LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
Ruzyňská liga (18.04)
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 7183

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5890 lezců
1211261 cest
Nové přelezy:
Liftscheis 8b
Bio-logiko 9a
Elephant M 8b+
C'est La V 8c+
Medvědice 7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Shoulder P 8A
Ich Bin So 9-
Epita 9
Sámovy Bic 10-/10

Stěny
BalvanBoulder - Horažďovice
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210

Prodejny
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Maglajz Boulder Cup

Kladruby 3.3.2007

V sobotu  3.března se konal v Kladrubech u Stříbra 1.ročník závodů v boulderingu žáků základních škol a byla tak zahájena série pěti závodů pro mladé lezce ve stříbrském regionu pro tento rok .

Do tělocvičny ZŠ Kladruby se dostavilo celkem 37 závodníků z Kladrub, Stříbra , Mariánských Lázní a Domažlic.  Startovalo se ve čtyřech kategoriích, zvlášť hoši a dívky. Dopolední kvalifikace určila postupující, kteří pak v odpoledním finále museli předvést skutečně kvalitní výkony.  Všichni medailisté dostali pěkné ceny a diplom, ale zkrátka nepřišli ani ti, kteří se neumístili.

Za pořadatele  bych rád poděkoval členům horolezeckého kroužku Skoba ze Stříbra za pomoc s přípravou a organizací závodů, sponzorům /Alcoa Fujikura Stříbro, Poštovní spořitelna, Extreme systém , STAHL Eurookna, Cukrárna H.Zdvihalová/ a OÚ Kladruby za finanční zabezpečení celé akce.


Lucka Křížová


Michal Kohn


Pavlína Šálová


Prezentace


Příprava cest


Šéf JURY


 Výsledky - Maglajz_Boulder_Cup.xls

Pavel Nový, horolezecký kroužek Maglajz

Pavel Nový   [úpravy] 17:55 21.03.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pozdrav do Kladrub06:16:10 22.03.2007
Zdravím Tě Pavle, škoda že se pro věk už nemohu účastnit. ať se Vám všechny akce daří, pozdrav připojuje i táta.JanýsŠimek
Janýsodpovědět 
 Re: Pozdrav do Kladrub07:11:42 22.03.2007
Vítězům blahopřeji.A.
AModpovědět 
 Re: Pozdrav do Kladrub12:58:01 22.03.2007
Ahoj Honzo, zrovna dnes jsem posílal Hopovi obrázky našich skal u Kladrub /spíš skalek,nejvýš tak 10 - 12m/, možná, že je umístí na Lezce. Pořád ještě mám tvoje fotky ze skal z Německa, které jste tady zapomněli na Kladrubském expresu. Nebyla příležitost ti je vrátit. Snad tedy, kdyby sis někdy k nám přijel zalézt. Pozdravuj taťku a měj se fajn.
Pavel
pájaodpovědět 

 gratulace09:05:55 22.03.2007
Super.
zebra.skaodpovědět 

 povedena akce19:42:51 22.03.2007
tady neni vic co dodat Pavle zvladli ste to na jedničku;) Kucka;)
Luckaodpovědět 

 Super akce14:54:36 26.03.2007
Ahoj Pavle, akce se mi moc líbila. U Jaruny je vždycky pěkně. Zdravím Bláža
Blážaodpovědět 

 Foto dne:
Údolí Kačáku
Kačák zlom
 Databáze cest:
Všechny cesty (190448)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tracks, Bolts Und Erdbeerkuche 7 Laabtal
Pfusch Dich Hoch 8- Laabtal
Lůca Má Hlad 7B Sklárna Jih
Kafemlejnek 5C Skalky Za Aritmou
Mockingbird 5B Skalky Pod Nebušicemi
Nově komentované:
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Sámovy Bicepsy 10-/10 Rudice
Walgrot 6a Arbolí

 Nově v diskusi:
Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Re: Samodomo nýty | Re: Chamonix v květnu | Re: Chamonix v květnu | Chamonix v květnu |

 Nové komentáře:
"Prváč" | Re: Hmm | Re: Hmm | Gratulace | Re: karty | Gratulace | Neskutečné... | Hmm | Nádhera | Re: Dobrý? |

 Kde to vře:
Tragédie na ostrově (70)
Bezpečnostní varování pro lezce na Kalymnosu (60)
Jak s pomocí prusíku pojistit riziko fatálního selhání slaňáku (60)
Zaměření portálu Lezec nejen na lezení (15)
Sháním fotky ze Skaláku (14)
Petrohradské Padání (12)
Jungle Výstaviště otevírá! (10)
Zemřel Pavel Novák, správce skal a člen OVK Praha a Stř. Čechy (8)
Jana Švecová dala nový boulder Tokyo Drift za 8C (6)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (6)

 Nově v inzerci:
Batoh DEUTER Aircontact 55+10L | Pik Lenin 2026 | Dětský sedák | Prodam dvoje damske lezecky | Goretexová bunda | Edelrid Ohm II | matrace na dopadiště | Nové skialp vázání ATK | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp vel. 38 | Scarpa Origin WMN vel.36 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 256 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 313 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 264 
 Řídím se doporučením ostatních 
 256 
 Neřeším to – lezu vše 
 234 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.