LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
Ruzyňská liga (18.04)
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)

Žebříček
Cesty:
6. 11697
7.Mokroluský 11624
8.Nespoutaný 11575
Bouldry:
6.Mokroluský 10700
7.Kopecký 10700
8.Danda 10606
Hory:
13.Abt 4362
14.Hess 4133
15.Sukačová 3810

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5890 lezců
1211326 cest
Nové přelezy:
Kralupskej 7C
Al Capone XIb
Tequila Su 7c+/8a
Liftscheis 8b
Bio-logiko 9a
Elephant M 8b+
C'est La V 8c+
Medvědice 7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Shoulder P 8A

Stěny
ZŠ Chřibská - Chřibská
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Závodní sezóna na BigWallu v Praze

Pro zpestření vašeho zimního tréninku jsme pro vás opět připravili několik zajímavých závodů.

Od listopadu se opět rozeběhla BW boulder serie.  Listopadového závodu se zúčastnilo 30 závodníků a závodnic. V mužích zvítězil Martin Spilka a mezi ženami Kateřina Zímová. První tři závodníci v obou kategoriích mají na recepci připravené drobné ceny. 
Na boulderovce  jsou postavené nové závodní bouldery na prosinec. Tak je přijďte vyzkoušet a hlavně nezapomeňte zapisovat.

V lednu obnovíme i BW TOP20 serii. Tentokrát však trošku pozměníme formát. Před každým měsícem postavíme zhruba 30 nových cest v různých obtížnostech. Na jejich přelezení budete mít čas od postavení cesty do konce závodního měsíce. Body se vám budou započítávat pouze z těchto nových cest. Jedná se tedy o obdobný systém jako u BW boulderserie. První tři závodníci v obou kategoriích opět obdrží drobné ceny.

Samozřejmě nezapomínáme ani na klasické závody jako je BigWall open 2015BigBoulder open 2015.

BigBoulder open 2015 přesuneme na dřívější termín. Závod tedy proběhne v sobotu 24.1.2015. Poleze se podle stejných pravidel jako v loňském roce. Pouze nebudeme nasazovat vítěze jednotlivých závodů BW boulder série.

BigWall open 2015 naopak proběhne v tradičním termínu v sobotu 21.2.2014. Oproti loňskému ročníku zvažujeme jednu podstatnou změnu. Závod by byl pouze jednodenní. Lezlo by se pouze dvoukolově. Kvalifikace a finále, do kterého postoupí 8 nejlepších závodníků z kvalifikace. Stejně jako u BigBoulder open 2015 nebudeme tentokrát do finále nasazovat vítěze jednotlivých závodů BWTOP20 serie.

Podrobnější info o obou závodech vyvěsíme na našem webu koncem prosince.










Rak   [úpravy] 14:25 10.12.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Údolí Kačáku
Kačák zlom
 Databáze cest:
Všechny cesty (190453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cachinochalgo 6c+ Caimari
Rellquies Del Passat 6a+ Caimari
Super Unknown 6c+ S´estret
Lucas 6a Capdella
Al Capone 6a+ Cathedral
Nově komentované:
Cachinochalgo Left 6c+ Caimari
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Al Capone 6a+ Cathedral
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice

 Nově v diskusi:
Flash Wall CLIMBING MARATON 24.4.2026 | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Pasivní účastník | Pasivní účastník | Chatky - rezervace | "Prváč" | Re: Hmm | Re: Hmm | Gratulace | Re: karty | Gratulace | Neskutečné... |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Petrohradské Padání (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Jungle Výstaviště otevírá! (10)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Jana Švecová dala nový boulder Tokyo Drift za 8C (6)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (6)

 Nově v inzerci:
Meva Táborák | Batoh DEUTER Aircontact 55+10L | Pik Lenin 2026 | Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 260 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 322 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 277 
 Řídím se doporučením ostatních 
 260 
 Neřeším to – lezu vše 
 239 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.