LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
9.Danda 11186
10.Stráník 11152
11.Churavý 11068
Bouldry:
9.Popovský 10575
10.Jungling 10500
11.Novák 10450
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205876 cest
Nové přelezy:
Tominator 8a
Beer Belly 7c
L'entrée D 7c
Lístek Na 8B
Lístek Na 8B
UÁÁÁ 7C
Temüdžin 7C
Kancho 8B
Piknik U C 8A+
Ambra 8B

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 
Jestli to nebude tim, ze zavodi na bouldrovych zavodech a da se predpokladat, ze i na bouldering trenuje.
Zapsal: Tomas, 14:35:43 01.02.2001
 
Ale já se velmi rád opravím, jen co se někde dovím, jak to Francoisovi leze. O Grahamovi jsem si pěkně početl tuším na www.climbing.com.
Vím, že to není na netu v módě,ale radši se budu podepisovat celým jménem. Zdá se mi to míň anonymní. Přeci jen bychom se mohli potkat i jinde než v síti.
Zapsal: Jarda Maršík, 21:06:34 02.02.2001
 Novinky
Ja jsem ze zacatku takove novinky se svetove lezecke sceny ani na tuhle stranku psat nechtel, ale on to Hop s Jirkou strasne rad ctou, a ja ctu v netu jenom porad takovy novinky.Spis by me zajimalo kde se dozvim, jaky cesty muzu lezt kdyz prijedu poprve do Labaku. Slysel jsem ze tam je dost novych sportovnich cest, ale bohuzel nemam zadny dalsi informace.Vysel nejaky pruvodce?
Co se tyce tvych prispevku, tak ty jsou dobry, vubec se nemusis opravovat.Jeste by me zajimalo leze vubec jeste Michal Rozsulek, ja jsem s nim byl pred par lety v Ceuse a od ty doby jsem o nem uz bohuzel nic neslysel.
Zapsal: Radan, 13:08:35 05.02.2001
 K Labáku...
V Labáku je fůra novejch cest a stále vznikaj další, průvodce je, ale ne již na krámech. U Kosti(Samson hospoda) na levým břehu je sešit kam se nový cesty píšou a je volně k nahlédnutí.
Zapsal: Jirous, 19:44:11 06.02.2001
 DZYeiNWtEpc
ju3roz Thank you ever so for you blog. Will read on...
Zapsal: WdFEVJZlFLZDX, 01:22:13 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Lída
 Databáze cest:
Všechny cesty (190003)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tominator 8a Huu Lung
Beer Belly 7c Huu Lung
Strike! 7b+ Huu Lung
L'entrée Des Artistes 7c Huu Lung
Super...bear 7A+ Lubná
Nově komentované:
Velká Pardubická 9 Lom Kobyla
Lus Prima Noctis 7 Nasenwand
Figa Flor 6a+ Margalef
Bitx 7a Margalef
Projekt 1 VIIc Doksy U Kladna

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí |

 Nové komentáře:
Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Oeav pojištění | skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: víc info pls | Gratulace!! | Re: víc info pls |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (14)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (9)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (6)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2910 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3141 
 Ne, uniklo mi to. 
 2784 
 Sleduji jen Adama. 
 2912 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.