LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 7183

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5886 lezců
1210350 cest
Nové přelezy:
Come As Yo 10-
Ninja Skil 10/10+
Real Futur 9
Real Futur 9
Protisměr 7C+
Ribstole 8A
Tak Pravil 7C+
Měnič 7C+
Window Low 8A+
Okienko 7C+

Stěny
Dap Sport - Hradec Králové
Singing rock caffé - Vysoké Tatry
Fitpark - Uhříněves

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Stefano Ghisolfi v projektu v italské Sperlonze

Video z lezení těžkého projektu v jeskyni Grotta dell'Arenauta v lezecké destinaci u moře v italské Sperlonze zveřejnil Ital Stefano Ghisolfi. Podívejte nejen na lezení ve 20m stropě, ale i na atmosféru této populární lezecké oblasti na jih od Říma, vyhledávané zejména v zimě.



Oblast v průvodcích na Lezci:

Sperlonga

Standa Holec   [úpravy] 19:37 30.01.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tutti21:38:58 30.01.2022
Ále to bylo pěkný, chvilka napětí šustění stránek jestli se mezi sponzory konečně neobjeví i hanibal, moře teplo afro, prdelka, kapsičky v převise..
Jujodpovědět 

 .21:48:43 30.01.2022
Sympatickej borec co při lezení neječí jak kdyby mu rašplí projížděli řiť. Paráda!
Steveodpovědět 
 Re: .21:07:21 31.01.2022
Možná, že je takový sympaťák i proto, že na anonymních diskuzích pravděpodobně (no však víš, anonymní diskuze...) nepoužívá hlášky typu že někdo při lezeni ječí, nebo neječí "jak kdyby mu projížděli rašplí řiť". Pokud ale jsi Stefano a naučil ses česky, abys mohl na lezci psát s přezdívkou začínající stylově taky na "Ste " nenávistný hlášky o lidech, co při lezení křičí :D, tak to je sice na Itala cool, ale o 100% míň sympatický. Pokud nejsi Stefano, je to nejenom nesympatický, ale taky necool...
Milan Hrdinaodpovědět 
  Re: .08:44:07 01.02.2022
Co je na tom příspěvku nenávistného? Vy woke lidi už jste citlivý snad až moc ne?
odpovědět 
   Nejasný myšlenkový pochod20:28:30 02.02.2022
No já hlavně nepochopil ten jeho myšlenkový pochod. Peklo budiž milosrdné. Jo a co to je to woke lidé? To je pohlaví?
odpovědět 
    Re: Nejasný myšlenkový pochod12:58:42 03.02.2022
No já si to taky hledal.. woke(probuzení) je nějaký moderní trend, kdy musí být všude dostatek černých, teplých, obojetných a ještě se sem tam musí spálit nějaká kniha o otroctví nebo strhnout socha. Indiáni s Gotwaldovem byli proti tomuhle čajíčci
odpovědět 

 ??23:52:10 30.01.2022
Tvl, ta jeskyně se jmenuje Grotta dell'Arenauta, resp. ( Grotta del L'Arenauta ). Ne Grotta Dell Areonauta !!!
ttodpovědět 
 Re: ??07:22:15 31.01.2022
Opraveno.
 Standaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (190341)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Police, Podlaha VIIIa Skály V Údolí Roklice
Otrok Jeskyně 7A+ Holý Vrch
Obětní Varianta 4+ Tři Kameny U Nových Losin
Doctor Direct 7C Chironico
I Hate Cops 6C+ Horsepens 40
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Večerní Cesta VIIa Prachov
Poemex 7B Bor
Compression Zip (du Fond) 7C+ Fontainebleau
L'Isoloir 7A Fontainebleau

 Nově v diskusi:
Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Spaní Roviště | Vtáčník | Re: Samodomo nýty | FriXion® | Re: Samodomo nýty | Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Re: Dobrý? | Re: Opět výkon na špici | Re: Dobrý? | Re: Selhání štandu na videu | není třeba to léčit? | Selhání štandu na videu | Re: španělsko :-( | Re: španělsko :-( | Re: Opět výkon na špici | Není míra jako Míra |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Petrohradské Padání (12)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (9)
Jungle Výstaviště otevírá! (9)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)

 Nově v inzerci:
Poskytnu rychlou soukromou půjčku | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 229 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 270 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 240 
 Řídím se doporučením ostatních 
 222 
 Neřeším to – lezu vše 
 214 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.