LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8076
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5752 lezců
1165349 cest
Nové přelezy:
35Tri Sert 7c+
Warmer Bru 9
Slimline 10-
Hellboy 10-
Steep Mud 9+/10-
Laurin 9+
Intermezzo 7C
Wallstreet 11-
Bonatti - 7b
Empire Sta 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Fugas odstoupil a Martin Mellan taky

Z horosvaz.cz
Odstoupení od kandidatury na člena VV ČHS

18.03.2005 08:08 Jiří Všetečka
Pro nové skutečnosti, které mně nebyly známy v době přijetí kandidatury na člena VV ČHS, se vzdávám možnosti být volen do tohoto orgánu. Změna týkající se mého pracovního vytížení by mně nedovolovala plně se věnovat práci pro ČHS, zvláště v dnešní době, kdy část členů ČHS volá po větší aktivitě funkcionářů a není spokojena se stavem svazu. Děkuji všem, kteří mně veřejně podpořili před volbami a zároveň se omlouvám, že nemohu naplnit jejich představy.
Fugas

Měsíc poté co jsem napsal níže uvedený text jsem s uspokojením konstatoval, že se objevila řada dalších důvěryhodných kandidátů a mohu s klidným svědomím upustit od své kandidatury.
Martin Mellan
níže byl uveden text:
Do VV ČHS jsem byl zvolen Valnou hromadou v roce 2003. Svoje představy a plány jsem shrnul v tehdejším prohlášení zveřejněném zde: www.horosvaz.cz/servis/data/mellan.htm .
Svoje dvouleté působení ve VV nemohu hodnotit jako 100% úspěšné a bohužel jsem si vědom, že ani do budoucna nebudu schopen této funkci věnovat tolik času a energie, kolik by potřebovala. Proto bych nejraději v dalším období opětovně nekandidoval. Toto rozhodnutí je ovšem podmíněno, tím, že se objeví dostatek dalších dle mého mínění schopných kandidátů, kteří budou ochotni se na vedení ČHS podílet a usilovat o důvěru Valné hromady. Protože k dnešnímu datu (15.2.) nejsou známi žádní takoví kandidáti, domnívám se, že lepším řešením je pokračovat v započaté práci, než odstoupit z VV bez odpovídající náhrady. Myslím si, že pokračování práce stávajícího VV je rozhodně lepší variantou, než volba z nouze z kandidátů, kteří se rozhodnou "to zkusit" až na Valné hromadě při bagetě, nebo dokonce na uvolněná místa kooptovat další členy VV v období mezi Valnými hromadami (§13 stanov).

Díky za tip a překopírování na diskusi pod článkem on-line s Alenou, v předvečer nedělní valné hromady to snad patří pro info i sem.

   [úpravy] 15:45 18.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
V oblasti u Brandenburg Hutte
Ötztalské Alpy
 Databáze cest:
Všechny cesty (184871)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
ALF 5a Val Di Landro
Erna 6b Val Di Landro
Cestář 5B Zelená Hora
Kocham Anię 6 Batorowek
Window Of Opportunity 6B+ Zelená Hora
Nově komentované:
35Tri Sert Á Tops 7c+ Oréac
Action Directe 11 Frankenjura
Power Of Now 8B+ Magic Wood
Kinglajno 9-/9 Blázon
Power Of Now 8B+ Magic Wood

 Nově v diskusi:
Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Adam Ondra vaří v KFC | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Re: Počet cest - autor | Re: Řezník ze sklepa... | Gratulace | Zakresleno na openclimbing.org | Řezník ze sklepa... | Gratulace | Re: Počet cest - autor | Chamonix | Lidi | Lidi |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (18)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)

 Nově v inzerci:
Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1594 
 Ne 
 1849 
 Nevím 
 1124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.