LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205789 cest
Nové přelezy:
Ya Somos O 7c
Cyborg 7c+
Mrtvaški P 8b
Marjetica 8b/8b+
Strelovod 8c
Bleau's Ar 7B+
Samsara 8a
Corto 8a
Maracuja 7C
Spalony Br 8A+

Stěny
Hotel Praha - Broumov - Broumov
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alpin a Bergsteiger testovaly a ocenily via ferrata sety CAMP

-reklama-

Léto je ideálním obdobím pro fanoušky zajištěných cest, známých jako via ferrata, nebo, chcete-li německy, klettersteig. Mějte na paměti, že pro tyto aktivity je nutné používat předepsanou bezpečnostní výbavu: přilbu, úvazek a ferratový set.

Renomované německé časopisy ALPIN a BERGSTEIGER nedávno zveřejnily výsledky testů vybraných ferratových setů, přičemž výrobky CAMP byly velmi dobře hodnoceny. Model CAMP Vortex Rewind Pro získal “Allround-Tip” ocenění od časopisu ALPIN, zatímco CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro byl časopisem BERGSTEIGER oceněn známkou”Testsieger” pro skvělou funkčnost.

test


ALPIN zdůvodnil své doporučení CAMP Vortex Rewind Pro skvělými karabinami Horai, správnou dálko a funkčnosti elastických popruhů, nízkou hmotností (520 g) a zajímavou cenou. BERGSTEIGER u setu CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro ocenil opět karabiny Horai a patentovaný system Gyro, který vyhodnotil jako nejlepší řešení toho, jak se vyhnout překroucení či zamotání popruhů. Rakouský BERGSTEIGER k testu zveřejnil krátké video s představením výrobku, které je k dispozici zde:



ferrata


Aktuálně jsou tyto ferratové sety nově v akci. Místo původních 2590,- Kč jsou nyní nabízeny za 1990,- Kč.

Ferratový set naleznete zde.




   [úpravy] 07:55 03.08.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 111:04:02 04.08.2017
Konecne je na trhu!!!
michalodpovědět 
 Re: 109:04:15 29.08.2017
To se provazuje přímo do oka sedáku? No ty koko, to by ten můj sedák určitě nevydržel :)
odpovědět 

 Feraty19:28:15 04.08.2017
Tesim se na rozsireni ferat na ceske piskovce,pritahne to do skal vic lidi.
Karelodpovědět 
 Re: Feraty09:54:15 05.08.2017
Kokte
odpovědět 
  Re: Feraty10:16:04 07.08.2017
Nemelo to byt kokote? Kdyz uz musis urazet borce tak to po sobe zkontroluj. Ne kazdy leze,nekdo rad treba zelezne cesty.
odpovědět 
   Re: Feraty16:04:14 14.08.2017
No borci, myslim, ze asi tezko nekdo schvali feraty na piskovci, to by musel byt uplne vygumovany. Piskovec se sype jak znamo :-D a jistojiste neni nikdo tak blbej aby tam booochal kramle, ocelove draty , a tak daaale. Ten matros na to proste neni. A ani to nechcem. Stejne by jim to nejaky piskar v noci flexou urezal :-D
Tazodpovědět 

 Foto dne:

Gekón, 11- (foto)
 Databáze cest:
Všechny cesty (189988)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Tres 7a Sella
Morbida La Vita 6a Ulassai
Errore Di Stampa 6b Ulassai
Roos&Floor 5c Ulassai
The Bonnie R 7a Jerzu
Nově komentované:
Lus Prima Noctis 7 Nasenwand
Figa Flor 6a+ Margalef
Bitx 7a Margalef
Projekt 1 VIIc Doksy U Kladna
Velká Pardubická 9 Lom Kobyla

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí | Kde působí | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Bezpečnost, prevence... | Bezpečnost, prevence... | Re: Geo | Re: Klobouk dolů!! | víc info pls | volat ci nevolat | Klobouk dolů!! | Re: dnes bez trollingu | Re: šneci a nelezci | šneci a nelezci |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (9)
Severní stěnou Grandes Jorasses (8)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušnost k (ne)zaplacení (8)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (5)

 Nově v inzerci:
lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2846 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3079 
 Ne, uniklo mi to. 
 2731 
 Sleduji jen Adama. 
 2849 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.