LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 8043
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5742 lezců
1161472 cest
Nové přelezy:
Rallye 10
Peroxid Vo 8A
Der Komet 8B
Unterwelt 8A
Pray For L 8A
Erwin's Pr 8+/9-
Pochybná P 9+/10-
Tak Pravil 7C+
Rechts Vor 9
Záruka Kva 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mára Holeček a Ján Smoleň to museli na Kyazo Ri (6186m) ukončit

Smolo onemocněl

Mára Holeček a Ján Smolo Smoleň museli pokus o prvovýstup na Kyazo Ri (6186m) v Nepálu ukončit. Smolo dnes oznámil, že po 800 metrech lezení to museli otočit kvůli jeho zdravotnímu stavu: "Velké žaludeční problémy a pravděpodobně výšková nemoc."

Komplikovaně se slézáním a slaňováním dostali dolů a na další pokus budou muset rok počkat, jak Smolo napsal před chvílí na Facebooku:

"A je po lezení... Po 800 metroch lezenia sme to museli otočiť kvôli mojmu zdravotnému stavu... Veľké žalúdočné problémi a pravdepodobne víškovka... Už večer som do seba nedostal ani jedlo, ani pitie a ráno som myslel že chcípnu! Je úplne jedno koľko má človek nabehané, nalezené a natrénované... Proste vás to skolí a ste slabí ako muška... Keby som bol v Chamonix tak volám okamžite vrtulník! Tu som nemal komu zavolať, takže sme ráno začali komplikovane zliezať a zlaňovať dole... Som naozaj rád, že som sa v tom stave dostal bezpečne dole...
DÍKY MOC všetkým za podporu!!!
Bohužial na ďalší pokus si budem musieť rok počkať pretože mi naň neostala ani sila, ani čas a ani počasie...
ČAU Smolo"




Nejnovější fotky ze Smolova Facebooku:



























Předchozí zprávy:

Mára Holeček a Ján Smoleň se hlásí ze stěny Kyazo Ri (6186m)

Mára Holeček a Ján Smoleň vyrážejí do stěny Kyazo Ri (6186m)

Mára Holeček a Ján Smoleň již v BC pod Kyazo Ri (6186m)

Mára Holeček a Ján Smoleň na expedici Kyazo Ri (6186m)

sth   [úpravy] 11:20 01.06.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 To je Smola.. :(12:56:19 01.06.2017
To je Smola.. :(
michalodpovědět 

 Hora pocka ...13:30:04 01.06.2017
Zdravie je prvorade, hora pocka! A pri Smolovom opise stavu, v akom zostupoval, mi prechadza mraz po chrbte ...
Stastie, ze zostup z hory zvladli bez dalsej ujmy na zdravi.
Prajem statny navrat domov.
lukasodpovědět 

 Pozdrav bojovníkom.14:56:55 01.06.2017
Už som sa začínal báť. Som rád, že ste to zvládli a ste v bezpečí. O rok to dáte!
viloodpovědět 

 ...19:48:42 01.06.2017
Stane se .... hlavně že jste zdraví a živí.
MModpovědět 

 ale záleží09:51:38 03.06.2017
Je to škoda... nesouhlasím ale že by na tom kolik má člověk nalezeno, natrénováno a naběháno nezáleželo!!!
klodpovědět 
 Re: ale záleží19:44:35 04.06.2017
Holeček vezme na šestisícovku človeka čo mal cepin v ruke dvakrat,čo čakal.
odpovědět 
  Re: ale záleží20:42:58 05.06.2017
Další celkom nudná trapárna z dílny velmistra horala a supermoderně vybavenýho.... Proč je mi z toho fádně opakovaného příběhu zas blivno? Velká pompa doma, přikravlý cíle a hlavně velký humbuk a pak... úprk...ále nic, jen mne to tak nějak nešmakuje..ale ať si každý dělá co chce...když to někdo zaplatí a fandi vzdychají..
René Pruderaodpovědět 
   Re: ale záleží17:17:10 06.06.2017
René ty jsi vůl. Asi o lezení dost víš, viď? Alespoň jednou to zkus a potom buď chytrej. Možná trochu přibrzdíš.
Martinodpovědět 
    Re: ale záleží19:31:13 06.06.2017
Martine, ty nejsi vůl. Asi o lezení dost víš, viď? Alespoň jednou jsi to zkusil a tak pak jsi fakt chytrej. Možná trochu nepozornej. Nech na sebe déle působit moje moudra a nic chytrýho už dál raději nepiš. Nikdo moc nedebatuje, co?
odpovědět 
     Re: ale záleží23:45:00 06.06.2017
Opravdu jsi takový, jak už jsem psal. Fakt o tom dost vím a asi o hodně déle to vím, než ty. Působení tvých mouder to mě tomu nepomůže. Víš co se říká? Nadloubej volovi. Moc toho nechápeš a hory asi fakt znáš dobře. Máš k tomu opravdu co říci.
Martinodpovědět 
      Re: ale záleží00:08:10 07.06.2017
Musim rict, ze posledni dobou se chodim do diskuzi na lezce hlavne pobavit a tyhle prispevky od lidi s vyssim egem a nizsi sebereflexi jsou velmi vdecne.
odpovědět 

 Foto dne:
Velká plotna v údolí Vrchlice, slanění
Údolí Vrchlice, slanění
 Databáze cest:
Všechny cesty (184404)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Znalostní Mezera VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Pro Holki 3 III Prachov
Pro Holki 2 III Prachov
Pro Holki II Prachov
Čaj S Mlékem I Prachov
Nově komentované:
Normální Cesta II Hrubá Skála
Pískovcovej Patník VIIIb Prachov
Normální Cesta II Hrubá Skála
Normální Cesta II Hrubá Skála
Normální Cesta II Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare |

 Nové komentáře:
Email bez reakce | Respekt | Re: Jištění | Re: Jištění | Gratulacia | Re: Jištění | Re: Sluníčka | Re: Jištění | Re: Jištění | Re: Jištění |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Sleva na příští rok za zrušené finále žen SP v bouldru v Praze (2)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)

 Nově v inzerci:
Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana | Spolulezec | Pouzite Evolv Zenist vel. 46 | Vršič | Boty La Sportiva Boulder X | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Praha 13, Český kras | Nátěr |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1443 
 Ne 
 1669 
 Nevím 
 977 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.