LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hoď lano. ...ne celý!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5747 lezců
1164420 cest
Nové přelezy:
Cibule A O 9+/10-
Zkrat Xc
No Name 10-
Tisíc A Je 10-
Glücksschw 9
Zwickmühle 8+/9-
Finger In 9
LSD 9/9+
Populär 9+
Speedy Gon 9

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na zimní lezecký kemp BMC

British Mountaineering Council (BMC) zve na další mezinárodní zimní horolezecký kemp, který se bude konat 24.-31.1.2016 ve Skotsku, v Glenmore Lodge.

Akce je určena horolezcům z členských federací UIAA. Každý horolezecký svaz může navrhnout účast dvou svých členů, s tím, že pořádající organizace má právo v případě velkého zájmu překračujícího kapacitu akce rozhodnout o snížení této kvóty. Je preferována účast těch, kdo se ještě kempu BMC nezúčastnili.

Podmínkou účasti je věk nad 18 let, zkušenosti se zimním lezením (cepíny, mačky), schopnost lézt na "prvním" konci a zakládat vlastní jištění.
Zde jsou podrobné informace:  BMC - informace

Přihlášky do BMC bude zasílat sekretariát ČHS. Pokud máte o účast na zimním kempu zájem, pošlete mailem svoji přihlášku na sekretariát ČHS info@horosvaz.cz, a to nejpozději do pondělí 12. října 2015. V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu. Do přihlášky uveďte informace, které jsou požadovány v tomto on-line formuláři.

Zdroje:
Horosvaz.cz
thebmc.co.uk



B. Valentová, sekretariát ČHS   [úpravy] 13:31 28.08.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jednou ano podruhé ne.14:59:17 28.08.2015
"V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu."

A jak komise alpinismu prováděla výběr do Orca?
odpovědět 
 Re: Jednou ano podruhé ne.21:22:42 28.08.2015
Pokud to nezkusis tak nevis.
Musim se CHS zastat.
Muzu potvrdit ze tohle neni jen pro lidi z repre, ale i pro normalni smrtelniky ci tlusty paprdy (jak ja) co jsou uz za lezeckym zenitem.
Ano pokud nejsou sponzori tak to bude i neco stat, ale za ten tyden to opravdu stoji.
Uz jsou davno pryc doby kdy se verejnost o takovyhle moznostech dozvedela az po tom co se konali.
Pro ty co budou vybrani tentokrat dopredu blahopreji a uzijte si to. Pokud mi to vyjde tak se prijdu za vama podivat.
Stepan Ptacekodpovědět 
  Re: Jednou ano podruhé ne.15:44:04 02.09.2015
..cena 180 liber za ubytovani, strravovani, dopravu z iverness, instruktory, prednasky atd...mi prijde i na nase pomery vic nez OK..Obavam se ze stravit tyden na nektere chate v tatrach by neprislo o moc levneji..
Hanzodpovědět 

 Foto dne:

Prozor Prema, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184765)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stará Cesta II Horní Maršov
Nerone 4c Cittá Dei Sassi
Letní Hitparáda VIIIc Skály V Údolí Roklice
Fessura 5c Sella
10 Maggio 5b Penia Di Canazei
Nově komentované:
Stavění 7+ Bechyně
Stará Cesta VI Adršpach
Cibule A Ocet 9+/10- Srbsko
Intergalaktické Substance IXc Ostaš
Finger In Harmonie 9 Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Ať ti to i tam leze | RIP | Re: Král Krasu | Král Krasu | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: ach ty titulky | Otazka | Re: ach ty titulky |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (76)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1538 
 Ne 
 1789 
 Nevím 
 1069 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.