LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
28.Adamovska 10434
29.Černý 10375
30.Janošová 10352
Bouldry:
28.Stribrny 9684
29.Horáček 9675
30.Urubčík 9600
Hory:
12.Procházková 4592
13.Abt 4362
14.Hess 4133

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5871 lezců
1206435 cest
Nové přelezy:
Arcistavěč 7C+
Fenix Dire 8A
Fenix 7C+
Spalony Br 8A+
Wýplesk Lo 8A+
Anczymon 8A+
Medvědice 7C+
Kombi Lajn 8A
Břízolit 7C
SHARMUJ LO 7C

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Valence, FRA

Závod Světového poháru v lezení na obtížnost Valence, Francie, 29.-30.10.2004:
30.10. - 24:00 1. Alexandre Chabot (FRA), 2. Christian Bindhammer (GER), 3. Tomáš Mrázek (CZE).
Ženy: 1. Muriel Sarkany (BEL), 2. Martina Cufar (SLO), 3. Caroline Ciavaldini (FRA).

Tomáš by měl i po tomto závodě stále vést letošní Svěťák s 540 body, těsně za ním je Alexandre Chabot se 477 body. Viz rankink ICC.

18:00 Tomáš Mrázek postoupil do večerního finále z druhé pozice společně s Alexandrem Chabotem. Nejlépe v semifinále dolezl Michael Fuselier (FRA).

29.10. - Tomáš Mrázek dnes v kvalifikaci dává top a postupuje do sobotního semifinále.
Top dává i jeho největší sok v rankinkgu SP Alexandre Chabot (FRA) stejně jako další tři lezci: Fabien Dugit (FRA), Flavio Crespi (ITA) a Evgeny Ovchinnikov (RUS).
Naše Helena Lipenská skončila dnes v kvalifikaci 30. Top v ženách dnes daly Angela Eiter (AUT), Natalia Gros (SLO), Lucija Franko (SLO) a Chloe Minoret (FRA).
Slovák Juraj Repčík byl 33.
Výsledky viz web pořadatelů: http://mineral.spirit.free.fr/

Standa   [úpravy] 22:33 29.10.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Viržínko asi ještě nebude11:01:14 03.11.2004
No nevím, nevím jestli to bude mít Mráza tak snadný. Myslím, že jsem tady uvedl spekulace, který nebyly až tak pravda. Trochu mě zajímala pravidla a počty při Světovém poháru a mělo by to být asi takto:

Letos se uskuteční celkem 9 závodů a součet nejlepších 6 výsledků rozhodne o celkovém vítězi. Škrtají se tedy 3 nejhorší bodová umístění. Tom byl nejhůře třetí (Valence), škrtá se mu tedy právě tento výsledek. Oproti tomu Chabot bude při dobrých výkonech škrtat 19. místo (už se stalo),  poté 9. místo a 8. místo. Navíc má v tuto chvíli čtyři 1. místa, Tomáš má vítězství tři. Chabot ho prostě teď bude mocně stahovat, zatímco Tomášovi budou body naskakovat pouze při vítězství a to po dvaceti.

Stav je tedy takový, že Mráza má stále 540 bodů a Chabot 477. Snad to dobře dopadne a ještě jednou se omlouvám za dezinformace :o)   
Azbestodpovědět 
 Re: Viržínko asi ještě nebude13:23:59 03.11.2004
po dvaceti? za prvni mista? ako je toto mozne:)
dvacet bodiku bylo doposad tak za 16 misto.
Srandovni je ze kdyz Mraza bude furt druhej a Chabot treti, tak Chabot bude stejne Mrazu dohanet.
lacoodpovědět 
 Re: Viržínko asi ještě nebude13:29:39 03.11.2004
mozna ze si myslel rozdil bodu, a to jeste jen v pripade ze Chabot bude druhej...
No ale je to jedno, chleba tim levnejsi nebude.
odpovědět 
  Re: Viržínko asi ještě nebude13:46:18 03.11.2004
Jasne, že v připadě že vyhraje TM. Pokud bude druhej a horší body mu přibývat nebudou. Pak se jen modleme, aby Šobot udělal nějakej ten horší výsledek. Třeba 25. místo :o)
Azbestodpovědět 
   Re: Viržínko asi ještě nebude20:21:55 03.11.2004
Mráza by měl v Brně vyhrát.Jestli se mu to nepodaří,tak to bude s celkovým vítěstvím těžký.Chabot má formu a ještě zabojuje.
mlátičkaodpovědět 

 Foto dne:
Skála V Kozle
Kozí stezka, 5+
 Databáze cest:
Všechny cesty (190044)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Podivínská 4+ Skalice U Prádla
Předpoklad Síly 6+ Skalice U Prádla
Skalický 3 Skalice U Prádla
Hranou Zľava 6 Kalamárka
Slopestyle 6C Fontainebleau
Nově komentované:
IV. B 6- Kalamárka
Zajova 5+ Kalamárka
Šlupkaréna 8 Hlubočepské Plotny
Šlupkaréna 8 Hlubočepské Plotny
Skok 6B Bobeg

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
- | Re: Bezpecnejsi zpusob | Re: Bezpecnejsi zpusob | Co se vlastně stalo | Bezpecnejsi zpusob | RIP | Re: Pád v Řecku | Pád v Řecku | Pád Kalymnos | Drytooling? |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)

 Nově v inzerci:
Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 3029 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3257 
 Ne, uniklo mi to. 
 2903 
 Sleduji jen Adama. 
 3022 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.