LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pod skálou každej rád poradí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11000
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5809 lezců
1183858 cest
Nové přelezy:
Corrida 8c
Knoflíková 9
Themelio 7c+
Úsměv 7C
Quo Vadis 7C+
Comp Style 8A
Attention, 7C+
Patroclos 7b
Extáze 9
Hradní Spá 10-

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Kontakt s osum ackem
Zdar Emkacko,
Tvoje pochyby o vykonech Martina Cermaka iniciovaly e-mailovou korespondenci s Jensen Larssenem jednoho z tahounu webu 8a.nu, ze ktere vyplynulo, ze jim uzkostlive jde o cistotu a fair play a ostrazite bdi, nad zapsanymi vykony. To znamena, ze zebricek , ktery vidime je jen spickou ledovce velkeho mnozstvi prace, mezi kterou patri sbirani doplnujicich informaci a jejich overovani ( samozrejme v ramci moznosti). V pripade opakujicich se pochybnosti z ruznych zdroju, ci dokonce dukazu o nepravdivosti nekterych tvrzeni, okamzite daneho lezce vyrazuji z zebricku. Jsem s nim nadale v kontaktu, takze i nadale, bude existovat propojeni naseho webu s 8a.nu a jsme pripraveni tlumocit jim dobre potvrzujici zpravy a pripadne pochybnosti.
Zapsal: JirkaS, 10:55:09 18.07.2001
 Pro pripadne vysvetleni
Dekuji moc za prikladnou snahu o vyjasneni nekterych stanovisek. Me pripominky pouze reflektuji osobni (muj) nazor na danou skutecnost. Zadam timto pres vasi domenu o vneseni svetla primo od zdroje (Martine, ozvi se a rekni mi, jestli jsem neduverivy blb nebo jestli si z tebe nekdo utahuje-jak to bylo v pripade Stefanek a nektere vystupy na 8a.nu). Myslim, ze samozrejme vykony Martina (mel jsem moznost pred casem se s nim setkat a lezli jsme tak na stejno) jsou extra-kvalita pokud jsou pravda, zlepsit se muze opravdu kazdy, ale po afere Blizevedla mam zduvodnitelne pochyby. Dekuji. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 16:52:26 18.07.2001
 Kontakty
Chtel bych jenom vyjadrit velikou radost, ze jsem byl primo kontaktovan od zdroje (Martin Cermak). MC slibil poslat fotky a dalsi "dukazni" material. Doufam, ze se vse vyjasni. Jsem take v kontaktu s Jensem z 8a.nu a doufam, ze pro priste se nam spolecnymi silami podari vcas vse vyjasnit. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:09:00 20.07.2001
 KjifUMdgNxMFYthD
olBUTB Thank you ever so for you article post.Really thank you! Want more.
Zapsal: WjqJlkCUvdFu, 03:03:30 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Orion, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (187362)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Périphérique 7A Fontainebleau
Crackodile 7A Fontainebleau
Quo Vadis 7C+ Hradby U Kozla
Poszukiwace Zaginionej Warki 6 Wysokie Skaly
Dolina Pterodaktyli 6 Wysokie Skaly
Nově komentované:
Východní Cesta II Prachov
Berušky 8- Kotek
Východní Cesta II Prachov
Quo Vadis 7C+ Hradby U Kozla
Východní Cesta II Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Býčí Skála guide | Re: Býčí Skála guide | Re: Býčí Skála guide | Re: Býčí Skála guide | Re: Býčí Skála guide | Býčí Skála guide | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Weberovka až nahoru | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Pravidla lezení | Re: Bezohlednost bouldristů | Re: Jo | rádoby chytrej, ale ve skutečnosti... | Pravidla lezení | Konečně-ubytko pro nás pracháče! | Konečně-ubytko pro nás pracháče! | Jo | Re: Bezohlednost bouldristů | Re: Bezohlednost bouldristů |

 Kde to vře:
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (67)
Secret Spot Bouldering 2025 (62)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (27)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (22)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (15)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
Alone on the wall (11)
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (5)

 Nově v inzerci:
Testarossa 38,5 | Evolv Phantom PRO LV 41 | Podzimní Alpy | walter | stará lana | Péřové papuče Warmpeace | Nemo Osmo Dragonfly 2p | Nové lezečky La Sportiva Solution a Solution comp | Lezení | Triop Tiger TOP |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 705 
 50 dní v divočině 
 528 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 613 
 Andrea 
 555 
 Ashima 
 455 
 Barkley Marathon 
 552 
 B.I.G. - světové prvenství 
 528 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 489 
 Gálfy - Horský život 
 457 
 Jak se staví ledovec 
 445 
 JAMES - Století nad oblaky 
 615 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 505 
 Lezci z Manína 
 539 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 488 
 Operace Nos 
 467 
 Plamen nikdy nezhasne 
 474 
 Pohlednice z konce světa 
 533 
 Pomíjivost ledu 
 445 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 483 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 446 
 Rhapsodia Corcontica 
 464 
 Sama 
 498 
 Šampioni zlatého údolí 
 487 
 S lyžemi v oblacích 
 566 
 Tenaya Traverse Challange 
 506 
 Tenkrát na východě 
 528 
 Velká alpská silnice - 73 
 507 
 Za oponou velehor 
 604 
 Zápasník Dee Dee 
 492 
 Životní výprava 
 490 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.