LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR ve skialpech (14.12)
JINGLE JAM vol. 7 (16.12)
Vánoční závody Ruzyně (24.12)

Žebříček
Cesty:
39.Novotná 10168
40.??? 10166
41.Zedek 10150
Bouldry:
39. 9256
40.Kollár 9250
41.Zítková 9203
Hory:
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192
8.Černý 5904

Výsledky
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Deníčky
5839 lezců
1193185 cest
Nové přelezy:
Nesnesitel 7C
Bitterswee 9-
Working Cl 7c
Osel 9
Goat Bell 7b
Styks 7b
Fly For A 7c+
Maschinen 7B+/7C
Karambol 9+
Ojos De Pe 7a+

Stěny
RAJČE - Brno
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice
Makak LBC - zrušena - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Zlín
HORALSPORT - KLADNO
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ČHS vyzývá: Pomáhejme Ukrajině

Český horolezecký svaz zveřejnil výzvu Pomáhejme Ukrajině. Mj. v ní uvádí, že přispěje veškerým startovným ze závodů ČP v boulderu, které budou teď 12. a 13. března. "Situace na Ukrajině a v celé Evropě zůstává napjatá a stále se stupňuje. Vlna solidarity a podpory, která se v České republice zvedla, je obrovská a úžasná, ale je nezbytné, aby nepolevila. POMÁHEJME DÁL," píše v úvodu své výzvy ČHS.

Zde je celé znění výzvy:

"Pomáhejme Ukrajině

Situace na Ukrajině a v celé Evropě zůstává napjatá a stále se stupňuje. Vlna solidarity a podpory, která se v České republice zvedla je obrovská a úžasná, ale je nezbytné, aby nepolevila. POMÁHEJME DÁL.

Jako ČHS jsme se obrátili na několik významných, důvěryhodných organizací s nabídkou pomoci v materiálních sbírkách. V současné chvíli je ovšem doručování materiální podpory do míst, kde je potřeba, velmi problematické a tam, kam ji lze doručit, je jí nyní dost. Nyní jsou nejcennější finanční prostředky, nabídky ubytování, překladatelské,  řidičské a další schopnosti. Proto jsme se rozhodli pomáhat především jako jednotlivci a prosíme i vás, POMÁHEJTE DÁL.

ČLOVĚK V TÍSNI

poskytuje humanitární pomoc jak na Ukrajině, tak uprchlíkům v ČR, a to v asistenčních centrech či podporou potravinových bank. ČHS přispěje veškerým startovným ze závodů ČP v boulderu, které proběhnou 12. a 13. března 2022

CHCI DAROVAT

POMAHEJUKRAJINE.CZ

je centrální místo, kde můžete nabídnout svou pomoc, ať už se jedná o nabídku ubytování, dopravy, tlumočení či konkrétního materiálu. Některé nabídky budou přímo zveřejněny a mohou na ně reagovat ti, kdo pomoc potřebují.

NABÍDKA POMOCI

Děkujeme.

ČHS"


Viz:

horosvaz.cz: Pomáhejme Ukrajině

Standa Holec   [úpravy] 12:09 10.03.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ...10:11:25 12.03.2022
penize poslete na konto ukrajinske ambasady at maji aspon na zbrane, kdyz se na ne svet vybodl jim pomoc vojensky...
Vecny cpani penez do "rucniku s mydlama" nema cenu. Zbrane je obrana vlasti, min uprchliku. Nakupem "rucniku" nic neresite. Uz se lidi proberte.
odpovědět 
 Re: ...19:30:24 12.03.2022
seber se a jdi chcípnou za zfašizovanou ukrajinu,máš skvělou přiležitost,rád ti přispěju na cestu
antibanderaodpovědět 
  Re: ...21:10:37 14.03.2022
přispět můžeš ukrajinské ambasádě, jestli sis nevšiml tak teď ukrajinci bojuji proti fašistům jen že s Ruska..nebo jak chceš nazvat okupmanty co střílí dělostřelectvem na civilní terče záměrně a umírají u toho malé děti...napovím ti, genocida místních obyvatel?

Na ukrajině jsem byl víckrát a nevím co plácáš o fašistech. Nic extrémního jsem o proti jiným krajinám neshledal. Zajdi u nas na fotbal k ultras a můžeš psát tak i o naší krajině.
odpovědět 
   Re: ...01:55:10 18.03.2022
no myslím ty nácky z azovu co 8 let vražděj ženy a děti na donbasu.určitě ne ty hodný úkáčka co znáš ty.
antibanderaodpovědět 

 Foto dne:
Grotta Dei Santi
Terra media, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191600)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Limit Exit 7A Staniszówka
Last55 5A Hlavatice
Vousatice šklebivá 3 Hlavatice
Mám To V Paži 6A Hlavatice
Čistokrevný Kříženec 5A Hlavatice
Nově komentované:
Hrana 6+ Davle
Ronti 5c+ Leonidio
Hrana 6+ Davle
Karambol 9+ Josefovské Údolí
Ojos De Perro Azul 7a+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: jungZoban | Re: jungZoban | jungZoban | Re: Cha | Re | Re: Cha | Re: Cha | Díky za zveřejnění | Není advent jako advent | Re: Cha |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (14)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (10)
Tragédie na Grossglockneru: obvinění z usmrcení z nedbalosti (9)
Mezinárodní lezecká federace IFSC mění jméno na World Climbing (6)
EP v ledolezení Utrech, Nizozemsko (3)
JINGLE JAM vol. 7 - Christmas Edition (2)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | Výbava do ledu, Rezervace! | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1062 
 Někdy ano 
 1075 
 Ne nepoužívám 
 1122 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.