LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
33.Schockherr 10300
34.Adamovska 10284
35.Duchoň 10281
Bouldry:
33.Kümmel 9450
34.Oliva 9409
35.Stadtherrová 9350
Hory:
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754
19.Najman 3723

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192853 cest
Nové přelezy:
Mara 7c
Strašák 9+/10-
Megalodon 8A+
Franta Jet Xc
Brutal Ass XIa
Periferie XIa
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+

Stěny
A-ProSystem s.r.o. - Most
Crux - Karlovy Vary
BoulderClub Brno - Brno

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Praha 9
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SLOVÁCKÉ OPEN

2005

Dne 13.2.2005 pořádal HO Sokol Uherský Brod na své stěně 3.ročník závodů na obtížnost. Na kvalifikační trati žen daly čtyři účinkující top a další dvě jej nedaly jen proto,že do tělesné výšky 2,5 m jim chybí nějaký ten centimetr.



Ve finále zabojovala Soňa Hnízdilová a jako jediná dala opět top.Druhá Kristýna Ondrová obhájila své loňské umístění.Že by platilo do třetice všeho dobrého?Třetí byla loňská vítězka Kateřina Balcarová.



V mužské části závodnictva postoupilo do finále dvanáct vyvolených,z nichž dali top také čtyři kousci.

Finále proběhlo na nově přistavěné části stěny,kdy po krátkém traversu čeká chuťovka v podobě převislé hrany.Ta třídila závodníky už od začátku.Ke stropu se dostal až pátý startující.Ve finále zabrala čtveřice borců,která topovala(ne dopovala) už na kvalifikační trati.Gravitace odtrhla ruce loňského vítěze Lukáše Hreuse směrem k bramborové medaily,Marek Melichar vylepšil své loňské účinkování a bral bronz.Přestože Marek Leitman předvedl perfektní výkon,na Adama Ondru to nestačilo,jako jediný dal top a jen nedostatečné parametry naší tělocvičny mu zabránily v dalším putování stropem.





A resumé na závěr.Závody se vydařily a těšíme se na další ročník.Zvláštní dík patří pořadatelům v čele s Břeťou Leblochem a stavitelem finálovek M.Rožkovi.Bez sponzorů by nikdo nepřijel,takže vinu na kvalitní účasti nesou firmy Triop,Hudy sport,Kameny,Green sport,Vichr production a E9wear.

A tady je pořadí:
1.  Soňa Hnízdilová      36 top
2.  Kristýna Ondrová    30-
3.    Kateřina Balcarová  24-
4.    Lucie Školařová        21
5.  Jitka Hrdličková      17-
6.    Petra Hrubešová        16

1.  Adam Ondra              37 top                     
2.  Marek Leitman          35                             
3.  Marek Melichar          33                           
4.  Lukáš Hreus                29-                         
5.  Vojta Nevělík              20                           
6.  Aleš Eichmeier            14-                         







Vláďa Bureš, HO Sokol Uherský Brod

Vláďa Bureš   [úpravy] 12:17 24.02.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 2,5 m07:39:16 25.02.2005
Na to aby holky dolezly kvalifikaci do topu nebylo třeba mít 2,5 metru! Ty, co to daly, měly prostě jen víc síly a vytrvalosti. Chyty nebyly zase až tak daleko od sebe.
Ale jinak pohoda :-)
Další fotky najdete ve fotogalerii ročníku 05 na
www.slovackeoupn.wz.cz

Mějte se a přijeďte zas!

Břeťa
Břeťaodpovědět 
 Re: 2,5 m08:08:36 25.02.2005
A do finále mužů postupovalo 11 lidiček, z nich 1 nenastoupil, pro zranění prstu.
Prostě pár nepřesností....
:-))
B.
Břeťaodpovědět 
  Re: 2,5 m10:39:07 25.02.2005
fortdokolafurtdokolalalalalala
odpovědět 

 fotogalerie13:05:28 25.02.2005
Konečně jsem dofinišoval fotogalerii na www.slovackeoupn.wz.cz

Díky za trpělivost!

:-)

Mějte se rádi!
Břeťaodpovědět 

 škoda16:29:00 01.03.2005
Škoda, že nikde nejsou pořádné fotečky Kristýnky.
Bylo by naco koukat....
:-)
Pěěěkné babáč!
Evžaodpovědět 
 Re: škoda12:30:50 02.03.2005
Neslintej tu!
A k článku - ten původní byl jaksi trochu lepší!
Moc se sem nedostanu ale když tak čtu snad všechno - a toto mě trochu zaskočilo - navíc reakce na článek asi od stavěče (?).
Kamilodpovědět 

 název07:06:26 07.03.2005
A snad nejhorší úlet, který jsem tu našel  až teď - závody se nejmenují Slovácké open, ale Slovácké OUPN - a kdo to nechápe....
:-)
Břeťaodpovědět 

 Foto dne:

Seven Lives, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191561)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Happy Serotonin 6b+ Ulassai
Accglie La Vi(t)a 6b Ulassai
Wie Ni Waagt, Ni Klimt 6c+ Ulassai
U Cantu Di L'acellu 5c A Richjusa
Joyeux Anniversaire 5a A Richiusa
Nově komentované:
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Koperniko 6b Buzetski Kanjon
Brownie 6c Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: termín se používá i v průvodci | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Dotaz | termín se používá i v průvodci | Štefánička bude zavretá | Re: Deratizace, |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 872 
 Někdy ano 
 871 
 Ne nepoužívám 
 931 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.