LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
44.Kopáček 10063
45. 10037
46.Bardas 10029
Bouldry:
44.Černý 9234
45.Ježek 9203
46.Jeliga 9203
Hory:
4.Černý 6468
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5875 lezců
1206894 cest
Nové přelezy:
Datum Naro XIa
Don Corleo 7C
Rasputin 7b
Stěhovák Z 8A
Snatch 7C+
Krvavý Dia 7C/7C+
Mr..kvas 7C+
Cloud Ride 8A
Snatch 7C+
Krvavý Dia 7C/7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Passo Valparola

a Via M. Speciale

Jak se bydlí na parkovišti v Passo Valparola, a jak vypadá krásná Via M. Speciale VI- na Piccolo Lagazuoi.
Délka 2,5 minuty, QuickTime/Mpeg 4, 17 MB. Ke stažení zde.

Petr Jandík   [úpravy] 00:32 24.07.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Petře Jandíku!21:50:27 05.04.2005
Milý Petře Jandíku!Četl jsem spoustu komentářů k různým článkům a nemohl jsem si nevšimnout těch tvých.Tvá kritika k článkům,které na LEZCE podle tebe nepatří(?),je nepřehlédnutelná.Proboha,co potom znamená tvé video z parkoviště,kde jsi nám natočil auto,zmoklá okna,déšť a úžasnou louži!!!To pak nemyslíš asi vážně,že ne.Doufám,že se neobhájíš tím,že v pozadí je záběr na hory (-:.Pokud takové video má co dělat na Lezci,pak články,kde se alespoň něco děje,zde mohou existovat dvojnásob!Petře Jandíku,zdar tvým úspěchům. 
Boggyodpovědět 
 Re: Petře Jandíku!22:20:20 05.04.2005
Mílý Boggy.:-)
Díky za přání úspěchu.
Pokusím se ti vysvětlit svůj pohled na věc. Články, které kritizuji na Lezci, tam podle mne nepatří v té podobě, v jaké tam byly vloženy. To jest jako nekonečné symfonie a rozvleklé hrdinské eposy o banálních věcech a akcích, které mají význam v podstatě jen pro samotné účastníky.
Tento film, který kritizuješ, zabírá na Lezci tři řádky popisu, a jinak nic, neboť je umístěn na jiném serveru a zde je jen odkaz.
Co tento film přinese lezcům:
1) poznatek, že na Passo Valparola se dá spát v autě. (ušetří se za kemp a naftu/benzín)
2) Bude-li někdo chtít lézt cestu Via M. Speziale, která je fakt nádherná, může se mu hodit si ji na tohle pidifilmu prohlédnout. (odkaz na článek o ní je k nalezení v souvisejících článcích)

Od roku 2003, kdy byl zařazen, si ho stáhlo 419 zájemců, takže nejspíš to přece jen někoho zajímá, i když je pravda, že z filmů vystavených na Fotobance je stahovaný nejméně (nepočítám Polínko, které bylo zařazeno do nabídky až letos)
V popisu je celkem poctivě napsáno, co film obsahuje, takže se můžeš kvalifikovaně rozhodnout, jestli ho stahovat, nebo ne. Kromě toho jsou tu i komentáře, kde můžeš vyjádřit svůj názor a varovat tak opstatní čtenáře :-) Od toho tu komentáře jsou.

Samozřejmě nikomu neupírám právo kritizovat moje příspevky na lezci, a pokud uznám kritiku jako opodstatněnou, budu se snažit kritizovaný nedostatek odstranit. Nic není dokonalé a všechno se dá ještě alespoň trochu vylepšit. :-)

Takže ti děkuji za názor a přeji mnoho úspěchů i tobě.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:

Instint animal, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (190120)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
S4P 6c+ Muro Dell´Asino
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
The Nose 6 Müglitztal
Perle Des Müglitztales 6 Müglitztal
Schattenweg 6 Müglitztal
Nově komentované:
Nymfa 8A+ Tisá - Modřín
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Hranostaj VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Zvířátko 7B Děčínský Sněžník

 Nově v diskusi:
Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Re: Záchrana | Re: Záchrana | Re: Záchrana | Re: Další náměty | Další náměty | Re: Oblasti koroze | Re: Kalymnos | Re: Smrtelný pád Kalymnos | Re: Riziko skrytého selhání jištění | Re: Záchrana |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (59)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (56)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (28)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (17)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Severní stěnou Grandes Jorasses (12)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)

 Nově v inzerci:
Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | lezení |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 37 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 47 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 39 
 Řídím se doporučením ostatních 
 32 
 Neřeším to – lezu vše 
 38 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.