LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jedu, šlapu na ty nohy!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
43.Duchoň 10097
44.Kopáček 10063
45. 10037
Bouldry:
43.Zítková 9253
44.Černý 9234
45.Ježek 9203
Hory:
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095
12.Procházková 4592

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5877 lezců
1207720 cest
Nové přelezy:
Master Of 7C
OM 8B
Rave Time 8A
Otroci Lás 7C+/8A
Rasputin 7b
Gloria Ner 7b
Ztopořená 9/9+
Skat Xa
Zrzaví Sli XIc
Bangladéš 10-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ádr Boulder Session 2019

Last Info

Zdar lezci
víkend méně než za dveřmi a tak posíláme do světa nějaké to sumární info:

REGISTRACE:
8:00 – 9:00
Při registraci dostaneš závodní lístek pro zapisování boulderů. Pro předregistrované je nachystaný startovní balíček, kdo si předplatil, vyfasuje taky tričko :-)

KVALIFIKACE:
9:00 – 14:00
Kvalifikace jako v předchozích ročnících stylem OPEN, bouldery na ZÓNY a TOP, zapisuješ počet pokusů.. no jako obvykle!
Jelikož je nás letos celá nálož, doporučujeme nespěchat hnedka z první a rozložit si čas boulderování – koneckonců, máme na to pět hodin. Když se postupně prostřídáme, tak se taky líp vejdem!
Po celou dobu závodu bude samozřejmě v hale připravený bufet s pípou a něčím na zub a na doplnění rychlých cukrů.

FINÁLE
Po krátké přestavovací pauze pokračujem od 15:00 hodin hlavní šou. A že bude na co koukat, tak koukejte zůstat a podpořit nejlepší báby a borce!
Finále se pojede stylem Českého poháru, pro vítěze kromě hodnotných cen taky tradiční Prize money, letos trochu zvednutý (i to pivko se pořád zdražuje, no ne?).
Plánovaný konec finále cca 18:00.

VYHLÁŠENÍ A TAK DÁL...
Vyhlášení vítězů jako loni na Kalírně, zhruba od 19:00 se sejdem hnedka u pípy, naplníme břicha a poslechnem si, kdo to letos vyhrál. Zatleskáme, pogratulujem a pokračujeme TOMBOLOU o doost hodnotné ceny.
Pak už jen počkáme, až to rozbalí kapela – letos poprvé úplná novinka Tres Udos, trocha jižních rytmů, speciálně pro nás všecky, co nejsme ve Špáňu!
No a pak už volná zábava, přerušená snad jen populární shybovací soutěží, jejíž hlavní cenu necháváme jako překvapení!

Takže sraz v sobotu 9. 3. v hale v Horním Ádru!

Anča   [úpravy] 17:20 06.03.2019Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 poznámka11:17:36 07.03.2019
jenom taková poznámka. když teda jsou závody pro registrované, aby se předešlo moc příchozívším závodníkům, proč jich necháte 100 registrovat, když na to není kapacita a pak píšete alibisticky "Jelikož je nás letos celá nálož, doporučujeme nespěchat hnedka z první a rozložit si čas boulderování – koneckonců, máme na to pět hodin. Když se postupně prostřídáme, tak se taky líp vejdem!"
Tomu moc nerozumím...když teda není kapacita, tak jich dám třeba jen 80 nebo míň ne?
dotazodpovědět 

 Foto dne:
Lom Vlčí skála (50.3671750N, 15.6634836E), Hořice v Podkrkonoší
Ohnišťovka, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (190181)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
23 5C Bohumín
Kůže 5C Bohumín
Soudruzi 5C Bohumín
Mravenčí Cesta 5C Bohumín
Hgfh 5C Bohumín
Nově komentované:
Runway 9+/10- Sloup
Otroci Lásky 7C+/8A Děčínský Sněžník
Normální Cesta I Skaříšov
Jeschkenwand V Oybin
Normální Cesta I Skaříšov

 Nově v diskusi:
Re: Samodomo nýty | Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Slanění | Re: To je jen tresnicka | Re: Zachycovač pádů | Re: Zachycovač pádů | Re: Zachycovač pádů | Re: Zachycovač pádů | Re: Zachycovač pádů | Zachycovač pádů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Učitel? |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (59)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (56)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (29)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (16)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Severní stěnou Grandes Jorasses (12)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (11)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)

 Nově v inzerci:
Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 79 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 101 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 96 
 Řídím se doporučením ostatních 
 75 
 Neřeším to – lezu vše 
 82 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.