LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
8. 11269
9.Danda 11186
10.H2 11094
Bouldry:
8.Danda 10606
9.Popovský 10575
10.Jungling 10500
Hory:
8.Zvonková 5717
9.Černý 5220
10.Hlahulek 5111

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5877 lezců
1207757 cest
Nové přelezy:
God Save M 8A
Master Of 7C
OM 8B
Rave Time 8A
Otroci Lás 7C+/8A
Rasputin 7b
Gloria Ner 7b
Ztopořená 9/9+
Skat Xa
Zrzaví Sli XIc

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový tatranský průvodce...

Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách...

První týden v červnu se objeví v horoobchodech a knihkupectvích nový, česky psaný, (po více než 26 letech) Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách. Další podrobnosti k průvodci najdete na stránce: www.horosport.cz/pruvodce


autor.

Petr Piskač, Rybíz   [úpravy] 11:18 23.05.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tatry12:03:26 23.05.2003
Sem docela zvedav.
loudisodpovědět 

 Cena15:24:40 23.05.2003
Tak jsem si to přlouskal a docela se těším. Nenašel jsem však nikde cenu tohoto dílka. Buď jsem blbej nebo... .
Adamodpovědět 

 průvodce15:40:33 23.05.2003
To je dobře, že zas po létech něco vyšlo. Ten příspěvek od ČHS je docela komickej. 3000 na knihu to je jen symbolické. Ono celkem ani moc nesejde na tom, jestli je ten průvodčík lepší, nebo horší, hlavně že něco je.
Jak jsme lezli podle bloudila Kroutila a byli jsme rádi, že ho máme... :-) A kolik vzniklo kvůli jeho popisům nových cest.. Tak vzhůru do stěn s Rybízem.
Petr Jandíkodpovědět 

 Fakt dobrý08:52:37 25.05.2003
Mohu říct, že jsem měl prototyp výtisku v ruce k vyjádření a je to moc pěkné. Zaplesá jak srdce klasika, který zde na rozdíl od mnoha jiných průvodců nalezne u vybraných stěn i lehčí výstupy a sestupy, tak i srdce RPčkářů.
Nicméně je to především průvodce pro lidi, kteří si chtějí pěkně zalézt.
Škoda, že se nikomu nechce do průvodce Rumaňáků, nebo Ganku ze severu. Ještě že máme několik galerií od Kolerka, protože jinak by o těch úžasných cestách nikdo nevěděl.
Jinak informace, poláci vydávají nové průvodce Tater, zejména Polské strany a například Mlynár je zpracovaný do jednoho dílu a krásnějšího průvodce jsem v ruce ještě neměl.
Navíc kupodivu i velmi přesně sedí. Jedinou vadou je, že je v polštině.
Radek
zobanodpovědět 

 Cena07:11:20 26.05.2003
Průvodce vypadá pěkně, dokonce se dá i objednat po internetu, ale nikde není uvedena cena. Rybízi, dodej informaci kolik ten průvodce bude stát. Už se těším, až si podle něj v létě v Tatrách zalezu.
Martin Sivekodpovědět 
 Re: Cena10:51:43 26.05.2003
cena tam uvedena je a to sice : maximální prodejní cena: 269 Kč/ks
michalodpovědět 
 Re: Cena13:25:04 26.05.2003
Je to tak, Michal to napsal správně...
269 kč/kus. Je to maximální prodejní cena, kterou budou muset všichni obchodníci dodržet, pokud ho tedy budou chtít prodávat... S vyšší cenou byste se neměli setkat.
Rybízodpovědět 

 export19:51:17 27.05.2003
Dá sa oná publikácia objednať na Slovensko?
Guruodpovědět 
 Re: export07:23:54 28.05.2003
Pracuje se na tom, momentálně vymýšlím způsob,
jak to udělat, aby nás to stálo co nejméně byrokracie a obě strany byly maximálně spokojeny... Každopádně pošli objednávku přes formulář, který najdeš na www.horosport.cz/pruvodce
Rybízodpovědět 
  Re: export12:03:55 25.02.2005
kolko stoji na slovensku
j K l a m @ s t o n l i n e . s kodpovědět 

 Foto dne:

Příprava Padání 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (190187)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vous Avez Demandé La Police 6b+ Narbonne
Les Énervés De La Réglette 6b Narbonne
Métro, Boulot, Caveau 6b Narbonne
Femme De Ménage Inclus 6c+ Narbonne
Un Perfo Sinon Rien 6c Narbonne
Nově komentované:
No Climbing 4 Dhiarizos
Good Companie 5a Dhiarizos
Runway 9+/10- Sloup
Otroci Lásky 7C+/8A Děčínský Sněžník
Normální Cesta I Skaříšov

 Nově v diskusi:
FriXion® | Re: Samodomo nýty | Re: Spaní Roviště | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty | Re: Samodomo nýty |

 Nové komentáře:
Re: kalendar | Re: kalendar | Re: kalendar | kalendar | Re: Slanění | Re: Zachycovač pádů | Slanění | Re: To je jen tresnicka | Re: Zachycovač pádů | Re: Zachycovač pádů |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (59)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (56)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (29)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (18)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Severní stěnou Grandes Jorasses (12)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (11)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)

 Nově v inzerci:
Lezení Xativa, Valencia + okolí | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 | Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 89 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 110 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 104 
 Řídím se doporučením ostatních 
 84 
 Neřeším to – lezu vše 
 87 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.