LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
Ruzyňská liga (18.04)
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 7183

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5891 lezců
1211400 cest
Nové přelezy:
Kralupskej 7C
Al Capone XIb
Tequila Su 7c+/8a
Liftscheis 8b
Bio-logiko 9a
Elephant M 8b+
C'est La V 8c+
Medvědice 7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Shoulder P 8A

Stěny
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
HUDYsport - Ústí nad Labem
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

13.10.

Tak nějak brzy letos začal podzim barvit listí a vonět něčím, co jsme dříve prožívali tak nějak jinak a hlavně intenzivněji.

Krásná rána pokrytá jinovatkou někde ve skalách v dekáči, kdy ještě ti poslední vytrvale zírali do ohýnku snažíce se přes stávku hlasivek zapět nějaký ten známý song, co se v rádiu nehraje?

Komu se někdy zasteskne po dobách bouřlivých má možnost se dostavit tuto sobotu 13.10. na šestý ročník Polínského psa v světu známé oblasti u obce Polínka na plzeňsku. Trošku popoleze, trochu se proběhne a možná dojde i na kulturní vyžití.


Klasika v podání klasika



Jó to byly časy...


Těší se Algena & comp. + Vaníci

Franta Algena   [úpravy] 15:58 09.10.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Panaka18:11:14 09.10.2007
Tak letos me to mine. Dejte si za me cestu a nasledne nejake to cervene.
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Zdravim ze Spana.
Edakodpovědět 
 Re: Panaka18:43:26 09.10.2007
To je velikanska skoda hombre!budou padat poctivy polinsky cisla:)vino potece proudem a noc bude velika...doufam, ze uz aspon planujes nejakou cestu k nam na sever.
 Tomasoodpovědět 
  Re: Navsteva21:38:14 10.10.2007
konecne jsi mi neco napsal. abys sesmolil email a poslal mi nejake info o tom kolik piv a cest jsi dal, to ne... :-)
budu v praze na vikend 26.-28.10. (za 14 dnu), tak nikam nejezdete a pojdte se mnou a mariou na pivko.
Edakodpovědět 
   Re: Setkání filosofických kapacit22:54:46 10.10.2007
Každý rok , v neděli ráno , si slibuji , že už nikdy více nepřijedu. Takže mě opět čekejte.
John, Plzeňodpovědět 
   Re: Navsteva14:11:58 16.10.2007
Co se vylezlo si najdi v mym denicku..tentokrate piv ani moc nepadlo (pokud jde o me:)), zato vinko teklo proudem nezadrzitelnym a i ta slivovice docela chutnala; vecer tudiz probehla i kratsi epizoda hopla celo na stul...podruhe za sebou jsme si uz nemohli dovolit odmitnout algenovi tradicni sprint tlupy zmazanejch do kopce, doslo tedy na nejhorsi a polinsky pes opravdu vybehl.frantisek v cilovem stoupani mocne finisoval a vybojoval tim prvni misto v neobvykle pro sebe vytvorene kategorii blize neurceneho charakteru a nazvu, za coz vyfasnul diplom, ktery byl jeste tehoz vecera (casneho rana) uloupen mistni bandou lovcu bezejmennych senzaci/pravdepodobneji ho vsak franta zalehl nekde v prikopu u pole, kdyz se (dle svych slov takrka strizlivy) vracel z nalevny do kempu 5,5...cela akce se jiz tradicne vyvedla a za boziho pocasi, navzdory varovani nekterych radoby lezcu, ze vikend bude na bezky... tenhle vikend vyrazime do arca, tri auta - to docela ujde, ne?:)
 Tomasoodpovědět 

 Foto dne:
Údolí Kačáku
Kačák zlom
 Databáze cest:
Všechny cesty (190460)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lynx 6c Siracusa
Superballs 7a Siracusa
Topo Gnam Gnam 6a+ Boragni - Valle Di Nava
Steber 4c Vipava
Vrnitev V Večnost 6b+ Vipava
Nově komentované:
C'est La Vie 8c+ Červenica
C'est La Vie 8c+ Červenica
C'est La Vie 8c+ Červenica
Cachinochalgo Left 6c+ Caimari
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice

 Nově v diskusi:
Re: Chamonix v květnu | Flash Wall CLIMBING MARATON 24.4.2026 | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu |

 Nové komentáře:
Pasivní účastník | Pasivní účastník | Chatky - rezervace | "Prváč" | Re: Hmm | Re: Hmm | Gratulace | Re: karty | Gratulace | Neskutečné... |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Petrohradské Padání (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Jungle Výstaviště otevírá! (10)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Jana Švecová dala nový boulder Tokyo Drift za 8C (6)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (6)

 Nově v inzerci:
Průvodce Ostaš | Meva Táborák | Batoh DEUTER Aircontact 55+10L | Pik Lenin 2026 | Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 266 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 329 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 282 
 Řídím se doporučením ostatních 
 264 
 Neřeším to – lezu vše 
 242 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.