připravilo na tuhle nesmírně náročnou cestu, i když byla 10x vyšší než cokoliv, po čem jsem kdy lezl.
Povídali jsme ale i o spoustě dalších témat! 💪
Tommy má můj obdiv také za to, že se angažuje v oblasti ochrany životního prostředí. Navíc jsme společně partnery Champions + Legends, kteří vyrábí špičkové CBD suplementy pro nejen pro vrcholové sportovce,"
napsal Adam v upoutávce k rozhovoru na Facebooku.

Zde je ke zhlédnutí celý rozhovor:



Standa Holec   [úpravy] 08:53 10.02.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Plány10:54:18 10.02.2021
Zaujali ma Adamove plány a srdcovky (po olympiáde). Project Big vo Flatangeri, odhad 9c a Grónsko, na ktoré Caldwell reagoval veľmi pozitívne. Naproti tomu Patagónia Adama moc neťahala a o Karakorame z nedávneho českého interview ani zmienka.
igi2odpovědět 
 Re: Plány12:21:28 10.02.2021
Nechapu proc musi byt fajn rozhovor zprznen masivnim PP.
odpovědět 
  Re: Plány12:31:50 10.02.2021
protože smysl toho rozhovoru není rozhovor sám, ale právě ten PP
odpovědět 
   Re: Plány13:25:30 10.02.2021
Ale s Adamem pri trosce snahy muzes pokecat i sam a bez reklamy to budes mit...ale to stejne taky nepochopis myslim.
Martas.odpovědět 
    Re: Plány15:40:13 11.02.2021
Měl jsem tu čest a je to fajn kluk. Nicméně tvoje reakce absolutně nesedí ke konstatování, že smyslem toho videa není rozhvor s PP, ale rozhovor kvůli PP.
odpovědět 

 Foto dne:

Holzkeilriss
 Databáze cest:
Všechny cesty (184565)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prašivina VIIIc Prachov
Letitý Problém IXa Prachov
A Qui Vighjinu 4c Bavella
Chjacculella 4a Bavella
Macarellu 4a Bavella
Nově komentované:
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Překvapení 9 Sloup
Country Road VIIb Hrubá Skála
Jižní Levá Cesta VII Prachov

 Nově v diskusi:
Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | UFOni | Grand Canaria | Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase |

 Nové komentáře:
:-( | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Odjinud | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Hory jsou krásné | Re: ach ty titulky |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny | Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1513 
 Ne 
 1751 
 Nevím 
 1045 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.