LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205880 cest
Nové přelezy:
Tominator 8a
Beer Belly 7c
L'entrée D 7c
Lístek Na 8B
Lístek Na 8B
UÁÁÁ 7C
Temüdžin 7C
Kancho 8B
Piknik U C 8A+
Ambra 8B

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kam o víkendu?

Pozvánka na GEKON night (ll. noční lezení)

smallNespěte doma!
Přijďte si v noci ze soboty 1.3. na neděli 2.3. 2014 zalozit na umělou lezeckou stěnu do CDU SPORT ve Výškovicích. Začínáme ve 20:00.

  Kromě lezení si můžete vyzkoušet všechny sporty, které nabízí sportovní centrum (squash, badminton, stolní tenis i nové sporty na squash kurtech - Power goal game a Wallyball).

Součástí programu je i testování tréninkových cepínů.

poster



Vstupné 150,-
děti do 15let v doprovodu rodičů zdarma.

Těšíme se na pohodovou noc s Vámi.

S pozdravem
Stanislav Uruba
pořadatel
CDU SPORT
608707024

Stanislav Uruba   [úpravy] 16:42 27.02.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 .21:05:44 27.02.2014
"lezeckou stěnu"
odpovědět 

 ---08:14:41 28.02.2014
nemá se v noci spát?
janodpovědět 
 Re: ---09:50:51 28.02.2014
Můj otec je netopýr, von ve dne spí protože v noci lítá...
odpovědět 

 Cepíny :)13:11:51 28.02.2014
Ty jo, ty cepíny vypadají dobře!
odpovědět 

 jak zamezit ušpinění chytů :-)18:22:15 28.02.2014
Jejky, testování tréninkových cepínů? Vzpomínám si, že na CDU zavedli lezení pouze s tekutým Mg a na dotaz "proč nelze použít Mg kuličku?" se nám dostalo odpovědi, že "to by se ušpinily chyty..."  Takže ty tréninkové cepíny mají být třeba další "fikaný" krok, jak ještě lépe zamezit tomu, aby se chyty špinily? :-)
(podotýkám, že zákaz používání jiného než tekutého Mg je naše info stará tak rok, třeba už to tak není).
Verčaodpovědět 

 jako bacha!!!18:25:24 28.02.2014
Nepomlouvejte naši druhou nejvyšší veřejnou indoor stěnu na území Ostravy!!! Dělá maximum, co může, mezi míčky a košíčky squashařů a badmintonářů...
Ivoodpovědět 

 Mago21:28:59 02.03.2014
Po zakazu pouzivani maga jsem tam prestal chodit, co se spineni chytu tyce, pokud to je porad pravidlem, tak staci jednou za dva tri mesice, vystavit papir, potrebujeme dobrovolniky na urcite datum, na procisteni chytu a odmenit je treba jednim vstupem zdarma - problem vyresen, nejsem si uplne jisty, ze akce nocni lezeni, predpokladam prilakani lezcu, nejak uspeje .. treba to vidim jinak nez ostatni
Fukuoodpovědět 
 Re: Mago21:38:43 04.03.2014
Souhlasím, po zákazu Mg jsme tam už také přestali chodit úplně. Navíc tam jednu dobu byla lana téměř už neohebná a s hodně shrnutým opletem, přes reverso se to nedalo protáhnout vůbec. Pak jsme jednou byli požádáni, abychom ze stěny odešli, že lezení je časově omezeno. Samozřejmě nevím, jak je to tam nyní. No zkrátka, jedno k druhému a vzdali jsme to, nechodíme tam. Škoda.
Verčaodpovědět 
  Re: Mago07:48:53 09.03.2014
Tekutý maglagz je tam protože z křídy se prášilo a to vadilo squashistům a bedmintonistům. To se dá pochopit a tekutý je vpoho. Ta lana už mají dobrá. My tam chodíme rádi. Zkoušeli jsme cepíny, není to úplně stejné jako s klasikou, jako zábava a trénink na "suchu" výborná věc.
Karel
Karelodpovědět 

 Foto dne:

Lída
 Databáze cest:
Všechny cesty (190003)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tominator 8a Huu Lung
Beer Belly 7c Huu Lung
Strike! 7b+ Huu Lung
L'entrée Des Artistes 7c Huu Lung
Super...bear 7A+ Lubná
Nově komentované:
Lístek Na Věčnost 8B Mlýnský Vrch
Velká Pardubická 9 Lom Kobyla
Lus Prima Noctis 7 Nasenwand
Figa Flor 6a+ Margalef
Bitx 7a Margalef

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí |

 Nové komentáře:
Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Oeav pojištění | skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: víc info pls | Gratulace!! | Re: víc info pls |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (14)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (9)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (6)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2912 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3145 
 Ne, uniklo mi to. 
 2787 
 Sleduji jen Adama. 
 2912 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.