LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdo mělce zakládá, hluboko padá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
26.Sejbal 10450
27.Adamovska 10434
28.Černý 10375
Bouldry:
26.Ďurech 9706
27.Stribrny 9684
28.Horáček 9675
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5867 lezců
1204688 cest
Nové přelezy:
Jan Kareš 9/9+
Ornament 8A/8A+
Žíla 8A
MaWis Wamp 10-
Hary Fotr 7C
Le Mur Du 7C
Maniatisc 7c
Hipnotyzer 7C
Lewa Gangr 7C
Kancik 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vážení lezci, čtenáři a kamarádi

Dnešního dne došlo k počinu, o kterém je naší povinností Vás informovat.
Vy, kdo používáte síť, abyste získali informace o zajímavých místech v naší zemi. O místech na která byste se pak mohli vydat a zápolit tam s gravitací, jste jistě museli narazit na stránky, které velkým úsilím vybudoval Bohouš Hůlka.

Podařilo se mu nashromáždit velké množství informací o našem sportu a zejmána o cestách na našich malých, ale krásných skalách. Bohouš vytvořil databázi a pečlivě se o ni staral, až do té chvíle, co se při lezení zranil. Zranění mu zatím nedovoluje se věnovat svým stránkám tak, jak by chtěl a proto nás požádal, zda bychom se o jeho stránky a hlavně databázi cest nepostarali a nepřipojili ji k té naší.

Pro nás je velkou ctí se takového úkolu zhostit a navíc se tak finální databáze povýší na největší seznam cest na našem webu vůbec. Přitom pevně  věříme, že až se Bohouš dá do pořádku, tak s námi bude dále spolupracovat, neboť náš mini realizační tým vždy zoufale hledá někoho, kdo by byl nadšený pro práci v přinášení nových informací o místech vhodných k vertikálním hrátkám.

Realizační tým Lezce   [úpravy] 11:05 15.11.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Zdarec realizační týme
Na vaše stránky mě navedl právě Bohouš. Netrpělivě čekám, kdy tu databázi cest konečně inplantujete. Je mi jasný, že to bude fuška. Držím palce vám i Bohoušovi.
Moták
Zapsal: Dalibor Motl, 21:53:28 15.11.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Aventador
 Databáze cest:
Všechny cesty (189918)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zatracená Sezóna 6A+ Stupavské Skály
Los Magoros 8- Radošovice
Stupavský Obdélník 5A Stupavské Skály
Le Surplomb De La Religieuse 5B Fontainebleau
Le Surplomb De La Religieuse 5B Fontainebleau
Nově komentované:
Obláček 7A Stařechovický Lom
Hipnotyzer Prawy 7C Kamienna Góra
Lewa Gangrena 7C Kamienna Góra
Study Break 7C Tisá - Modřín
King's Line XIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Titulek | Re: Borec! | Re: Opět výkon na špici | Re: Opět výkon na špici | Re: Opět výkon na špici | Re: To je kdo? | Re: To je kdo? | To je kdo? | Průvodce | Borec! |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (25)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (5)
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej (4)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2680 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2866 
 Ne, uniklo mi to. 
 2543 
 Sleduji jen Adama. 
 2664 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.