LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
28.Sejbal 10406
29.Černý 10375
30.Janošová 10352
Bouldry:
28.Šlapák 9800
29.Stribrny 9684
30.Horáček 9675
Hory:
2.Groš 7240
3.Skopec 6983
4.Černý 6468

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5878 lezců
1208323 cest
Nové přelezy:
Rilax 9+
Offerta Gr 7b
Omerta 8A+
Bílá Tma 7C
Duell 9-
Monkey Bus 9+/10-
Scrotum Ma 10/10+
Flame Of F 9+/10-
Esencja 8A
Vocheso 7b

Stěny
SOU technického - Frýdek-Místek
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky
Lezecké sdružení Kotelna - Brno

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Jihlava
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž s ČHS a Rock Pointem o nejlepší fotku na PF ČHS

ČHS a Rock Point vyhlašují soutěž o nejlepší fotografii na PF ČHS 2015.

Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2015 a poukázku na nákup v prodejnách Rock Point, Hannah a Keen.

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Také autoři těchto fotografií budou odměněni.

Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 1700 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Rock Pointem". Uzávěrka soutěže je v pátek 5.12.2014.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Více o soutěži zde: www.horosvaz.cz

B. Valentová, ČHS   [úpravy] 17:04 27.11.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Odměna17:28:25 27.11.2014
Bylo by celkem korektní kdyby bylo uvedeno "jak budou autoři použitých fotek odměněni". V normálnách fotosoutěžích je to běžné.
Michael Beranekodpovědět 
 Re: Odměna18:53:19 27.11.2014
No přeci tím, že jejich fotka bude použita.
odpovědět 
  Re: Odměna20:04:24 27.11.2014
:D :D
Hurvajzodpovědět 
 Re: Odměna10:23:30 28.11.2014
Z tý fotky moc nezbude dle :"Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.)"
A odměna: ".. a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům."

:)
Kamilodpovědět 
 Re: Odměna16:25:41 28.11.2014
Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2015 a poukázku do prodejen Rock Point, Hannah a Keen. Odměny dostanou i další autoři oceněných fotografií. Informace o odměnách byla a je na webu ČHS, k jejímu neuvedení na Lezci došlo omylem, omlouvám se.
B. Valentováodpovědět 

 Nehlaste se všichni...02:33:43 28.11.2014
No já bych sice mohl dodat perfektní fotku, dokonale vystihující duch ČHS. Ovšem nemělo by to moc společného s lezením... ;-)
Fotograf - šikulaodpovědět 

 Foto dne:

Příprava Padání 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (190212)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tekutý Svetr VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Detonati 7a+ Ulassai
Offerta Grazie Al Cazzo 7b Ulassai
Tarantula 7a+ Ulassai
Malinka 7A Kamienna Gora
Nově komentované:
Sonny Boy 5 Srbsko
Runway 9+/10- Sloup
No Climbing 4 Dhiarizos
Good Companie 5a Dhiarizos
Runway 9+/10- Sloup

 Nově v diskusi:
Re: Samodomo nýty | FriXion® | Re: Samodomo nýty | Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Re: Zachycovač pádů | Re: kalendar | Re: kalendar | Re: Zachycovač pádů | Re: Slanění | Re: Zachycovač pádů | Re: kalendar | Re: kalendar | Re: kalendar | Re: kalendar |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (59)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (56)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (22)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Severní stěnou Grandes Jorasses (12)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (11)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)

 Nově v inzerci:
Lezení Xativa, Valencia + okolí | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 94 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 113 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 108 
 Řídím se doporučením ostatních 
 88 
 Neřeším to – lezu vše 
 92 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.