LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
3.Štípek 11869
4.Stribrny 11850
5.Širůčková 11747
Bouldry:
3.Trojan 11225
4.Novák 11075
5.Pochman 10925
Hory:
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688
23.Bernard 2632

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205827 cest
Nové přelezy:
Temüdžin 7C
Kancho 8B
Piknik U C 8A+
Ambra 8B
Out Of Thi 8A+
Devět Svět 8B+
Klepeto 7C
Ya Somos O 7c
Cyborg 7c+
Mrtvaški P 8b

Stěny
HO Náchod lezecká stěna ZŠ TGM - Náchod
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Highline Workshop 2011

-reklama-

Zvládáš přejít slacklajnu? Chceš se posunout někam dále, výše? Pak máš jedinečnou šanci se dozvědět vše o highlajnách na Highline Workshopu 2011.

O víkendu 4. - 5. 6. 2011 se chystá 1. highline workshop tohoto druhu věnovaný napínaní highlajny a chůzi na Highlajně pro širokou veřejnost.
Lokalita: Ostrov u Tisé, skalní masivy v okolí kempu pod Císařem.
Program:
Sobota 4. 6. 2011 - sraz účastníků workshopu v 10:00 h před hospodou v kempu pod Císařem, odchod do skal.
Dopoledne - napnutí tréninkové lajny (max. výška 3 m), výuka nalézání po highlinové odsedávačce a jak se dostat nad lajnu. Paralelně napnutá lajna (výška 1 m) - výuka stoupnutí na lajnu ze vzporu.
Odpoledne - napnutí highlajny - technika napínání, měření tenzometrem, chození po lajně, tipy, rady...
Neděle: 5. 6. 2011 - chození, trénování, trickline, longline, soutěž o "skokana" workshopu - kdo udělá největší pokrok na lajně.

Upozornění:
Účast na vlastní nebezpečí.

Více informací a registrace na: www.singingrock.cz Na setkání se těší: Slackline Team



(Původně vyšlo 31.5.2011)

Slackline Team   [úpravy] 09:13 02.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 masovka?12:13:52 02.06.2011
Ahoj, jak velka toto byva akce? nesnasim masovky.....
Dominikaodpovědět 
 Re: masovka?13:41:10 02.06.2011
Ahoj,
je to 1.ročník zatím je přihlášených lidí málo ..nebude to masovka! To rozhodně ne. Půjde o pohodu a o to pomoci začátečníkům překonat strach to zkusit a stoupnout ,popřípadě přejít highlinu.
Vůbec bych se toho nebál =)
OndraH.odpovědět 
  Re: masovka?16:20:53 02.06.2011
tak to je dobre, pro jistotu jsem se zaregistrovala ale jeste uvidim jestli pojedu lezt nebo na slacklinu ;o)
Dominikaodpovědět 
   Re: masovka?08:38:08 03.06.2011
Bude to v himlu ,takze lezeni je jiste =) a neni to o tom ,ze kdyz prijdes ze tam musis byt celou dobu. Je to akce pro lidi,kteri se chteji naucit necemu novemu nebo si proste jen zachodit a uzit si pekneho dne/dní .
OndraH.odpovědět 

 Diky, kluci20:42:55 05.06.2011
Ahoj a diky moc za skvelou akci. Byt jsme tam s mrnatama nic nepredvedli, tak to pro nas byl velky zazitek a inspirace. Mrnousove byli na konec nadseni a hltali doma fotky i videa. Moc radi se priste zase pridame a snad se uz vic zapojime, pokud trochu vic do te doby natrenujeme. :-)
Hodne jsme toho pochytili a uz se nam rodi plan, co a jak trenovat, abychom se odpichli od vecnych zacatecniku tesne nad zemi.
Strasne se nam libil rozdil mezi chodici tesne nad zemi od pokrocilych chodicu. Jste dobri.
Diky,
Honza
Honza D.odpovědět 
 Re: Diky, kluci09:31:23 06.06.2011
Ahoj Honzo,
jsem rád ,že se líbilo =)
OndraH.odpovědět 

 Fotky a videa21:16:09 06.06.2011
Kdo fotil a nehraval, tak mi posilejte materialy na vit.honza@seznam.cz.
Nejakou formou..FTP, uschovna, letecka posta, ulozto, ... to je fuk. Ja to pak nasdilim vsechno.
Jinak akce byla fajn. Sem rad, ze se libilo. Snad ste se neco naucili a bavili se.
Honzísodpovědět 
 Re: Fotky a videa10:35:29 07.06.2011
Poslu Ti to k prebrani. Moc rad bych pak videl vysledky tenzometrickeho mereni, na to jsem hodne zvedavy. :-)
HonzaD.odpovědět 

 Workshop13:54:23 08.06.2011
Díky za akci, kluci ze Singáče, i když na vlastní chození po lajně už nemám (je mi 71 let), tak jsem se naučil to, co jsem nevykoukal loni - koncové uchycení lajny v šeklu, samosvorné a šponovací. A omlouvám se, že jsme už v půl druhé odešli, protože jsem byl limitován vlčím hladem dospívajícího vnuka.
Honza Dádaodpovědět 

 Foto dne:
Stará cesta III, Běch u Housky
Stará cesta III
 Databáze cest:
Všechny cesty (189992)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tiramisu 6c Vrachokipos
Temüdžin 7C Borowá Kopa
Krysík 7A+ Jizerky
Mochi 7B Jizerky
La Tres 7a Sella
Nově komentované:
Lus Prima Noctis 7 Nasenwand
Figa Flor 6a+ Margalef
Bitx 7a Margalef
Projekt 1 VIIc Doksy U Kladna
Velká Pardubická 9 Lom Kobyla

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí | Kde působí |

 Nové komentáře:
Re: víc info pls | Gratulace!! | Re: víc info pls | Re: víc info pls | Re: Klobouk dolů!! | Re: víc info pls | Re: Bezpečnost, prevence... | Bezpečnost, prevence... | Re: Geo | Re: Klobouk dolů!! |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (13)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (9)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (5)

 Nově v inzerci:
Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2873 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3104 
 Ne, uniklo mi to. 
 2758 
 Sleduji jen Adama. 
 2882 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.