LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5870 lezců
1206301 cest
Nové přelezy:
Břízolit 7C
SHARMUJ LO 7C
Levobočka 7C
Kombi Lajn 8A
Porco Dio 7C/7C+
Orgon 8A
Shoulder P 8A
Hvězdice 7C
5 Minut Př 7C+
5 Minut Př 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Omezení horolezecké činnosti v Moravském Krase

Z důvodu natáčení televizního seriálu v oblasti Holštejn je v období od 20.9.2004 do 3.10.2004 zakázána horolezecká činnost na útvaru Lidomorna,dále je omezena lezecká činnost i na ostatních útvarech na Holštejně  ( mělo by se natáčet i na Vaňousových dírách, avšak přesné dny natáčení neznám ). Okolo 27.9. by mělo natáčení probíhat asi dva dny i ve Sloupu u útvaru Staré skály a Hřebenáč. Dbejte prosím tohoto omezení a přízpůsobte tomu Váš program. 

Vladimír Wolf   [úpravy] 20:59 20.09.2004Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nic ve zlém,09:24:12 21.09.2004
ale čekal bych slova: filmaři nás prosí, Správa CHKO doporučuje, správce skal byl požádán... Jinak bych se musel ptát, kdo kompetentní tento zákaz vydal, zdali byl řádně připomínkaván atd... Hore zdar! Andy
Andyodpovědět 
 Re: Nic ve zlém,10:27:18 21.09.2004
Andy, řešili jsme to včera na poslední chvíli, s Pavlem Weisserem a se šéfem CHKO panem Štefkou, neboť správa CHKO to nějak zapomněla zavčas dát oficiálně na vědomí. Jinak s filmaři je velmi rozumná domluva, sám jsem si to včera ověřil.Jinak se omlouvám za formulaci, mohl jsem to napsat mírněji.
vlkodpovědět 

 jaký seriál?19:59:26 21.09.2004
co to bude za seriál? o nějakém lezci, jak práská desítky? nebo dvanáctky?
janisodpovědět 
 Re: jaký seriál?20:07:51 21.09.2004
Kdepak, koho by zajímali nějací šílenci na laně.:-).Řekl bych, že to má pracovní název Jeskyně děsu či Jeskyně hrůz, a o čem to bude se nechám překvapit.
vlkodpovědět 
  Re: jaký seriál?13:44:04 24.09.2004
A zákaz je vydán proto aby se jim v záběru nemotali lezci chápu-li to dobře.
Honza Handrejchodpovědět 

 Foto dne:
Echoes
Beyaz Sahin,7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (190026)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Maximálka 45 6B+ Dobřečov
Klid Tam A Zpět 5C Škrovád
Köterkante 6- Müglitztal
Ohne Zwang 6- Müglitztal
Überwindung 6- Müglitztal
Nově komentované:
Skok 6B Bobeg
Perla Východu 11 Holštejn
Perla Východu 11 Holštejn
Girasko Ai Didaskomenos 7a+ Iera Odos
Develop As You Are 8a+ Kalymnos

 Nově v diskusi:
Pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Nevěřím ani baču | Re: Geo | Hudba | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Oeav pojištění |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)

 Nově v inzerci:
28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Šrouby do ledu | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2989 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3218 
 Ne, uniklo mi to. 
 2866 
 Sleduji jen Adama. 
 2989 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.