LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11000
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5810 lezců
1184783 cest
Nové přelezy:
Pojď Mi Ho 7C
Odchod Z I 7C+
From Hell 8A
Des Wahnsi 9-
Jenseits V 9
Auch Ein P 8+/9-
Coup De Fo 7C
Pinot 7c
Žíla 8A
Splachovát 9-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: videoseriál z aktuální lezecké cesty po USA

Adam Ondra začal zveřejňovat videoseriál z aktuální lezecké cesty po USA, a to na nové české internetové televizi Mall.tv. První díl je z příjezdu do Yosemit a z flash přelezu slavného boulderu Midnight Lightning.

Úvodní spot:



1. díl:



Adam upoutal tento nový seriál včera na Instagramu:

View this post on Instagram

Mám radost, že můžu oznámit, že spouštíme sérii videí z právě probíhajícího výletu do Ameriky exkluzivně na @malltelevize Vše čerstvé, autentické a vymazlené. To vše na těch přerostlých amerických skalách v dechberoucích scenériích. Úvodní díl (link v bio) i první část nazvaná Jediný pokus (http://bit.ly/AdamuvJedinyPokus) jsou venku.  Další budou přibývat hned v dalších dnech. Těšte se, já se těším taky 😁 ENG: I'm happy to announce that our new series from the still ongoing trip to the USA is here! Intro (link in bio) and the first episode are out, more will come. As it's done exclusively for the Czech platform Mall TV, it's first available there without English subtitles. But a version with subtitles will be also available, the first one is coming this Tuesday. Stay tuned 🙂 PS. We only speak in Czech very little in the first episode so just watch it now 😉

A post shared by Adam Ondra (@adam.ondra) on




Zde je odkaz na seriál přímo na stránkách Mall.tv:

bit.ly/AdamNaMALLTV

sth   [úpravy] 06:09 12.11.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 videa17:16:54 12.11.2018
Úplně se nelíbí sekvence, kde leze ten boulder, je tam asi pět střihů a někde není Adamovi vidět ruka nebo noha - na čem stojí, co drží (jako nedávno na MČR v obtížnosti) člověk z toho nic moc nemá. Víc bych uvítal, kdyby tam byl přelez víceméně v kuse. Obecně mi v těch videích přijde těch střihů nějak moc, epileptikům bych to nedoporučil :) Možná je to věc osobního vkusu.

V tom první videu mi přijde trochu moc rychlý doprovodný text, podle mě to někteří lidi budou mít problém stihnout číst. samozřejmě si to můžou zastavit.

P.S. Adam je kruťák!
R. odpovědět 

 Foto dne:

MS v lezení 2025 boulder
 Databáze cest:
Všechny cesty (187449)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Déchirure 4B Fontainebleau
L'Angle Eiffel 3 Fontainebleau
La Déesse 4B Fontainebleau
La Rolls Royce 5A Fontainebleau
Bruit De Fond 4B Fontainebleau
Nově komentované:
Snesitelná Lehkost Lezení 5A Hlavatice
Kozy Zdržují 8+/9- Tetínské Skály
Welcome 7- Břestecká Skála
Welcome 7- Břestecká Skála
Zwei Bomben Mehr 8- Hohe Wand

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Čištění péřové bundy | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: ... | Re: ... | Re: Pěkné | Re: Slušný výkony a | Re: Pěkné | Re: Slušný výkony a | Re: Slušný výkony a | ... | Re: Slušný výkony a |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (113)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (69)
MČR v boulderingu (19)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
Alone on the wall (11)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (10)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (9)
MČR v boulderingu - semifinále a finále (6)

 Nově v inzerci:
Ocún Sigma 11,5 UK | Scarpa Maestrale RS Zdarma | Suunto vertical solar | Tatry poslední týden v Říjnu | konec října za teplem | Batoh TrekSport Patagonia 80+15+2x7 | Adr 15.10. | SingingRock Lucifer III Tech | Testarossa 38,5 | Evolv Phantom PRO LV 41 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 791 
 50 dní v divočině 
 580 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 681 
 Andrea 
 606 
 Ashima 
 500 
 Barkley Marathon 
 609 
 B.I.G. - světové prvenství 
 579 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 532 
 Gálfy - Horský život 
 495 
 Jak se staví ledovec 
 491 
 JAMES - Století nad oblaky 
 663 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 560 
 Lezci z Manína 
 588 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 535 
 Operace Nos 
 513 
 Plamen nikdy nezhasne 
 521 
 Pohlednice z konce světa 
 593 
 Pomíjivost ledu 
 484 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 521 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 493 
 Rhapsodia Corcontica 
 502 
 Sama 
 539 
 Šampioni zlatého údolí 
 537 
 S lyžemi v oblacích 
 620 
 Tenaya Traverse Challange 
 545 
 Tenkrát na východě 
 588 
 Velká alpská silnice - 73 
 546 
 Za oponou velehor 
 652 
 Zápasník Dee Dee 
 548 
 Životní výprava 
 538 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.