LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
29.Janošová 10352
30.Hyžný 10263
31.Lachman 10260
Bouldry:
29.Obal 9553
30.Urubčík 9500
31.Šlapák 9500
Hory:
14.Hess 4133
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5866 lezců
1204442 cest
Nové přelezy:
King's Lin XIb
Hollywood 7C
Poslední R Xb
Animal Far 8a
Dlouhý Čte 9
Repelando 8a+
Climbing S 9-
Study Brea 7C
Monodito 7c
Il Piatto 8a

Stěny
Lezecké centrum Jihlava - Jihlava
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6
Ymca - Krásné Březno

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Reinhold Messner na festivalu v Praze

představí i výstavu o svých horských muzeích

Reinhold Messner jako hlavní hvězda letošního Mezinárodního festivalu alpinismu 25.-27.11. v Praze krom přednášky, diskuse a autogramiád nové knihy Pád z nebes představí v české premiéře výstavu o Messner Mountain Museums (Messnerových horských muzeích).

Pořadatelé festivalu o tom dnes informovali na tiskovce v Praze. Pořadatelé ladí poslední detaily programu. Jisté jsou přednášky dalších špičkových alpinistů: Rakušané Peter Habeler a Wolfgang Nairz, Slovinci Marko Prezelj a Aleš Česen a další mezi  nimiž jsou i naši např. Marek Holeček nebo Radek Jaroš, který se dnešní tiskovky rovněž účastnil.

MFA Praha Reinhold Messner

Reinhold Messner


Hrad Firmian u Bolzána je největším Messnerovým muzeem

Hrad Firmian u Bolzána je největším Messnerovým muzeem


MFA MMM plakát

Plakát k výstavě MMM


MFA hosté

Plakát k MFA


tk

Dnešní tisková konference


Letošní ročník festivalu je poprvé ve Slovanském domě na Příkopě na Praze 1, a ne, jak tradičně býval, v Národním domě na Smíchově, který změnil a majitele a na letošek se zde nešlo domluvit.
Proto dle pořadatelů budou prostory poněkud omezené a návštěvníkům radí, aby si obstarali vstupenku včas.

Více o programu:

www.festivalalpinismu.cz



sth   [úpravy] 18:53 08.11.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Fook 15:30:30 11.11.2016
To zase bude egomasturbacia...
Mfodpovědět 

 borec22:38:05 11.11.2016
Mesner je Buh, Nejlepši horolezec vsech dob
Karelodpovědět 
 Re: borec12:52:47 12.11.2016
Možno ano, no určite je najarognatnejší a najnamyslenejší...
odpovědět 
  Re: borec15:17:58 12.11.2016
Ty ho znáš dost sotva!:-)
odpovědět 
 Re: borec21:44:51 13.11.2016
Jerzy Kukuczka.

Macodpovědět 

 messi14:53:03 13.11.2016
Ono to je i o tom, že je dost inteligentní. A to pak ti, co jim bylo dáno méně, křičí, že ho nemají rádi... Setkal jsem se s ním osobně - žádná arogance... Za výkony v horách i publikační činnost si zaslouží respekt - legenda...
Freezodpovědět 
 Re: messi15:06:37 13.11.2016
A o cem jste pokecali?
odpovědět 

 :-D14:57:12 14.11.2016
NĚKTEŘÍ úspěch neodpouští...a proto se stali profesionálními diskutéry a drtiči od klávesnice:-D.Úplně vidím tu polorozpadlou klávesnici,kde chybí spousta písmenek a krabici s kapesníčky na utření...nosu.Já se na ten festival těším!!!
Ondraodpovědět 

 Foto dne:
Grande Grotta
DNA, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189902)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lichter Der Stadt 7- Müglitztal
Marcus' Tipp 7 Müglitztal
Stadtfest 6- Müglitztal
Airone L2 6b+ Vesta
Airone L1 6a+ Vesta
Nově komentované:
Study Break 7C Tisá - Modřín
Study Break 7C Tisá - Modřín
Amarcord 6+ Srbsko
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Borec! | Re: Titulek | Titulek | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Opět výkon na špici | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (22)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Jorge Díaz-Rullov dal novou cestu, možná 1 nejtěžších na světě (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2572 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2745 
 Ne, uniklo mi to. 
 2459 
 Sleduji jen Adama. 
 2563 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.