LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
43.Duchoň 10097
44.Kopáček 10063
45. 10037
Bouldry:
43.Černý 9234
44.Zítková 9203
45.Ježek 9203
Hory:
2.Groš 7240
3.Skopec 7183
4.Černý 6468

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5887 lezců
1210858 cest
Nové přelezy:
Human Natu 9
Showpark 7C+
Kristínka 9/9+
Raiden 8A
Tak Pravil 7C+
Medvědice 7C+
Spomienky 9+
Kaolinový 7C
Kombi Lajn 8A
Medvědice 7C+

Stěny
Studénka - Studénka
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Lezecké sdružení Kotelna - Brno

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mikulášské boulderování

výsledky

smallTak a je to :) V pohodě závod, kdy se sešli fajn lidi, kteří vytvořili moc příjemnou atmosféru po celý den.

Kluci i holky dostali v kvalifikaci nálož deseti boulderů na které měli takové množství času, že ho málem ani nevyužili. Některé kousky byly sjízdnější a některé dokázaly překvapivě potrápit. Bojovalo se krutě. Lezlo se na nových chytech od AIXu, ale ovšem nejlepší chyto-struktůru přitáhl Alá. Jedná se o soustavu několika lebek, které jsou k vidění na stránkách Zloby. Jo jo, prostě podržet zuby a plácnout do čela či pěkně za očíčka a přes hlavu nahoru, to se ukázalo jako jeden z těch těžších kousků. V kvalifikaci si na všech deset topů sáhlo devět kluků a tři holky. Do finále se mohlo protlačit osm kluků a osm holek. Vilda bohužel vyfásnul černýho Petra a právě díky boulderu se zloba chytem to přehnal s počtem pokusů.

Finále bylo nadupaný a bouldery obtížnostně utažený. Parádní podívaná a skvělý lezecký výkony. Plynulý přechod ze stěny o místnost vedle se proměnil v bujarý večírek, který se táhl do brzkého rána a nikoho nenechal suchým. Koncovka byla malinko napínavá, ale vše dopadlo tak jak mělo a záchranka si už jen pro sichr odvážela životem nabitého krasobruslaře.

Jinak ještě pár faktů:

1. místo Nelly Kudrová a David Kozel
2. místo Silva Rajfová a Jirous Přibil
3. místo Petra Růžičková a Olin Klapal

Komplet výsledky jsou zaslány adminům a brzy je také najdete i na www.rockstars.cz

Spešl dík firmám Rock Pillars, Ocún a Edelrid. Všem stavitelům boulderů. No a samozřejmě velký dík patří také Kače, která dotáhla ultra silnou ženskou skupinu z Brna.
Všechny závodní bouldery jsou zpátky na stěně a přijďte si je určitě pozkoušet a spočítat jak byste asi mohli v ofiko závodě dopadnout.
Další závod stejného typu bude zhruba v únoru nebo březnu.
Závěrem ještě velký dík všem závodníkům, kteří dorazili.

Mějte se a sííííí jááááá in BB :)

BB – Najdi si svou cestu ... www.boulder.cz

 Výsledky, BB Mikuláš

Boulder Bar   [úpravy] 21:44 06.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 krasobruslar21:50:05 06.12.2009
Zdravim vsechny co mi pomohli opet na nohy z meho nepodareneho trojteho vrutu. Akorat boli celist a ucho. jinak vse v naprostem poradku.
Cus a dik vsem divakum.
Krasobruslarodpovědět 
 Re: krasobruslar22:34:46 06.12.2009
Hele kámo naní zač děkovat, mě taky všechno bolí a to jsem ani nelítal a spal až doma :-) Koukej se dát do cajku a boulderbaru zdar, party byla fakt famózní.....
Michal Novákodpovědět 
 Re: krasobruslar07:28:54 07.12.2009
Presne jak pise Misa:-) taky nas boli vse a nase vykony k zaveru vecirku se Tvemu urco nevyrovnaly;-) Doufam ze ucho neboli moc, krve z nej vyteklo slusne dle vzhledu meho satku rano...:-) Super akcicka kluci, zjara mozna s devcaty znova dojedem;-)
Kacaodpovědět 
  Re: krasobruslar08:40:14 07.12.2009
Kačko, tak s tím že na jaře dorazíte všichni počítáme. Protože takové závody a party nejsou nikde jinde než v BB.... Tímto doufám že na další akci se nás sejde ještě víc. BB forever,Ps: díky Oliváči
Michal Novákodpovědět 
   Re: krasobruslar10:17:59 07.12.2009
Prrreeeesssnnneeee
Jdu dal to vec je jista.
krasobruslarodpovědět 
    Re: krasobruslar10:23:59 07.12.2009
bruslicovo cislo je 1,44
jirousodpovědět 
    Re: krasobruslar11:47:10 07.12.2009
U mě máš za předvedený výkon známku nejvyšší!
To byl zase večírek,už se těším na vol.2...:)
džangliodpovědět 
     Re: krasobruslar12:17:58 07.12.2009
Dobre slyset, ze se v BB zase rozjizdeji ty spravny vecirky :-) Nebylo to krasobruslarsky cislo spis 1.12?
Smrzakodpovědět 
      Re: krasobruslar21:08:26 07.12.2009
a co nějaký fotky???
.....odpovědět 
       Re: krasobruslar12:50:35 08.12.2009
neco prachu a tmy: http://gemma.ujf.cas.cz/~sauli/misukal.html
l.odpovědět 
      Re: krasobruslar08:40:50 09.12.2009
jo, BB se evidentně lepší. Opravený sprchy, promítačka, zaplá větračka, stavěj novej krutocampus, čistěj teď v roztoku ojetý chyty... se hned člověk na trénik jinak těší... Ještě nainstalovat klimatizačku na léto a bude to krutý tréninkový doupě. Dobře Olivko, dobře ty!
Mikiodpovědět 

 Foto dne:
Petrohrad
Lambáda, 7B+
 Databáze cest:
Všechny cesty (190391)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Moderní Jarničky VIIIa Ostaš
Genussduett 8- Raabs An Der Thaya
Útěk Z Reality 9- Skály U Kašparova Mlýna
Střední Třída VII Skály U Kamenického šenova
Morfické Pole IXa Skály U Kamenického šenova
Nově komentované:
Dvojdírka 6C+ Údolí Loubenského Potoka
The End 7+ Geyikbayiri
Síla Barev 7/7+ Skála U Nového Spolí
Krumlovská 7 Skála U Nového Spolí
Dítě Představ Xb Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Chamonix v květnu | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Vtáčník | Re: Spaní Roviště |

 Nové komentáře:
Neskutečné... | Hmm | Nádhera | Re: Dobrý? | Re: Opět výkon na špici | Re: Dobrý? | Re: Selhání štandu na videu | není třeba to léčit? | Selhání štandu na videu | Re: španělsko :-( |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Petrohradské Padání (12)
Jungle Výstaviště otevírá! (9)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (6)

 Nově v inzerci:
Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 239 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 293 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 249 
 Řídím se doporučením ostatních 
 238 
 Neřeším to – lezu vše 
 222 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.