LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
Ruzyňská liga (18.04)
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)

Žebříček
Cesty:
18.Novák 10881
19.Suchan 10849
20.Svoboda 10687
Bouldry:
18.Vaňous 10153
19.Širůčková 10009
20.Nespoutaný 10006
Hory:
29.Rojko 2298
30.Chomová 2248
31.Kupec 2216

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5892 lezců
1211586 cest
Nové přelezy:
Dívčí Válk 7C
Gymnastik 8A+
Quacked Wa 7C+
Kaolinový 7C
Wirbelwind 8A
Našeptávač 8A
Arcistavěč 8A/8A+
Porco Dio 7C/7C+
Arcistavěč 7C
Unnatural 7B

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Akády

Jen telegraficky: Muže vyhrál Jirous Příba, ženy Helča Lipenská.
Cesty byly pěkný, času málo ( vyhnali nás uklízečky ) a rozlézt v izolaci se nedalo ( vyhnal nás chlápek s vrtačkou ). Jinak to bylo GUT!!!

Luky   [úpravy] 22:28 12.11.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Ve stinu
Myslim, ze toto akademicke mistrovstvi bylo az moc ve stinu mistrovstvi republiky. Byla chyba, ze se vsechno konalo "dokupy". Minule akademiky v Pardubicich mely lepsi atmosferu i organizaci. V izolaci se nedalo rozlezt, malo divaku,... Pripadalo mi to jako by se konalo z nutnosti. Jinak byly fajn.
Zapsal: Trojkař, 19:16:50 13.11.2001
 AM-Praha
Souhlasím s názorem,že akademické mistrovství tohoto roku bylo asi pouze z nutnosti aby někdo měl "čarku"Oproti předchozímu ročníku v Pardubicích byl rozdíl asi jako mezi závodem SP/který jsem tedy abych přiznal viděl pouze na videu/a mezi vesnickým přeborem.Minulý ročník byl naprosto profesionálně připraven a to např.propagačně/já jsem se o konání AM v Praze dozvěděl náhodou u nás na fakultě nebylo nic!/,v Pardubicích měli např.závodníci zajištěno ubytování,teplou stravu/velmi zajímavě-jako v letadle/,nápoje,profi diskžokeje,komentátora/p.Sacký-HO Lomnice nad Popelkou/,byli přítomny dvě TV stanice a dokonce z celého závodu byla natočena profi video kazeta,která je v prodeji na stěně v Pardubicích/tuto by si měli "organizátoří Prahy koupit aby věděli jak se dělá AM!/.A co bylo pro závodníky nejzajímavější tak super ceny/dle zdělení organizátorů v hodnotě cca 70.000kč/A po závodech bylo super posezení v loděnici s uzeným seletem!Tento ročník jsme očekávali že bude určitě na úrovni předchozího,bohužel!Zmatek nad zmatek,hrůza!A co bylo nejvíc trapné?Půlení jednoho lana pro vítěze/hlavní cena!/,co vítězové budou dělat s 25m lana je určitě záhadou i pro ně.Jediné co bylo dobré tak dobře postavené cesty i když byli hodně těžké.Celkový pocit z pražských závodů,no další už tam nepojedu!
Zapsal: faja, 18:25:54 13.12.2001
 Akády
Plně souhlasím z předchozím článkem!Myslím že není co více dodat.
Zapsal: Tent, 18:15:04 14.12.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Premiéra filmu Věčná touha, kino Lucerna, Praha, 14.4.2026
Věčná touha
 Databáze cest:
Všechny cesty (190493)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Čočka 6 Kreutzberk
Epitaf 9 Řež U Prahy
Kozí Skvost 7B+ Kozí Kameny
Našeptávač 8A Lachovská Hejda
Arcistavěč Low 8A/8A+ Lachovská Hejda
Nově komentované:
C'est La Vie 8c+ Červenica
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
Levej žlebák 7C Tisá - Modřín
Král Větru VIIa Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
rychlá půjčka/peníze | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Flash Wall CLIMBING MARATON 24.4.2026 | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu |

 Nové komentáře:
super počin | Re: Pasivní účastník | Pasivní účastník | Chatky - rezervace | "Prváč" | Re: Hmm | Re: Hmm | Gratulace | Re: karty | Gratulace |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Petrohradské Padání (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Jungle Výstaviště otevírá! (10)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Jana Švecová dala nový boulder Tokyo Drift za 8C (6)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (6)

 Nově v inzerci:
Spolulezkyne Praha | Práce | Průvodce Ostaš | Meva Táborák | Batoh DEUTER Aircontact 55+10L | Pik Lenin 2026 | Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 288 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 355 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 305 
 Řídím se doporučením ostatních 
 287 
 Neřeším to – lezu vše 
 265 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.