LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pod skálou každej rád poradí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
11.Churavý 11068
12.Stráník 11043
13.Klapal 10962
Bouldry:
11.Stráník 10400
12.Kučera 10328
13.Pařík 10325
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25.Nehasil 2382

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5887 lezců
1210661 cest
Nové přelezy:
Nemesis 8A
King Kong 7C
Letadlo 7C
Silkroad Xc
Dopamin 7A+
Polární Zá 8A+
Zlatý Vlak 7C
Mr.Mime 7C+
Touha Xa
Pain And G 7C

Stěny
ZŠ Jihlava - Jihlava
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Le Blok - Ostrava 1

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
HUDYsport - Liberec
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Benefiční akce: Náš limit je pouze v našich představách

přednáška Marka Holečka: 15.9. kino Aero Praha

Ahoj…
zvu Vás na našlapaný večer 15. září od 20.30 do Kina Aero. No a co se bude dít? V rámci večera bude možno zhlédnout filmový dokument „Mára jde do nebe“. Též stihneme pokec s obrázky, kde nahlédneme do deníku mé poslední Karakoramské výpravy na Masherbrum a nejen do něj. Pokud zbyde ještě nějaký časový prostor, tak následuje nekontrolované veselí, než nás ze sálu všechny vyhodí…

Důležité je dodat, že celý večer do posledního groše půjde na ty, kteří potřebují naši pomoc. Jinými slovy vybrané peníze poputují pro společnost Fosa,o.p.s. https://www.fosaops.org/, která přímo zajišťuje osobní asistenci u lidí s handicapem, ať takovým či makovým. Též nabízí celou škálu programů pro hendikepované, aby dostali šanci se zapojit v rámci jejich možností do běžného žití. Však více se můžete dočíst na jejich stránkách a škoda mých slov.

Pokud mohu prospět, či přispět svým ždibíkem pro druhé, tak se dostaví vnitřní pocit uspokojení. Tím neříkám, že se chci rozdat ani netrpím spasitelským syndromem. Však čas od času ten pocit užitečnosti je hřejivý. Ať to byly akce ve prospěch hospiců a dalších organizací starajících se o naše blízké a v budoucnu možná i o nás, anebo pro mládežníky ve školách či pro ty nejstarší na univerzitě třetího věku. Též pro vězně ve věznicích, které máme tendenci obcházet po špičkách. Jo, každé z těch míst má svoji energii. Někde radost i pulzování života přetéká, jinde přichází k podzimu, též před očima mizí, případně se čeká na novou životní příležitost. Všude tam je potřeba dobrých lidí, kteří nasměrují, utěší, či vyslechnou. Má úloha je jednodušší, jako „Vítr ve vlasech“ přinést čerstvý vzduch. Tímto končí náhled do mé černé duše a zase hned ji před světem zavírám.

V každém případě patnáctého v kině Aero, kdo z vás přijde se bavit, udělá zadobře i druhým. Cena lístku je 170 kaček, který se dá již teď pořídit v předprodeji. Těším se na shledanou…😊

Maara



Mára Holeček   [úpravy] 07:19 07.09.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Petrohrad
Lambáda, 7B+
 Databáze cest:
Všechny cesty (190358)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Afrodita Hard 7B Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Cukríček 7+ Súľov
Endokrinologie SD 7B+ Křížový Vrch
Přímá Varianta 2011 VIIb Rájec - Ptačí Stěny
Verlängerung VIIb Rathen
Nově komentované:
Stařenka 7+ Kozelka
Přímá Varianta 2022 VIIc/VIIIa Rájec - Ptačí Stěny
Zauberrücken VIIc Bielatal
Via Giulietta VIIb Ostaš
Poemex 7B Bor

 Nově v diskusi:
Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Spaní Roviště | Vtáčník | Re: Samodomo nýty | FriXion® |

 Nové komentáře:
Hmm | Nádhera | Re: Dobrý? | Re: Opět výkon na špici | Re: Dobrý? | Re: Selhání štandu na videu | není třeba to léčit? | Selhání štandu na videu | Re: španělsko :-( | Re: španělsko :-( |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Petrohradské Padání (12)
Jungle Výstaviště otevírá! (9)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (7)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)

 Nově v inzerci:
Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 238 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 247 
 Řídím se doporučením ostatních 
 235 
 Neřeším to – lezu vše 
 221 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.