LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
21.Kalvas 10678
22.Lebloch 10678
23.Kolomazník 10625
Bouldry:
21.Chejn 9975
22.Košťál 9950
23.Šípek 9950
Hory:
14.Hess 4133
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5886 lezců
1210082 cest
Nové přelezy:
Ledové Krá 8A
Karantena 7c
Hobo 7c+
Scardona 7b+
Renegades 7c+
El Camino 7c
Hollywood 7C
Miami Stea 7C+/8A
Al Capone XIb
Daddy Cool 9+/10-

Stěny
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
boulderingjicin - Jicin
Škoda Sport Park - Plzeň

Prodejny
bart´s port - Praha 2
Green sport - Brno
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ad Boulder Cup v Bouldru

Upřesňuji informace o vítězství Saši Holkové na závodech v boulderingu v Bouldru v USA, o němž už se objevily kusé informace na Lezci. Saša vyhrála zatím všechny místní závody až na jeden, který vyhrála Simona Ulmonová. Simča je silná ukrutně, ale natažené bouldry po oblinách má problémy vyskákat. V březnu se těchto závodů má zůčastnit celá Amerika.

Jedná se o seriál místních závodů v Bouldru, který bude pokračovat až do jara. Bouldry jsou po celé stěně, všichni zkoušejí na co mají po tři hodiny, a pak se sečtou výsledky a ženy a muži se rozdělí do kategorií a rozřadí podle vylezených bouldrů. V ženách moc silná konkurence není, kromě Saši a Simči zde závodí také jedna mladá svěřenkyně Robin Erbesfield, která má být hodně talentovaná. Až v březnu se závodů má zúčastnit celá Amerika. Přijede i Sharma, Rand a další. Tommy Caldwell si uřízl na pile v lese prostředník! A na jedněch z těchto závodů v bouldru skončil desátý. Prý už však zkouší nějaké 5.14b. V chlapech je podle Simony konkurence silná a její přítel Tomáš Bardas (velmi dobrý ostravský lezec) skončil jednou čtvrtý.
Takže tolik k Boulder Cupu v Bouldru podle mailu Simony Ulmonové. Na podzim budou všichni zde, Český pohár se rozšíří...

Zico   [úpravy] 11:31 12.02.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Bouldering v US
Jo to je docela zajímavé Rosto. Nemáš na nektereho z "amíků" kontakt.
Mohli by trochu poreferovat, jak se boulderuje na jinem kontinente. Hadam, ze v US je internet dost dostupnej.
Zapsal: JirkaS, 11:36:19 15.02.2002
 To je síla
Uříznout si prst ( eště tak důležitej ) a stejně závodit. Tak to teda klobouk down.

Jinak díky za info.
Zapsal: Luky, 21:51:27 15.02.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

San Vito Lo Capo
 Databáze cest:
Všechny cesty (190331)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bubamara 6a Paklenica
Bozićna Čarolija 6c Paklenica
Crno Bijeli Svijet 6b Paklenica
Sous Vent 6A Fontainebleau
Plato Knows 6C+ Fontainebleau
Nově komentované:
Compression Zip (du Fond) 7C+ Fontainebleau
L'Isoloir 7A Fontainebleau
L'angle Allain 5C Fontainebleau
Sparťan 7C Tisá - Modřín
Intergalaktické Substance IXc Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Vtáčník | Re: Spaní Roviště | Vtáčník | Re: Samodomo nýty | FriXion® | Re: Samodomo nýty | Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Selhání štandu na videu | Re: španělsko :-( | Re: španělsko :-( | Re: Opět výkon na špici | Není míra jako Míra | Re: karty | karty | Poděkování | Re: Riziko skrytého selhání jištění | Re: Riziko skrytého selhání jištění |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (59)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (13)
Petrohradské Padání (12)
Jungle Výstaviště otevírá! (9)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 222 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 252 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 222 
 Řídím se doporučením ostatních 
 215 
 Neřeším to – lezu vše 
 206 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.