LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
3.Štípek 11869
4.Stribrny 11750
5.Širůčková 11747
Bouldry:
3.Trojan 11225
4.Novák 11075
5.Pochman 10925
Hory:
9.Černý 5220
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5873 lezců
1206780 cest
Nové přelezy:
Brum Brum 7C
Wilibaldov 9+/10-
No Fear 7b+
Ghetto 8A
Satan 7C+
Vymetání P 8A
Mustang 8a
Maracuja 7C
Strašák 9+/10-
French Kis 9+/10-

Stěny
Boulder bar Točna - Jihlava
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
WallClub - Sezimovo Ústí

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Arco Rock Master 2021

pátek 27. srpna

Sledování lezeckého Rock Master je vždy jedinečným zážitkem. Bohužel ne každý bude mít možnost zajít na lezecký stadion v italském Arcu a sledovat, jak se odvíjí tento již 34. ročník.

Ti, kteří se nedostanou do Arca, mohou sledovat jednotlivé soutěže živě, neboť budou přenášeny jednak italskou TV RAI a nebo se je možné se připojit k živému streamu na www.rockmasterfestival.com v 11:00, 15:00 a 21:00.


Arco Rock Master

foto by © newpower.it



Adam Ondra v Arcu (hi res)

foto by ©  newpower.it


Na konci večera bude udělena Rock Master 2021 Trophy.

Ženskými sportovkyněmi, které se účastní Trofeje 2021, jsou:
Laura Rogorová (ITA), Giorgia Tesio (ITA), Molly Thompsonová (GBR), Vita Lukanová (SLO), Mia Kramplová (SLO), Fanny Gibertová (FRA), Eliška Adamovská (CZE) a Jessica Pilzová (AUT).

Sestava mužských atletů je následující:
Stefano Ghisolfi (ITA), Adam Ondra (CZE), Martin Stranik (CZE), Domen Skofic (SLO), Yannick Flohè (GER), Nicolai Uznik (AUT), Ludovico Fossali (ITA), Michael Piccolruaz (ITA).

Adam Ondra útočí na 6. vítězství, bude to velkolepé.


Na Facebooku ke svém startu Adam včera uvedl:

"Po olympiádě nemám moc motivaci pouštět se do dalších závodů, ale Rock Master Festival v Arcu není jen tak nějaký závod. Je to nejstarší lezecký závod na světě a takovou událost si prostě nemůžu nechat ujít! Tenhle rok se bude závodit v trochu jiných kategoriích než obvykle. Inspiraci si organizátoři vzali z Paříže 2024, a bude se tak kombinovat výsledek z Bouldru KO a Duelu v lezení na obtížnost! Už se nemůžu dočkat, jak si v pátek zalezu, navíc společně s Martinem Stráníkem a Eliškou Adamovskou."

Viz:



Arco Rock Master 2021 bude 27.8. - mezi pozvanými jsou: Adam Ondra, Martin Stráník a Eliška Adamovká

JirkaS   [úpravy] 09:31 26.08.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Instint animal, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (190118)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
The Nose 6 Müglitztal
Perle Des Müglitztales 6 Müglitztal
Schattenweg 6 Müglitztal
Ausguck 6 Müglitztal
Schlafmütze 4 Müglitztal
Nově komentované:
Zvířátko 7B Děčínský Sněžník
Zvířátko 7B Děčínský Sněžník
IV. B 6- Kalamárka
IV. B 6- Kalamárka
Zajova 5+ Kalamárka

 Nově v diskusi:
Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Samodomo nýty | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Riziko skrytého selhání jištění | Re: Záchrana | Re: Záchrana | . | Re: - | Záchrana | Re: Riziko skrytého selhání jištění | Kalymnos | Re: Oblasti koroze | Re: Riziko skrytého selhání jištění |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (56)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (53)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (28)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (17)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (13)
Severní stěnou Grandes Jorasses (12)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)

 Nově v inzerci:
Nezkušená | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 36 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 42 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 36 
 Řídím se doporučením ostatních 
 29 
 Neřeším to – lezu vše 
 33 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.