LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5867 lezců
1204526 cest
Nové přelezy:
King's Lin XIb
Hollywood 7C
Poslední R Xb
Animal Far 8a
Dlouhý Čte 9
Repelando 8a+
Climbing S 9-
Study Brea 7C
Monodito 7c
Il Piatto 8a

Stěny
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210
Na Nivách - Trutnov

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Svěťáku v Kranji bez ČR bojovali Slováci

Bez české účasti se odehrával tento víkend další závod Světového poháru tentokrát ve slovinské Kranji. Ve čtvrtfinále se zadařilo Slovákovi Juraji Repčíkovi, který dle průběžných výsledků postupoval do semifinále z devátého místa.

Dal téměř top a vylezl o dost výš než světová jednička Francouz Chabot, který postupoval z 15. pozice. Ale poté v semifinále skončil Juraj Repčík podle slovinského webu www.worldcupkranj.com předběžně 16. Za slovenské muže startoval ještě Ondřej Švub, který dle Slovinců skončil 34. ve čtvrtfinále. Slovenka Zuzana Cintálová se měla probojovat v ženském semifinále na 19. příčku. Finále již i bez slovenské účasti se očekávalo v neděli večer.
Čeští závodníci dali zjevně přednost Mistrovství republiky v Brně, které bylo naplánováno na stejný termín. Český šampión Tomáš Mrázek podle svého kauče do Slovinska nejel i proto, že se drobně řízl o střep na prstě ruky, avšak v místě které mu nakonec nebrání lézt. Tomáš nastoupil v obou disciplínách - obtížnosti a boulderingu na mistrovství v Brně. Nyní se čeká, že Mráza pojede na příští závod Světového poháru do Číny.

Aktualizované výsledky z nedělního večera:
1. Ramon JULIAN (ESP)
2. Alexandre CHABOT (FRA)
3. Cédric LACHAT (SUI) 

Ženy:
1. Muriel SARKANY (BEL) 
2. Angela EITER (AUT)
3. Sandrine LEVET (FRA)

Standa   [úpravy] 13:37 16.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 fajt17:49:21 19.11.2003
dobrej fajt...........sarkany konečně zas rozsekala angelu.......hmmmmmm
Lukodpovědět 

 Foto dne:
Tomáškův lom - Amfiteátr
Májový Deštík. 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189906)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bez Nazvu 5c Chulilla
Ginebro Erecro 5b Chulilla
El Enigma 6c+ Chulilla
Xxx 5c Chulilla
Lichter Der Stadt 7- Müglitztal
Nově komentované:
Study Break 7C Tisá - Modřín
King's Line XIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Study Break 7C Tisá - Modřín
Study Break 7C Tisá - Modřín
Amarcord 6+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: To je kdo? | To je kdo? | Průvodce | Borec! | Re: Titulek | Titulek | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Opět výkon na špici | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (22)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (3)
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2636 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2818 
 Ne, uniklo mi to. 
 2502 
 Sleduji jen Adama. 
 2616 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.