LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
Ruzyňská liga (18.04)
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)

Žebříček
Cesty:
16.Šofránko 10891
17.Smetanová 10887
18.Novák 10881
Bouldry:
16.Chytil 10175
17.Břicháček 10175
18.Vaňous 10153
Hory:
22.Novák 2688
23.Bernard 2632
24.Opice 2510

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5892 lezců
1211574 cest
Nové přelezy:
Kaolinový 7C
Wirbelwind 8A
Našeptávač 8A
Arcistavěč 8A/8A+
Porco Dio 7C/7C+
Arcistavěč 7C
Unnatural 7B
Unnatural 7C+/8A
Orgonový A 8A/8A+
Portál 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup Jičín

děti

Vyjímečně v neděli (4.12.2005) se tento rok pořádal další ze série lezeckých závodů na obtížnost Lanex cup.

Dělo se tak pod střechou Jičínské základní školy na Lidickém náměstí a pod záštitou Lezeckého kroužku Prachov.

Pořádání se ujala převážně jičínská lezecká omladina, ale i přesto se průběh závodu nijak nevychýlil nasazeného standardu lezeckých závodů na obtížnost.
      Mládež startující v pěti kategoriích čítala rovných 110 závodníků. Ti se do jičínské haly sjeli z celé republiky, aby zde mohli změřit své síly a dovednosti na obtížných cestách, postavených jičínskými a trutnovskými borci. Ani v těžké konkurenci se ale “mrňata“ z LK Prachov nehodlala ztratit. Mezi děvčaty to byla především dvakrát první místa Verči Pražákové a Míši Hoďákové  z Velenic a také druhé a třetí místo Aničky a Kristýnky Obročníkových. Mezi chlapci stojí určitě za zmínku pěkné páté místo Adama Chrpy v kategorii druhých nejstarších chlapců, kde mu největší soupeře dělali lezci z Trutnovského Yetti clubu. Budiž nám tvrdá konkurence hnacím motorem k důkladné přípravě na příští závody.
(p.s.)

Jičín - chlapci

Jičín - dívky

Celkový ranking Čechy - chlapci

Celkový ranking Čechy - dívky

Pavel   [úpravy] 06:38 08.12.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 vyjimečně ???08:24:12 14.12.2005
Je trochu podivné, že závody byly původně plánované a i mediálně avizované na sobotu. A pak se najednou přesunuly ( prý nečekaně) na neděli. Nechápu proč. V Jičíně je naplánovaná liga volejbalistů na celou sezonu dopředu - tak proč ????
olson.vsodpovědět 

 Foto dne:
Premiéra filmu Věčná touha, kino Lucerna, Praha, 14.4.2026
Věčná touha
 Databáze cest:
Všechny cesty (190493)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Čočka 6 Kreutzberk
Epitaf 9 Řež U Prahy
Kozí Skvost 7B+ Kozí Kameny
Našeptávač 8A Lachovská Hejda
Arcistavěč Low 8A/8A+ Lachovská Hejda
Nově komentované:
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
Levej žlebák 7C Tisá - Modřín
Král Větru VIIa Drábské Světničky
C'est La Vie 8c+ Červenica
C'est La Vie 8c+ Červenica

 Nově v diskusi:
rychlá půjčka/peníze | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Flash Wall CLIMBING MARATON 24.4.2026 | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu |

 Nové komentáře:
super počin | Re: Pasivní účastník | Pasivní účastník | Chatky - rezervace | "Prváč" | Re: Hmm | Re: Hmm | Gratulace | Re: karty | Gratulace |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Petrohradské Padání (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Jungle Výstaviště otevírá! (10)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Jana Švecová dala nový boulder Tokyo Drift za 8C (6)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (6)

 Nově v inzerci:
Spolulezkyne Praha | Práce | Průvodce Ostaš | Meva Táborák | Batoh DEUTER Aircontact 55+10L | Pik Lenin 2026 | Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 288 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 355 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 305 
 Řídím se doporučením ostatních 
 283 
 Neřeším to – lezu vše 
 265 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.