LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
16.Šofránko 10978
17.Danda 10908
18.Vlk 10868
Bouldry:
16.Pařík 10175
17.Indrák 10100
18.Stráník 10081
Hory:
16. 3908
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189476 cest
Nové přelezy:
Vymetání P 8A
Midnight L 7C+
Arsenik 9
La Vie En 7b
Conviction 8A
Gourmandis 8A+
Wilibaldov 9+/10-
Viva Festi 8a
December P 9
Satisfakce Xc

Stěny
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
BalvanBoulder - Horažďovice

Prodejny
HUDYsport - Havířov
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

E9 Soft moves

po závodech

smallJe to o dost víc jak měsíc, co jsme uzavřeli tuhle kapitolu. Vim, žijeme v době, kdy je všechno hned, a co nejni hned, je zapomenuto. Jenže všechno má svůj čas. Stejně jako ho měla myšlenka závodů. Závodů, u kterejch každej rok oznamuju, že jsou poslední, že to dělat nebudu, že je to spousta práce a vůbec.

Tak letos zase, stejný keci, jakože ne a nebo maximálně naposled. Pak v jsem v únoru na Ytongu nasál atmosféru a zas se to zlomilo. Tak jo ještě jednou......fakt naposled.
Začátek května je jasná volba, vodáci mají na Lužnici pod Táborem závody, tak bude chcať jak cip. My se schováme dovnitř a budeme se smát.

Květen se blíží a jediná myšlenka která mě napadá v souvislosti se závodama je: „To bude PRŮSER!!!“

Překvapivě, čim je květen blíž, tim sem víc v pohodě. Jasně se držim zásady: Co můžeš udělat dnes, můžeš udělat i pozítří. Najednou lupne. Myšlenka střídá myšlenku, nápady do sebe začínají zapadat, lidi kolem mě víří a celá akce začíná žít.
Kluci z táborskýho HUDYsportu zaštítí dospělácký závody cenama, děti nám pořeší Singing Rock a Focus a za hrkačky se postaví ostřílená trojice táborských vrtáků.

První týden v květnu rodině oznamuju, že mě následující dny moc neuvidí, beru do jedný ruky rázovku, do druhý vapku a jedu jak dělnice od Forda. Netrvalo to ani 3 dni a bouldrovka je sundaná a chyty umytý. A já jsem vlhkej a připravenej.

Středa a my začínáme s Francem stavět finále.

Ve čtvrtek vyhazuju čtvtrtý rukavice a  namlouvám si že pod touhle vrstvou kůže je ještě jedna. V pátek jsem si skoro jistej, že to bílý co prokukuje mezi kapkama krve je kost. Po přiblížení se ruky k chytu, prokupám v bolestný pláč. Při zvuku vrtačky utíkám do šatny a předstírám zimník a brusle. Už nemůžu, nechci a hlavně nemusim. Máme HOTOVO. To bude PRŮSER!!!  A nebo POCHVALA???

Sobota ráno začne jako když Vietkong vtrhne do džungle, všechno se hemží, pohybuje a nejde pořádně uchopit a zpacifikovat. E9 Soft moves Junior....... po 2 hodinách lezení, zkoušení, létání, křiku, pláče a kvílení je to za námi. Rozdáme ceny, utřeme slzičky a jdeme na dospěláky.

Jimi Hendrix rifem prořízne promaglajzovanej vzduch bouldrovky a kolotoč E9 Soft moves se znovu roztáčí....  5 hodin lezení, zkoušení, létání, křiku, pláče a kvílení je to za námi.

Krátká pauzička na přestavbu a pofoukání běbíček a jdeme do FINÁLE. Franc s Dvořkou kdysi dostali nápad. Že prej chyty, který se při přelezu nepoužijou, ty se můžou klidně sundat. No jasná blabost. A nebo taky ne? 

My jsme pro jistotu na finále připravili příjemnou V2-ku a po každém úspěšné přelezu sundali pár chytů. A tak dál. A dál.... A dál, až z toho zbyla tak V8 a ze 3 bab a 6 chlapů zůstali 2 vítězové. My jim předali ceny od E9, oni zaslouženě zvedli nad hlavu Vítěznou Mísu a šlo se tančit.

Pak přišla neděle. A Mallé Bloccky byly fakt mallé, ale millé. Jsme se pováleli, poklábosili, poplánovali a jeli domu.
V pondělí vyzářenej jak izotop uranu .......

A příští rok na to fakt …...... stejně zase vyměknu. Tak se třeba uvidíme.

Pic Slabouch
WC klan


Tohle jsou videa co stříhal Pája Dvořák:

děti


kvalifikace


finále


A fotky...
















* Wall Club, Sezimovo Ústí

Slabouch   [úpravy] 09:10 29.06.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Mára Holeček a Radek Groh z expedice na Cho Oyu 2025
Pod Cho Oyu
 Databáze cest:
Všechny cesty (188018)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Midnight Lightning Of Ticino 7C+ Chironico
Edge A Sketch 6B+ Foxtown Boulders
Cry Of Humanity 6B+ Foxtown Boulders
No Name 6c Leonidio
M&M's 6c Leonidio
Nově komentované:
Catwalk - Horní Var. M.Pěny Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Wilibaldovy Bicepsy 9+/10- Rudice
Tři Jestřábi 7B Popova Skála
Alfa Sumec 7B Popova Skála
Jestřábí Útok 7B Popova Skála

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: H | Re: Jo | Re: H | Re: H | Re: Nelze zkontrolovat | Re: Nelze zkontrolovat | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: H | Re: Jo | Re: Nelze zkontrolovat |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (18)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (12)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1707 
 50 dní v divočině 
 1198 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1507 
 Andrea 
 1223 
 Ashima 
 1000 
 Barkley Marathon 
 1037 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1087 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 968 
 Gálfy - Horský život 
 924 
 Jak se staví ledovec 
 907 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1291 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1059 
 Lezci z Manína 
 1099 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 935 
 Operace Nos 
 1065 
 Plamen nikdy nezhasne 
 971 
 Pohlednice z konce světa 
 1202 
 Pomíjivost ledu 
 926 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 962 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 967 
 Rhapsodia Corcontica 
 966 
 Sama 
 1105 
 Šampioni zlatého údolí 
 1026 
 S lyžemi v oblacích 
 1249 
 Tenaya Traverse Challange 
 1049 
 Tenkrát na východě 
 1223 
 Velká alpská silnice - 73 
 992 
 Za oponou velehor 
 1169 
 Zápasník Dee Dee 
 1060 
 Životní výprava 
 1095 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.