LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205646 cest
Nové přelezy:
Spalony Br 8A+
Sparťan 7C
Hydraulika 7C
Repelando 8a+
Krkavka 7c
Tak Pravil 7C+
Jackie Cha 8A+
Zlatý Drak 8B
La Coccine 8A
Metelkův M 8B+

Stěny
Klub Dubina - Litoměřice
Cakle - Ústí nad Orlicí
ZŠ Bolatice - Bolatice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
HUDYsport - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

2. Freeride Fest bude 23.-25.3.2018 Hochfügenu v Rakousku

Druhý ročník festivalu lyžování ve volném terénu Freeride Fest bude letos 23.-25. března opět v rakouském Hochfügenu v Zillertalu. Akce je určena pro všechny příznivce freeride lyžování. Účast na festivalu je zdarma, ale je třeba se registrovat.

"Setkání podobně smýšlejících lidí, kteří vyznávají svobodný pohyb nejen v horách, ale i ve vlastním životě. Víkend bude plný aktivit týkajících se freeridu a všeho kolem něj, proběhne několik závodů v různých disciplínách a vrcholem bude otevřený závod pro amatéry i profesionály ve style eighties, jehož cílem je pouze a čistě zábava," slibuje program.

Po celou dobu má probíhat testování splitboardů a freeride a all mountain modelů lyží různých značek s možností odkupu.

Všechny workshopy budou probíhat prakticky - v terénu (freeride, skialp, split, laviny) nebo na sjezdovce (technika lyžování/snb, balet na lyžích, sportovní focení).

Pár obrázků z loňska:

Freeride Fest


Freeride Fest


Freeride Fest


Freeride Fest


Freeride Fest


Více o akci je na stránkách: www.freeridefest.com

sth   [úpravy] 07:11 13.03.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pochvala.12:15:58 13.03.2018
Moc na tyhle zimni radovánky nejsem, ale zatím asi nej fotka, co jsem kdy na Lezci videl!!!
M.odpovědět 
 Re: Pochvala.13:47:27 13.03.2018
soulhasím!!
Honimírekodpovědět 
 Re: Pochvala.16:23:23 13.03.2018
Jo jo, už jsem si to uložil do záložek a nominuju na prasatecko.cz/nominace/
Majklodpovědět 
  Re: Pochvala.17:34:17 13.03.2018
jé. to neznám. díky za tip
odpovědět 
  Re: Pochvala.17:42:28 13.03.2018
To je strasna pi.ovina. Obzvlast ti lidi co za tim stoji. Jednu konkretni clenku toho pitomeho hnuti znam osobne a uplne mi docvaklo ze tohle je asi jediny zpusob jak se mohla realizovat.
odpovědět 
   Re: Pochvala.17:44:46 13.03.2018
Co jineho vlastne od absolventu sociologii a genderovych studii cekat? :D
odpovědět 
   Re: Pochvala.01:31:15 14.03.2018
Nekdo se realizuje takhle a jinej se zas houpe za konecky prstu a houpe v nakym dachu kdesik v zapomenutem lese. Vo co gooooo? Kdo je "vic"? ..nebo min? Ale notak panove, ze by EGO?:-) Za me palec nahoru.
odpovědět 
    Re: Pochvala.13:04:14 14.03.2018
rozdíl je ten, že houpající se na prstech nikomu necpe, co je celospolečensky správné a co ne.
odpovědět 
     Re: Pochvala.15:04:31 14.03.2018
Presne tak. Ja uznavam ze nekdy jsu reklamy pres caru a hloupe. Ale oni to podle me zenou do druheho extremu. Napriklad ta reklama s Bernardem byla OK, dokonce i moji cerne pritelkyni se libila, tak nevim v cem byl vlastne problem...
odpovědět 
      Re: Pochvala.08:19:46 15.03.2018
no pokud vam nevadi ze nas jako muze nekdo vnima takto a dela z nas blbce ovladane pudove a snazi se nam prodat zbozi na zaklade takoveho marketingu tak je asi vse v poradku. myslim ze kampan sexisticke prasatecko primarne nema za cil zrusit sexistickou reklamu nebo urcovat co je spravne spis na ni upozornit, ale co clovek to nazor. vzdycky si rikam zda bych na te reklame chtel videt svou dceru...
ondraodpovědět 
      Re: Pochvala.13:47:46 15.03.2018
Problém? Ten je v lidech, kteří nevědí co by, nevědí jak by na SEBE upozornili, jak by se "proslavili". Tak hledají mouchy tam kde nejsou.
odpovědět 
       Re: Pochvala.13:58:40 15.03.2018
takovejch aktivistů je....
odpovědět 

 Foto dne:

Gekón, 11- (foto)
 Databáze cest:
Všechny cesty (189976)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Extra Hrvoje 7a+ Osoje - Čikola
Jazavčev 7a Karin
Bunovčanka 6a Karin
Verborgener Weg 6 Liebethaler Grund
The Roof 6A+ Fontainebleau
Nově komentované:
Lady Punk 8+ Manínska Úžina
Krkavka 7c Kalymnos
Ni Pa Mí 6b+ Margalef
Slušná, Ale Nezdá Se IXb Labské Údolí - Pravý Břeh
Ride To The Top Extension 7a+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí | Kde působí | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Also | Re: Určitě by se slušelo | Pecka | Geo | Brutal | Gratulace! | To odporuje fyzice | Určitě by se slušelo | Paráda!!! | Re: dnes bez trollingu |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Severní stěnou Grandes Jorasses (8)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (7)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (5)
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej (4)

 Nově v inzerci:
Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2815 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3029 
 Ne, uniklo mi to. 
 2684 
 Sleduji jen Adama. 
 2810 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.