LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5872 lezců
1206555 cest
Nové přelezy:
Wirbelwind 8A
Kalter Bra 7C/7C+
Arcistavěč 7C+
Fenix Dire 8A
Fenix 7C+
Spalony Br 8A+
Wýplesk Lo 8A+
Anczymon 8A+
Medvědice 7C+
Kombi Lajn 8A

Stěny
HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2
Lezecká stěna Sladovka Benešov - Benešov
Flash Wall - Olomouc

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

FONTAINEBLEAU

pokračování

SOBOTA
Pro lezení na další den volíme znovu Bas Cuvier a pouštíme se znovu do boje s jednotlivými bouldry.

Mě se podaří vylézt Aerodynamite a to dost zajímavým způsobem - nohama napřed v závěrečné pasáži, kterou Andrey poté co doskočí první chyty přelézá s totálním přehledem a tak si také připisuje první 7c. Ondra má stejné problémy s výlezem jako já, nakonec po krutejch bojích bouldr vzdává.


V té době jsme ještě netušili že nás Pilka za pár měsíců odzbrojí slovy: "To jste skákali z bouldermatky? Tak to si nepočítejte!"  Museli jsme uznat, že má pravdu a že 15 cm tlouštky náší interluxusní bouldermatky od Ocúnu nám opravdu nečestně pomohlo. Že jde o skok napovídá již název a tento je hned ze země do prvních chytů. Po vyblbnutí se v pěkném kratčím skoku jdeme dál.


7a vylejzáme celkem rychle nikoliv však bez problémů, rajbasoidní výlez nás pěkně potrápil a nakonec se radujeme všichni tři.


V tento den jsme potkali Tomáše, který byl ve Francii na stáži už několikátý měsíc v kuse a na víkend si přijel zabouldrovat. Připojuje se k nám a tak jedem večer společně hledat již zmíněný biouvak k hypodromu. Za světla ho nalézáme na pohodu. Tváří se bezpečnějc, co se zlodějů týče a je z něj blíž do skal. Zahřejvání jídlem a sardinková noc jsou už jasnou součástí zájezdu, takže nic nového, snad jen že Tomáš spal venku což byl dost drsnej počin a že jsme popili pár litrů vinčiska.

NEDĚLE
Ráno po snídani jedem za Tomem, který nás vede do dalších oblastí. Byl to resday na prd, chodit po oblastech a koukat na to jak všichni lezou je strašně únavné, a tak večer je nejvíc fit Tomáš, přesto že celej den lezl.

Jirous   [úpravy] 09:45 03.04.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 VIC !
Clanek opet neskalamal. Skoda ze se pripletl rest day. Nechtel bys zvesit rozsah a frekvenci dodavani jednotlivejch dilu? Dik.
Zapsal: Jaky, 11:54:32 03.04.2002
 Kdo si počká...
...ten se dočká. : )
Zapsal: Jirous, 14:35:08 03.04.2002
 OKOKOKOK
Jo fakt dost dobrý jirousi fakt super článek který nás diváky opět nesklamal a naplnil nás touhou pod alších článcích, které píše taková kapac.....................blablablablabalbal
Zapsal: Luk, 11:04:46 05.04.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Alany
?
 Databáze cest:
Všechny cesty (190081)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Devítka 2 Skalice U Prádla
Osmička 2 Skalice U Prádla
Sedmička 3+ Skalice U Prádla
Šestka 4- Skalice U Prádla
Placca 6b+ Limaró
Nově komentované:
Zvířátko 7B Děčínský Sněžník
Zvířátko 7B Děčínský Sněžník
IV. B 6- Kalamárka
IV. B 6- Kalamárka
Zajova 5+ Kalamárka

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Bezpecnejsi zpusob | Re: Velmi smutná zpráva | Re: Velmi smutná zpráva | Re: Bezpecnejsi zpusob | Re: Velmi smutná zpráva | Re: Velmi smutná zpráva | Re: Velmi smutná zpráva | Re: Velmi smutná zpráva | Velmi smutná zpráva | Novináři |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (31)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (28)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)

 Nově v inzerci:
Poskytnu rychlou soukromou půjčku | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 3062 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3295 
 Ne, uniklo mi to. 
 2934 
 Sleduji jen Adama. 
 3052 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.